Перша допомога, якщо не працює тахометр на ВАЗ 2107 з інжекторним і карбюраторним двигуном

Про основні параметри роботи транспортного засобу водій може дізнатися завдяки приладової панелі. На цьому пристрої встановлені основні датчики і індикатори, що сигналізують про роботу тих чи інших приладів. Одним з таких приладів є тахометр. З якихось причин не працює тахометр на ВАЗ 2107 карбюратор і як провести заміну пристрою — докладна інструкція описана нижче.

Пристрій і призначення тахометра

Призначення тахометра ВАЗ полягає у візуалізації показань роботи коленвала. Пристрій демонструє, з якою частотою обертається колінчастий вал за хвилину, ці свідчення також прийнято називати оборотами двигуна. Конструктивно тахометр ВАЗ 2107 являє собою міліамперметр, з'єднаний в одному корпусі з електронною частиною, ці елементи встановлені на друкованій платі.

Що стосується принципу роботи, то він полягає у вимірюванні частоти передачі імпульсів в первинної ланцюга системи запалювання двигуна. При функціонуючому силовому агрегаті за один оборот валу розподільного пристрою контакти на переривнику повинні зімкнутися і розімкнутися 4 рази. Відповідно, з одним оборотом в електросистемі формується 4 імпульсу напруги і струму. Із збільшенням частоти обертів двигуна збільшується і частота передачі імпульсів, що, в свою чергу, впливає на відхилення стрілки приладу.

«Семерочная» приборка с тахометром
«Семерочная» панель приладів з тахометром

Можливі несправності і способи їх усунення

Найчастіше причина несправності приладу полягає у використанні невідповідних високовольтних проводів. зокрема, така проблема зазвичай виявляється в результаті їх заміни на силіконові. Через використання силіконових високовольтних проводів може почати сіпатися стрілка приладу.

Що стосується несправностей, при яких тахометр зовсім не працює, то процедура їх виявлення може відрізнятися в залежності від типу двигуна:

  1. На карбюраторних двигунах підключається до приладу три проводка. Два з них — це харчування, а третій долучається до котушки. Щоб визначити причину виходу з ладу девайса, потрібно отримати доступ до задньої частини контрольного щитка і відключити клеми, підключені до приладу. Потім, використовуючи три інших дроти, які повинні бути працездатні, девайс слід підключити безпосередньо до АКБ, а також котушці. При запуску силового агрегату пристрій має почати працювати (тоді причина криється в ланцюзі), якщо цього не відбулося, то необхідно шукати причину в системі запалювання або самому приладі.
  2. Що стосується інжекторних двигунів, то в цьому випадку схема підключення тахометра дещо інша, тут використовується 4 дроти. Два з них — це харчування, один — йде до ЕБУ, а ще один — безпосередньо до датчика колінвалу. Найбільш оптимальним варіантом буде проведення комп'ютерної діагностики. Також можна спробувати провести перевірку стану контактів на роз'ємах або замінити ДПКВ на справний (автор відео — minishumaher).

Інструкція по заміні своїми руками

Про необхідність проведення обслуговування і ремонту тахометра автовласники, як правило, замислюються в разі його виходу з ладу.

Детальніше про заміну пристрої:

  1. Вимкніть АКБ і плоскою викруткою піддягніть і вийміть три рукоятки, встановлені на селекторі управління обігрівачем.
  2. Викрутити гайку, фіксуючу важіль скидання показань одометра, також демонтуйте шайбу, встановлену за нею.
  3. Далі, використовуючи ту ж викрутку з плоским наконечником, піддягніть заглушку болта, що фіксує панель приладів. Після її зняття викрутіть гвинт, що фіксує щиток до кронштейна центральній консолі.
  4. Зробивши це, праву частину панель приладів відсуньте ан максимум, після чого витягніть ліву частину. Після цього ви отримаєте доступ до задньої частини щитка, тепер вам потрібно викрутити гайку троса спідометра і повністю відключити його. Далі, від'єднайте всі шланги і роз'єми, підключені до щитка.
  5. Демонтуйте приладову панель. Вийміть з неї тахометр, встановіть новий. Якщо ви все підключили правильно, то встановлений пристрій буде працювати.

Фотогалерея «Демонтаж прибирання»

Голосування

Який тахометр у вас встановлений?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Огляд приладовій панелі на мікроконтролері»

На відео нижче представлений огляд оновленого щитка, що працює на мікроконтролері (автор — Вадим Корнелюк).


Коментарі та відгуки