Самостійно встановлюємо сигналізацію на Ниву Шевроле: точки підключення

Кожен сучасний автомобіль повинен бути обладнаний надійною протиугінною системою, яка дозволить запобігти злом і угон транспортного засобу. Оскільки штатні варіанти протиугінних установок не особливо надійні, автовласникам доводиться самостійно встановлювати сигналізації на свої машини. Які в автомобілі Нива Шевроле точки підключення сигналізації, і як правильно підключити сигналку — дізнайтеся з цього матеріалу.

Штатна протиугінна система «Шнивы»

Место расположения управляющего модуля
Місце розташування керуючого модуля

В залежності від комплектації, електрична схема Ниви може бути доповнена штатної сигналізацією, яка, по суті, являє собою центральний замок . При наявності замка управління системою здійснюється за допомогою одного модуля — блоку, який і являє собою сигналку.

Штатна протиугінна система характеризується такими контролюючими особливостями:

 • вона контролює стан внутрішнього периметра кузова транспортного засобу за допомогою ультразвуку;
 • таким же чином система контролює безпеку і салону автомобіля;
 • також штатна протиугінна установка захищає від злому капот і багажне відділення машини.

Оскільки ця система — штатна — в ній не реалізована функція оповіщення. Тобто на відміну від традиційної сигналки, штатна протиугінна установка не оснащується сиреною. Іншими словами, її основна функція — це замикання дверей авто, але якщо хтось спробує зламати машину або викрасти — водій не дізнається про це.

Фотогалерея «Штатна сигналка»

Основні несправності

Які несправності можуть виникнути в роботі центрального замку:

 1. Вихід з ладу або некоректна робота самого блоку. Така проблема є однією з найбільш витратних, оскільки якщо модуль дійсно вийшов з ладу, то його, швидше за все, доведеться міняти, а це задоволення — не з дешевих. Якщо блок працює некоректно, то можливо, плата потребує ремонту, але не факт, що перепайка елементів мікросхеми дозволить вирішити проблему. Якщо блок відмовляється працювати, система може не замикати або все, або тільки частину дверей.
 2. Окислення контактів на роз'ємі блоку або на соленоїдах в дверях. Досить часто окислення відбувається по причині того, що блок використовується в умовах підвищеної вологості. Якщо в салоні волого або на блок з якихось причин потрапляє вода, з часом це призведе до його непрацездатності. Тому перед тим, як зробити ремонт, потрібно визначити причину.
 3. Ще одна проблема — перелом проводів на замках, з такої причини не може працювати тільки одна з дверей. З-за того, що дроти укладаються в гумові гофри між дверима, їх постійне відкриття і закриття з часом може призвести до того, що дроти будуть переламані. Відповідно, для вирішення проблеми потрібно буде тільки замінити пошкоджену ділянку ланцюга (автор відео — Сергій Давидов).

Інструкція по установці сигналізації

Оскільки штатна протиугінна система — не особливо надійний варіант, наші співвітчизники часто проводять установку сигналізації , яка, на відміну від замку, зможе більш ефективно захистити машину. Перед тим, як встановити сигналку, необхідно уважно вивчити схему, яка йде в комплекті, а також інструкцію. найлегший спосіб підключити сигналізацію: забираємо в Інтернеті точки підключення сигналізації Старлайн — (сигналізації по підключенню майже ідентичні), знаходимо з квітами проводів, розташування, загалом полегшуємо собі роботу на вызванивание потрібних проводів.

Коротко про встановлення сигналізації:

 1. Спочатку в Ниві необхідно демонтувати накладку рульової колонки, для цього потрібно відкрутити п'ять саморізів і два болта.
 2. Тепер вам потрібно буде отримати доступ до керуючого пристрою — блоку, для цього потрібно викрутити два самореза на панелі, які закривають девайс, і один саморіз, який фіксує модуль. Пристрій демонтується, від нього потрібно відключити всі дроти.
 3. Потім проводиться демонтаж приладової панелі. Щоб зробити це, викрутіть чотири саморіза, причому два з них розташоване під заглушками. Саму панель приладів необхідно буде витягти.
 4. Тепер встановлюємо безпосередньо складові нової протиугінної системи. Для цього спочатку встановіть сирени, температурний контролер, а також кінцевик капота в моторному відсіку. Датчик температури повинен бути встановлений в безпосередній близькості з двигуном — так він буде передавати найбільш точні дані (зрозуміло, якщо контролер йде в комплекті). А сирену потрібно поставити так, щоб на неї не впливали волога і високі температури, рупором вниз.
 5. Наступним етапом буде монтаж антенного адаптера — він ставиться за панеллю приладів або в верхній частині лобового скла. Діодний індикатор слід також вмонтувати в районі антенні або на лівій стійці авто. Що стосується датчика удару, то оптимальніше всього його встановити на кронштейн рульового вала. Також на цьому етапі здійснюється установка і сервісної кнопки — її бажано встановити в зручний, але недоступне для злочинця місце.
 6. Далі, встановлюється керуючий модуль сигналки — в районі приладової панелі.
 7. Після цього вам залишається тільки зробити підключення проводів і налаштувати датчик удару, щоб він не спрацьовував без необхідності. Проводка підключається у відповідності зі схемою, яка йде в комплекті.

Ціна питання

В залежності від системи, її вартість може становити від 2 до 30 тисяч рублів.

Голосування

чи Є у вашої сигналізації функція автозапуску?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Як працює сигналка з автозапуском двигуна в автомобілі Нива?»

Докладний опис і демонстрація функцій протиугінної системи з автоматичним запуском мотора на Ниві наведено на відео нижче (автор ролика — канал MagicSystemsOfficial).


Коментарі та відгуки