Як правильно встановити на Ладу Гранту захист від угону — сигналізацію?

Установка протиугінної системи на сьогоднішній день є пріоритетним завданням для багатьох наших співвітчизників. Зі зрозумілих міркувань, залишати машину без сигналки на вулиці — зовсім не безпечно. З цього матеріалу ви зможете дізнатися, як проводиться установка сигналізації на Лада Гранта і як своїми руками зробити активацію іммобілайзера.

Штатна протиугінна система Гранти

Установка сигналізації на Гранту своїми руками — досить трудомістка завдання, впоратися з якою правильно зможе далеко не кожен автовласник. Система повинна встановлюватися з урахуванням всіх правил і стандартів, оскільки від цього залежить безпека транспортного засобу. Центральний замок Лада Гранта хоч і захищає автомобіль, але у випадку злому або розбиття вікна він ніяк не сповістить про це власника машини.

Іммобілайзер і місце його розташування

Іммобілайзер — це штатна сигналізація автомобіля. Його призначення полягає в блокуванні системи запуску двигуна , якщо спроба його завести є несанкціонованою. Пристрій блокує основні вузли, що дозволяють запобігти пуск мотора. Така сигналізація Лада не зможе сигналізувати сиреною про незаконне проникнення в авто, але вона заблокує мотор, тому максимум, що зможе зробити потенційний викрадач — це «обнести» салон машини (автор відео — Іван Сергєєв).

Зрозуміло, в цьому випадку автовласник зможе втратити особисті речі, але зате за збереження транспортного засобу можна не переживати. Головний блок іммо розташований у важкодоступному місці зі зрозумілих причин, щоб його не міг відключити викрадач. Щоб дістатися до блоку в своєму авто, потрібно частково розібрати центральну консоль. Безпосередньо сам блок розташовується за піччю, а датчик управління іммо — в замку запалювання.

Як активувати іммо?

Активація іммобілайзера — це процедура, з якою стикаються багато наших співвітчизників. Активоване іммо зможе повною мірою виконувати функції, покладені на нього.

Як правильно активувати вузол:

 1. Спочатку необхідно закрити всі двері, після чого увімкніть запалювання, але для цього використовуйте навчальний ключ червоного кольору. Зачекайте не менше шести секунд, якщо іммо не активований, то на приборку має з'явитися відповідний індикатор.
 2. Вийміть навчальний ключ.
 3. Потім, протягом п'яти секунд вам необхідно включити запалювання своїм робочим ключем. Зробивши це, ви можете почути, як іммо видає звукові сигнали, всього їх має бути п'ять. При відсутності звуку причин може бути декілька — або ви не дотримались часові рамки, або робочий ключ налаштований на роботу з іншим пристроєм, або вузол не працює.
 4. Далі, вимкніть запалювання та витягніть ключ.
 5. Потім потрібно знову швидко включити навчальний ключ, поки авто моргає (у вас є не більше шести секунд). Має знову пролунати п'ять звукових сигналів — 3 і 2.
 6. Тепер вимкніть запалювання, але ключ не виймайте. Повинен пролунати ще один звуковий сигнал. Коли це відбудеться, протягом 6 секунд увімкніть запалювання на 3 секунди, не більше, після чого вимкніть його, а ключ можна залишити в замку.
 7. Після цих дій має пролунати ще три сигналу, ключ при цьому отримувати не треба. Зачекайте не менше десяти секунд і тільки після цього вийміть ключ. Якщо з якихось причин системи не була активована, то процедуру потрібно повторити.

Інструкція по установці сигналізації

Установка сигналізації з автозапуском або без нього на Гранту починається з уважного вивчення схеми підключення . Якщо при підключенні будуть допущені помилки, виявити їх згодом буде проблематично, тому на даному етапі будьте уважні, щоб врахувати всі нюанси.

Етапи

Точки подключения сигнализации
Точки підключення сигналізації

Монтаж протиугінної системи проводиться в такому порядку:

 1. Спочатку встановіть сирену в моторний відсік, при установці врахуйте, що на неї не повинна впливати волога або високі температури.
 2. Закріпіть кінцевик сигналізатора капота.
 3. На сам мотор необхідно встановити контролер температури силового агрегату.
 4. Зліва від блоку циліндрів ви можете побачити заглушку — через неї необхідно протягнути всі кабелі від сирени, контролера і встановленого кінцевика відкритого капоту . Коли всі дроти будуть в салоні, необхідно провести діагностику заглушки і надійність кріплення проводів.
 5. Після виконання цих дій потрібно встановити блок управління протиугінної системи, його краще всього поставити за контрольним щитком. При монтажі врахуйте, що блок повинен бути надійно закріплений, інакше на нього будуть впливати вібрації, а це ні до чого доброго не призведе.
 6. Тепер відкрийте блок з запобіжниками — на його нижню планку потрібно вмонтувати сервісну кнопку Valet. Також тут можна поставити і датчик удару, згідно із сигналом якого буде включатися сирена.
 7. Далі, переходимо до монтажу передавача, його можна поставити неподалік від дзеркала заднього виду або навпаки водійського крісла. Як правило, цей адаптер фіксується за допомогою скотча. Якщо в комплекті світловий індикатор йде окремо, то його можна встановити в корпусі стійки. Лампочка фіксується на клей.
 8. Наступним етапом буде підключення проводу до концевику двері, до цього проводу потім ви підключите проводку від решти дверей. Переходимо до багажного відсіку і укладаємо проводку, підключаючи відповідний кабель до концевику.
 9. Тепер вам залишається тільки підключити всі необхідні контакти до блоку управління, а також до замка запалювання. Для цього використовуйте схему, розташовану вище.

Ціна питання

Відео «Установка доводчиків скла своїми руками»

Як правильно встановити доводчики стекол на автомобіль — дивіться на відео нижче (автор ролика — Костянтин Ец).

Голосування

Як ви захищаєте своє авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки