Лого av-to.info

Чому Не працює спідометр на Ладі Грант, Каліні и Пріорі, и як з ЦІМ боротися?

Если на Лада Гранта Не працює спідометр, то водій НЕ зможу оцініті, з якою швідкістю рухається автомобіль, что грозит порушеннях швідкісного режиму , а відповідно - штрафами. У статті розглядаються види приладів, основні несправності, дається інструкція по заміні приладнав на Лада Калина.

Віді спідометрів

В Сейчас годину існує три типи спідометрів:

 • механічні;
 • електричні;
 • електромеханічні.

На пріладі механічного типу обороти з КПП передаються за с помощью троса. Пройдений шлях на одометрі віставляється Шляхом заміру оборотів. КОЖЕН оборот відповідає певній кількості пробігу. Пройдений пробіг відбівається на ціферблаті.

Циферблат механічного пристрою

В електромеханічному варіанті внесені удосконалення, Які прибрали Недоліки механічного пристрою. Недоліком механіки БУВ трос, через которого інформація часто буває помилковості. Електромеханічний прилад ДОПОВНЕННЯ датчиком швідкості, сигналі від которого проступають на електродвигун, что обертає редуктор.

Електрон прістроєм обладнуються всі сучасні автомобілі. Електронний спідометр заміряє Кількість обертів самє колеса. Пройдений пробіг підраховується Шляхом АНАЛІЗУ окружності колеса и кількості оборотів. Інформація відбівається на дисплеї.

Фотогалерея «Покажчик швідкості»

Можливі несправності пристрою: Ознака и причини

Однією з причин несправності спідометра и одометра є обрив троса. Це можна віявіті по характерному звуку, Який лунає в районі щитка. После обрів сталеві кінці троса зачіпають оболонки, и з'являється шум.

При несправностей покажчики Стрілка показує або неправільні свідчення, або вона лежить и не піднімається. Причиною может буті в датчику швідкості. Если ВІН поламаній, нужно его замініті.

Якщо не працює спідометр на Пріорі, в Першу Черга слід перевіріті запобіжнікі, смороду могли перегоріті. Кроме того, нужно продзвоніті проводку и переконатіся в якості контактних з'єднань. У разі НЕ працювати підлягає заміні.

Як перевіріті прилад на працездатність?

Перш чем змінюваті або ремонтувати спідометр, слід найти причину, чому ВІН НЕ працює. спочатку нужно провести діагностику датчика швідкості, так як ВІН найчастіше є причиною непрацездатності покажчика.

У Першу Черга слід озирнутися регулятор на наявність механічніх пошкоджень. Кроме того, нужно перевіріті цілісність проводів и якість з'єднань. При поломки електричного характеру на пріладовій панелі зазвічай вісвічується попередження «Check».

Перевіріті працездатність плати контролера в Домашніх условиях Важко, так як необхідне Спеціальне обладнання. Можна перевіріті стан шестерень. Если є Щербини або Відколи, необхідна заміна деталей (автор відео - Автоелектрика ВЧ).

Інструкція по заміні приладнати своїми руками

Заміна приводу на Каліні нескладна, та патенти, Виконати следующие Дії: || | 238

 1. За допомогою ключа викрутити гвинт кріплення пристрою до КПП.
 2. Далі викрутки нужно акуратно підчепіті отвір и зняти спідометр.
 3. на Наступний етапі зняти привід слід озирнутися на Виявлення дефектів и Забруднення. Такоже необходимо перевіріті посадкової місце и очистити его від забруднення.
 4. При огляді слід звернути Рамус на коробку передач. Если будут віявлені масляні пляма, нужно замініті кільце ущільнювача.
 5. Відремонтованій або новий спідометр встановлюємо на штатних місце.
 6. Збіраємо привід в зворотнього Зняттю порядку.

После залишкового складання слід перевіріті працездатність приводу.

Демонтаж покажчика з панелі

Що робити, если Вийшов з ладу щиток приладів?

если спідометр на Лада Калина Не працює, це может буті пов'язано з поломкою щитка приладів. На автомобільний ринок ВІН поставляється только в зборі, тому міняті его нужно Повністю.

Перед заміною слід перевіріті Надійність кріплень, Які йдут на «масу», причина поломки может буті в цьом.

процедура зняття и заміні пріладового щитка складається з послідовності кроків:

 1. Руль нужно перевести в Нижнє положення.
 2. Далі відкручуються болти кріплення.
 3. Потім, долаючі Опір фіксаторів, тягнемо на собі накладку и віймаємо.
 4. Крестовой викрутки відкручуємо болти кріплення центральної консолі.
 5. Відхиливши щі ок, відключаємо від нього роз'єм з проводами. Для цього потрібно відсунути фіксатор.
 6. Установку проводимо в зворотнього порядку.

Процедури заміні щитка приладів и спідометра нескладні и могут буті віконані самостійно. Таким чином, чи не нужно втрачають годину і гроші на відвідування СТО.

Які спідометра стоит на Вашому авто?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Відео «Демонтаж щитка приладів на Лада Пріора»

У цьом ролику показань процес зняття и заміні пріладового щитка Пріорі (автор відео - «В гаражі у Сандро»).