Лого av-to.info
ВАЗ 2114 || | 185

Основные аспекты регулировки замка багажника и установки электропривода ВАЗ 2114-2115

Сучасний світ такий, що навіть у власному дворі залишити машину з несправним замком - досить небезпечна справа, що вже говорити про далекі подорожі. Якщо ви помітили характерні симптоми несправності деталі, потрібно негайно взяти ситуацію під контроль. У даній статті буде висвітлено замок багажника ВАЗ 2114. Про несправності, заміни та встановлення - читайте в статті.

Регулювання та ремонт замку кришки багажника і капота ВАЗ чотирнадцятої моделі

Якщо багажник відкривається сам по собі, це означає, що в машині завівся привид або пора привести замок в порядок. Швидше друге, ніж перше, тому якщо кришка погано прилягає або відкривається, коли машина налітає на купину, її потрібно відрегулювати і перевірити запірний «зуб замку». Це елемент, який при закритті заскакує всередину замку, за рахунок чого деталь заблокована.

Якщо на місці, де знаходиться деталь є потертість, значить можна зробити заміну повністю з опорним майданчиком. Якщо багажник видає дивні звуки, наприклад, хитається, можливо, вийшов з ладу ущільнювач.

Отже, причини несправності такі:

 • потрібно підкрутити або демонтувати ущільнювачі;
 • запірна майданчик або шток знаходяться в незручному положенні;
 • з'явилися зазори або лопнула серцевина пристрою.

Потрібно пам'ятати, що заміна замку багажника здійснюється повністю, тому як конструкція відмикання дверей і капота не підлягає розбору (автор відео - Діма Прокоф'єв).

Інструкція по демонтажу і заміні механізму

 1. Купить подходящее устройство. Можно выбрать подходящую деталь для автомобиля Лада Гранта. Это хороший вариант, так как в нем есть электропривод и концевик. К сожалению, при установке детали этого варианта придется установить собственное крепление, можно сделать его из стального угла небольшого размера, например, 40*40*4 мм.
 2. Куточок можна вирізати відповідним інструментом, наприклад, болгаркою. При цьому важливо враховувати розміри купленого пристрою, а також місця, де він буде встановлений.
 3. Виготовлену металеву деталь потрібно покрити відповідним кольором.
 4. Потім заглушити отвір від раніше встановленого замка. Для цього можна скористатися заглушкою від ручного склопідіймача. Її теж потрібно пофарбувати ідентичним кольором.
 5. Якщо при монтажі вироби необхідно було позбутися від двірника, можна скористатися йдуть від нього проводами і підключити один до приводу деталі, а другий до гнізда монтажного блоку.
 6. Вернуть кронштейн и закрутить готовое устройство фиксации.

Фотогалерея «Заміна замка»

На фото надана додаткова інформація про демонтаж пристрою.

Алгоритм установки електроприводу замку кришки багажника

Електропривод багажника ВАЗ 2115 і ВАЗ 2114 найкраще встановлювати зі стандартного комплекту .

Для монтажу потрібно підготувати:

 1. трос, виготовлений з металевого матеріалу. Його розміри 1,5 мм на 0,5 м.
 2. Кілька проводів близько 5 метрів завдовжки кожен, для контактного підключення.
 3. Болти-саморізи.
 4. Контактні групи від клемної колодки.
 5. Кнопка для відкриття замку.
 6. Тримач і запобіжник.
Електрозамок

Робота відбувається таким чином: || | 243

 1. Нужно 7 ключом зафиксировать втулку и при помощи отвертки отвернуть стопорный винт тягового механизма. Под винт установить шайбу.
 2. З підготовленого комплекту з електричним приводом виготовити гак діаметром близько 20 мм. Цю деталь зачепити за гвинт замку і рейку електропроводи. Реле встановити на багажник використовуючи болти-саморізи.
 3. Скріпити пластину з активатором, залишивши зазор близько 15 мм, після чого встановити безпосередньо активатор. Робиться це за допомогою болтів-саморізів.
 4. З заготовленого троса зробити тягу, яка з'єднає важіль вироби з рейкою. З'єднати деталь зі стопорним механізмом і язичком виготовлення.
 5. Підключаючи дроти, трос можна провести за допомогою монтажу роликового механізму, який є в склопідйомники. Решта дроти потрібно сховати під стелею автомобіля, затягнувши під обшивку салону.
 6. Далі слід звичайне підключення до акумулятора і установка запобіжника.

Голосування

Вам доводилося міняти самостійно замок на багажнику?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Замок багажника ВАЗ 2114»

Більше інформації про пристрій фіксації можна дізнатися з ролика від автора Євген чашки.