Оптика та освітлення автомобілів Фольксваген Поло Седан: на допомогу власникам

Як здійснюється заміна лампи ближнього світла Поло Седан від компанії Фольксваген? Відповіді на це та інші питання, що цікавлять вас – в нашій статті. Ви дізнаєтеся про оптиці автомобіля, як її правильно вибирати і яким чином встановити нові деталі своїми руками. А для любителів тюнінга – декілька корисних порад.

Що слід знати про оптиці авто?

Задняя оптика Поло Седан
Задня оптика Поло Седан

Під час руху в умовах поганої видимості, наприклад, дощу або туману, або навіть просто вночі, водієві не видно дороги. Також і іншим учасникам руху може бути непомітно цей транспортний засіб. Для вирішення цих проблем і була створена автомобільна оптика.

В це поняття входять такі деталі, як:

  • передня права і ліва фара;
  • задня ліва та права фара;
  • інші вогні (протитуманки, ДХО, габарити і так далі).

Таким чином, все, що використовується для освітлення дороги, а також світлові позначення транспортного засобу під час руху, є оптикою. Поло Седан, будучи сучасною машиною, володіє повним набором всіх необхідних приладів. В тому числі, є протитуманні фари (ВТФ).

Іноді ліхтар задній або передній може вийти з ладу. Причиною цього можуть стати як механічні пошкодження, так і проблеми з електричною частиною автомобіля. У більшості випадків проблема вирішується заміною окремо лампи або ж всій фари.

Часто приходять в непридатність ДХО, так як працюють значну частину часу. Та ж причина може призвести до поломки ламп ближнього світла в тому випадку, якщо вони використовуються замість ДХО.

Відео нижче присвячено процесу заміни лампочки габариту передньої фари (автор ролика — izhik 345).

Особливості вибору

При встановленні нових деталей автомобіліст стикається з проблемою їх вибору. Досвід і відгуки інших автовласників підказують, що на Поло Седан краще ставити його фірмові фари і денний ходовий вогонь. Вони краще адаптовані до машини, відрізняються гарною якістю і практично ніколи не підводять власників авто.

На Фольксваген Поло Седан можна ставити фари і ДХО деталі і від інших машин, наприклад, ВАЗ. Але робити це вам доведеться на свій страх і ризик, бо працездатності ніхто не гарантує.

Демонтаж і заміна ближнього світла своїми руками

Места саморезов, удерживающих фары
Місця саморізів, утримують фари

Як вже згадувалося вище, необхідність замінити лампи ближнього світла виникає часто. Причиною того, що водії використовують їх як ДХО, а значить говорять ці фари постійно. І не важливо, чи варто у вас ксенон або галоген деталь може швидко прийти в непридатність. Заміну можна здійснити своїми руками.

Щоб замінити лампи, вам необхідно зробити наступне.

  1. Підніміть капот і зафіксуйте його в такому положенні, встановивши на упор.
  2. Тепер необхідно від'єднати проводи від лампи. Для цього, підніміть колодку і зніміть її.
  3. Далі зніміть ущільнювач з лампи, підчепивши його (можна використовувати плоску викрутку).
  4. Тепер, відведіть убік, а потім повністю опустіть металевий фіксатор.
  5. Стару необхідно викрутити лампочку. Будьте обережні і не розбийте скло. Іноді, стара деталь із-за корозії та інших явищ сидить щільно, так що доводиться докласти трохи більше сили.
  6. Встановіть нову лампу і притисніть фіксатором.
  7. Всі наступні дії виконуйте в зворотному порядку. Не забудьте відрегулювати положення фар.
Регуляторы фар
Регулятори фар

Пам'ятайте, що лампочки можуть бути досить гарячими, особливо якщо вони тільки що горіли. Знімайте їх в рукавичках. Також, уникайте залишати відбитки і якісь забруднення на нові деталі. Це погіршить освітлення в майбутньому. Якщо таке все ж сталося, для очищення використовуйте чисту ганчірочку і спирт.

Ідеї тюнінгу

Вариант тюнинга
Варіант тюнінгу

В першу чергу, вам варто визначити, який саме світло ви хочете побачити. Виходячи з цього вибирайте або ксенон або галоген. Деяким, ксенон здається більш холодним і тому неприємним. Але в поєднанні з певними варіантами забарвлення автомобіля, цей варіант ламп виглядає прекрасно.

Що стосується інших елементів оптики, то найбільш популярним є установка додаткового підсвічування автомобіля, а також гра з квітами освітлення. Можлива установка лінз, що регулюють моторів. Але пам'ятайте, що фари повинні бути не тільки красивими, але і відповідати вимогам. А також забезпечувати надійне рух в темний час доби.

Відео «Порівняння оптики старого і нового Поло Седан»

В цьому відео порівнюється оптика старого і нового Поло Седан (автор ролика — AutoreviewRu).

Голосування

А ви замінювали лампи ближнього світла на своєму Поло Седан?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки