Лого av-to.info
ВАЗ 2107

Перша допомога, якщо не працює тахометр на ВАЗ 2107 з інжекторним і карбюраторним двигуном

Об основных параметрах работы транспортного средства водитель может узнать благодаря приборной панели. На этом устройстве установлены основные датчики и индикаторы, сигнализирующие о работе тех или иных приборов. Одним из таковых приборов является тахометр. По каким причинам не работает тахометр на ВАЗ 2107 карбюратор и как произвести замену устройства — подробная инструкция описана ниже.

Пристрій і призначення тахометра

призначення тахометра ВАЗ полягає в візуалізації показань роботи клонували. Пристрій демонструє, з якою частотою обертається колінчастий вал за хвилину, ці свідчення також прийнято називати оборотами двигуна. Конструктивно тахометр ВАЗ 2107 являє собою міліамперметр, з'єднаний в одному корпусі з електронною частиною, ці елементи встановлені на друкованій платі.

Що стосується принципу роботи, то він полягає в вимірі частоти передачі імпульсів в первинному ланцюзі системи запалювання двигуна. При функціонуючому силовий агрегат за один оборот валика розподільного пристрою контакти на переривнику повинні зімкнутися і разомкнуться 4 рази. Відповідно, з одним оборотом в електроланцюзі формується 4 імпульсу напруги і струму. Зі збільшенням частоти обертів коленвала збільшується і частота передачі імпульсів, що, в свою чергу, впливає на відхилення стрілки приладу.

«Семерочная» приборка с тахометром
«семерочной» приборка з тахометром

Можливі несправності і способи їх усунення | || 214

Зачастую причина неисправности прибора заключается в использовании несоответствующих высоковольтных проводов. зокрема, така проблема зазвичай проявляється в результаті їх заміни на силіконові. Унаслідок використання силіконових високовольтних проводів може почати сіпатися стрілка приладу.

Що стосується несправностей, при яких тахометр зовсім не працює, то процедура їх виявлення може відрізнятися в залежності від типу двигуна:

  1. На карбюраторних моторах до приладу підключається три проводка. Два з них - це харчування, а третій підключається до котушки. Щоб визначити причину виходу з ладу девайса, потрібно отримати доступ до задньої частини контрольного щитка і відключити клеми, підключені до приладу. Потім, використовуючи три інших дроти, які повинні бути працездатні, девайс слід підключити безпосередньо до АКБ, а також котушці. При запуску силового агрегату пристрій повинен почати працювати (тоді причина криється в ланцюзі), якщо цього не відбулося, то необхідно шукати причину в системі запалювання або самому приладі.
  2. Що стосується інжекторних моторів, то в цьому випадку || | 221 схема подключения тахометра дещо інша, тут використовується 4 дроти. Два з них - це харчування, один - йде до ЕБУ, а ще один - безпосередньо до датчика коленвала. Найбільш оптимальним варіантом буде проведення комп'ютерної діагностики. Також можна спробувати провести перевірку стану контактів на роз'ємах або замінити ДПКВ на справний (автор відео - minishumaher).

Інструкція по заміні своїми руками

Про необхідність проведення обслуговування і ремонту тахометра автовласники, як правило, замислюються в разі його виходу з ладу.

Детальніше про заміну пристрою: || | 226

  1. Отключите АКБ и плоской отверткой подденьте и извлеките три рукоятки, установленные на селекторе управления отопителем.
  2. Викриття гайку, фіксуючу важіль скидання показань одометра, також демонтуйте шайбу, встановлену за нею.
  3. Далі, використовуючи ту ж викрутку з плоским наконечником, подденьте заглушку болта, фиксир ючої приборку. Після її зняття викрутити гвинт, що фіксує щиток до кронштейну центральній консолі.
  4. Зробивши це, праву частину приборку відсуньте ан максимум, після чого витягніть ліву частину. Після цього ви отримаєте доступ до задньої частини щитка, тепер вам потрібно викрутити гайку троса спідометра і повністю відключити його. Далі, від'єднайте всі шланги і роз'єми, підключення до щитка.
  5. Демонтувати приладову панель. Вийміть з неї тахометр, встановіть новий. Якщо ви все підключили правильно, то встановлений пристрій буде працювати.

Фотогалерея «Демонтаж приборки»

Голосування

Який тахометр у вас встановлений?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «огляд панелі приладів на мікроконтролері»

на відео нижче представлений огляд оновленого щитка, працюючого на мікроконтролері (автор - Вадим Корнелюк).