Основні аспекти регулювання замка багажника і встановлення електроприводу ВАЗ 2114-2115

Сучасний світ такий, що навіть у власному дворі залишити машину з несправним замком — досить небезпечна справа, що вже говорити про далеких подорожах. Якщо ви помітили характерні симптоми несправності деталі, потрібно негайно взяти ситуацію під контроль. У даній статті буде висвітлено замок багажника ВАЗ 2114. Про несправності, заміни та встановлення – читайте у статті.

Регулювання та ремонт замку кришки багажника і капота ВАЗ чотирнадцятої моделі

Якщо багажник відкривається сам по собі, це означає, що в машині завівся примара чи пора привести замок в порядок. Швидше друге, ніж перше, тому якщо кришка погано прилягає або відкривається, коли машина нападається на купину, її потрібно відрегулювати і перевірити запірний «зуб замку». Це елемент, який при закритті відхиляється всередину замку, за рахунок чого деталь заблокована.

Якщо на місці, де знаходиться деталь є потертість, значить можна зробити заміну повністю з опорною площадкою. Якщо багажник видає дивні звуки, наприклад, хитається, можливо, вийшов з ладу ущільнювач.

Отже, причини несправності наступні:

 • потрібно підкрутити або демонтувати ущільнювачі;
 • запірна майданчик або шток знаходяться в незручному положенні;
 • з'явилися зазори або лопнула серцевина пристрою.

Треба пам'ятати, що заміна замка багажника здійснюється повністю, бо конструкція відмикання дверей і капота не підлягає розбиранню (автор відео — Дмитро Прокоф'єв).

Інструкція з демонтажу і заміні механізму

 1. Придбати відповідний пристрій. Можна вибрати відповідну деталь для автомобіля Лада Гранта. Це хороший варіант, так як в ньому є електропривод і кінцевик. На жаль, при установці деталі цього варіанту доведеться встановити власне кріплення, можна зробити його з сталевого кута невеликого розміру, наприклад, 40*40*4 мм.
 2. Куточок можна вирізати підходящим інструментом, наприклад, болгаркою. При цьому важливо враховувати розміри купленого пристрою, а також місця, де він буде встановлений.
 3. Виготовлену металеву деталь потрібно покрити відповідним кольором.
 4. Потім заглушити отвір від раніше встановленого замка. Для цього можна скористатися заглушкою від ручного склопідіймача. Її теж потрібно пофарбувати ідентичним кольором.
 5. Якщо при монтажі вироби необхідно було позбутися від двірника, можна скористатися йдуть від нього проводами і підключити один до приводу деталі, а другий до роз'єму монтажного блоку.
 6. Повернути кронштейн і закрутити готове пристрій фіксації.

Фотогалерея «Заміна замку»

На фото надана додаткова інформація про демонтаж пристрою.

Алгоритм встановлення електроприводу замку кришки багажника

Електропривод багажника ВАЗ 2115 і ВАЗ 2114 краще всього встановлювати з стандартного комплекту.

Для монтажу потрібно підготувати:

 1. Трос, виготовлений з металевого матеріалу. Його розміри 1,5 мм на 0,5 м.
 2. Кілька проводів близько 5 метрів завдовжки кожен, для контактного підключення.
 3. Гвинти-саморізи.
 4. Контактні групи від клемної колодки.
 5. Кнопка для відкриття замку.
 6. Утримувач і запобіжник.
Електрозамок

Робота відбувається таким чином:

 1. Потрібно 7 ключем зафіксувати втулку і за допомогою викрутки відвернути стопорний гвинт тягового механізму. Під гвинт встановити шайбу.
 2. підготовленого комплекту з електричним приводом виготовити гак діаметром близько 20 мм. Цю деталь зачепити за гвинт замку і рейку електропроводи. Реле встановити на багажник використовуючи гвинти-саморізи.
 3. Скріпити пластину з активатором, залишивши зазор близько 15 мм, після чого встановити безпосередньо активатор. Робиться це за допомогою гвинтів-саморізів.
 4. заготовленого троса зробити тягу, яка з'єднає важіль вироби з рейкою. З'єднати деталь зі стопорним механізмом і язичком виготовлення.
 5. Підключаючи дроти, трос можна провести за допомогою монтажу роликового механізму, який є в стеклоподъемнике. Інші проводи потрібно сховати під стелею автомобіля, затягнувши під обшивку салону.
 6. Далі слід звичайне підключення до акумулятора та встановлення запобіжника.

Голосування

Вам доводилося міняти самостійно замок на багажнику?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Замок багажника ваз 2114»

Більше інформації про пристрої фіксації можна дізнатися з ролика від автора Євген Чашков.


Коментарі та відгуки