Лого av-to.info
ВАЗ Granta

Секреты установки и подключения противотуманок на Гранту своими руками

Як відомо, призначення противотуманной оптики полягає в забезпеченні кращого освітлення дорожнього покриття при експлуатації авто в негоду. Цей тип ліхтарів повинен бути правильно підключений і налаштований, оскільки його працездатність багато в чому впливає на безпеку водія. З цього матеріалу ви зможете дізнатися, як вибрати протитуманні фари Лада Гранта і як правильно їх встановити в гаражних умовах.

Які ВТФ ставити на Гранту? | || 210

На сегодняшний день в продаже можно найти противотуманки на Лада Гранта в двух вариациях — с плоским стеклом либо сферическим. в даному випадку вибір пристроїв повністю залежить від уподобань автовласника. Як пишуть наші співвітчизники в своїх відгуках, сферичне скло по своїй конструкції є більш міцним і міцним. Такі висновки автолюбителі роблять тому, що воно пропонує кращі опором по відношенню до вібрацій, а також ударів каменів. У продажу можна знайти спеціальні ВТФ для Гранти Ліфтбек, вони можуть встановлюватися на цю модель авто, але зазвичай автовласники використовують противотуманки від Калини (автор відео - Володимир Геннадійович).

Детальна інструкція по установці протитуманних фар

Установка протитуманних фар на Гранту - процедура не з легких. Багато наших співвітчизників воліють провести підключення і регулювання оптики на СТО. В цьому випадку ви можете бути впевнені в тому, що все буде зроблено правильно і відповідно до правил. Однак монтаж оптики може бути проведений і в домашніх умовах - в цьому немає нічого складного, якщо ви будете чітко слідувати інструкції, наведеної нижче.

Процедура монтажу

Схема подключения противотуманной оптики на Гранте
Схема підключення противотуманной оптики на Гранта | || 218

Для установки вам потребуется стандартный слесарный инструмент, включающий в себя отвертки, канцелярский нож. Также потребуется дрель для сверления отверстий и наждачная бумага. Разумеется, также вы должны купить комплект противотуманной оптики, в котором должна быть инструкция и схема подключения.

Отже, як встановити протитуманні оптику на Гранту:

  1. Для початку потрібно відкрити капот і відключити акумулятор , тобто від'єднати від нього клему «-». Це робиться для того, щоб знеструмити бортову мережу, оскільки всі роботи з фарами повинні проводитися при відключеному харчуванні.
  2. Далі, проводиться демонтаж переднього бампера. Щоб зробити це, вам необхідно буде викрутити болти, що фіксують ґрати радіаторного вузла, а також самого бампера. Два болта розташовуються під номерним знаком, також треба відкрутити болти нижнього кріплення. Виконавши ці дії, відкрутіть саморізи, що фіксують бампер в нижній частині до подкрилкамі і на арках коліс. Обережно, щоб не пошкодити, демонтуйте бампер, для цього його куточки потрібно буде трохи розсунути.
  3. Тепер бампер можна встановити на рівну площину - вам необхідно підготувати місце для монтажу противотуманок. Для цього вам буде потрібно дриль - з її допомогою потрібно просвердлити отвори по всьому периметру виїмки, яка є на бампері. Далі, використовуючи канцелярський ніж, необхідно буде демонтувати заглушки. Краї отриманих отворів в будь-якому випадку будуть нерівними, тому вам доведеться також обробити їх наждачним папером або каменем, який потрібно буде затиснути в дриль. Аналогічні дії здійснюються і на зворотній бік бампера.
  4. Потім потрібно буде встановити корпус оптики в місце монтажу. В отворі для установки його потрібно буде закріпити за допомогою саморізів. Переконайтеся в тому, що корпус фари встановлений міцно і надійно - якщо він буде «гуляти» по отвору, то на нього будуть впливати сильні вібрації, що утворюються при їзді по нерівній дорозі. Відповідно, це може привести до прискореного виходу з ладу джерел живлення в фарі.
  5. Наступним етапом буде електрична установка противотуманок. У комплекті до ВТФ повинна йти інструкція зі схемою підключення. У будь-якому випадку, проводка від оптики проводиться через моторний відсік в салон транспортного засобу, зокрема, через спеціальне технологічне отвір для проводів блоку запобіжників.
  6. Виконавши ці дії, в блок запобіжників потрібно встановити реле і відповідний запобіжний елемент, які будуть відповідати за роботу туманок. Один з приводів від оптики слід підключити до кнопки управління в салоні, яку слід встановити на центральну консоль.
  7. Після того, як всі ці кроки будуть зроблені, потрібно буде встановити передній бампер на місце. При цьому вам буде потрібно помічник, щоб при установці бампера він втягував проводку управління оптикою в моторний відсік. Коли бампер буде на місці, дроти туманок потрібно надійно зафіксувати за допомогою стяжок. Не зайвим буде додатково ізолювати проводку за допомогою ізоляційної стрічки - це дозволить запобігти можливий негативний вплив вологи на дроти.
  8. Далі, вам залишається тільки підключити акумуляторну клему і зробити діагностику працездатності оптики. Якщо є необхідність, світловий потік можна відрегулювати в один рівень з ближнім освітленням.

Ціна питання

Вартість противотуманной оптики може змінюватися в залежності від магазину, а також регіону, в якому робиться покупка. Середні ціни на туманки наведені нижче.

Відео «Детальна інструкція по монтажу оптики»

Детальна інструкція по монтажу противотуманной оптики в гаражних умовах з описом всіх нюансів і особливостей приведена на відео нижче (автор ролика - канал NapoziTiV).

Голосування

встановлено старі противотуманки на автомобілі?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ... || | 245