Лого av-to.info
Toyota Corolla

Все о замене масла в двигателе Тойота Королла

Двигун автомобіля Тойота Королла, як і будь-якого іншого транспортного засобу, потребує періодичного обслуговування і діагностиці. До цього відноситься і заміна моторного масла. З цієї статті ви дізнаєтеся, яке масло потрібно для заміни в двигуні Тойоти Королли, як часто його потрібно міняти і як в цілому виглядає процес заміни.

Готуємося до заміни

в принципі процес заміни рідини в двигуні Тойоти Королли не є особливо трудомістким. Головне - це знати ази в цілому і правильно виконувати всі дії, описані в інструкції, щоб все зробити правильно. Отже, розглянемо по порядку всі питання, які можуть вас зацікавити.

Який ММ потрібно лити?

Автомобиль Тойота Королла
Автомобіль Тойота Королла

Зрозуміло, транспортні засоби іноземного виробництва повинні бути якісно обслужені, щоб завжди бути на ходу. І Тойота Королла не є винятком. У двигун цього автомобіля має бути залито виключно якісне моторне масло, про що виробник попереджає в сервісному мануалі.

Якісної рідиною є не що інше, як оригінальне моторне масло для двигунів Тойота Королла. Воно так і називається - «Toyota motor oil». Якщо в автомагазинах вашого міста таких витратних матеріалів немає, то ми можемо порекомендувати вам придбати рідину у офіційного дилера або зробити замовлення в інтернеті.

Голосування

Як часто ви міняєте масло на своєму авто?

Загрузка ...Загрузка ... & nbsp ; Завантаження ...

Скільки лити?

Обсяги двигунів Тойота Королла складають близько 4.2 літра, в залежності від року випуску та комплектації. Але однозначно відповісти на це питання не можна. Вам слід орієнтуватися за кількістю злитої відпрацьованої рідини, щоб знати, скільки конкретно заливати в мотор свого авто.

Або ж почитайте інструкцію по експлуатації свого транспортного засобу. Зазвичай в мануалі виробник вказує об'єм двигуна внутрішнього згоряння, щоб власники могли орієнтуватися, скільки потрібно масла. У будь-якому випадку, щоб вирахувати найбільш точний обсяг, то вам буде потрібно сервісна книжка. Але в середньому в двигуни Тойота Королла входить не менше 4.2 літра.

Коли потрібно міняти?

Таке питання приходив кожному власнику Тойоти Королли. В принципі, тут терміни заміни рідини такі ж, як і на інших транспортних засоби. В середньому заміну моторного масла на Тойота Королла слід здійснювати не рідше ніж 10 тисяч кілометрів пробігу.

Якщо ви використовуєте неякісний витратний матеріал для двигуна або відчули, що двигун став не так працювати, як раніше, то періодичність заміни можна знизити. Заміну можна здійснити і через 5 тисяч кілометрів пробігу.

Необхідний інструментарій

Перед тим як приступити до робіт, підготуйте:

 • набір гайкових ключів;
 • хрестову викрутку;
 • воронку.

Поетапна інструкція

Для замены моторного масла загоните свою Тойоту Короллу на подъемник или в гараж с ямой.

 1. Залезьте під днище і, використовуючи викрутку, видаліть заглушки захисту картера мотори.
 2. Тепер відкрийте капот і знайдіть горловину для затоки витратного матеріалу. Відкрутіть кришку і заберіть її в сторону.
 3. Потім знову залезьте під днище транспортного засобу і знайдіть зливну пробку. Підставте під неї ємність, в яку ви будете збирати «відпрацювання», і відкрутіть кришку гайковим ключем.
 4. Тепер вам доведеться трохи почекати, поки з системи не вийде все відпрацьоване моторне масло. Як сказано вище, в середньому цей обсяг становить близько 4.2 літра для 1.6-літрових двигунів.
 5. Далі, необхідно демонтувати фільтруючий елемент ММ. Перед демонтажем запам'ятайте його місце розташування. Для цього викрутити пластиковий захисний ковпак фільтру. Якщо у вас немає змоги зробити це руками, то використовуйте ланцюгової ключ або намотайте на корпус фільтра ганчірку. У будь-якому випадку, навіть якщо ви робите це за допомогою ключа, то все одно обмотайте ганчіркою захисний корпус фільтруючого компонента, щоб не пошкодити його. Демонтувати ковпак разом із захистом, а потім витягніть безпосередньо сам фільтруючий компонент з ковпака.
 6. Поміняйте фільтр на новий оригінальний. Також зверніть увагу на стан ущільнювальної гумки, яка встановлена ​​на захисному корпусі. Якщо вона знаходиться в більш-менш адекватному стані, то міняти її не має сенсу. Але в комплекті з новим фільтрує компонентом йде і нова прокладка. Тому, якщо є необхідність, то вам необхідно зробити її заміну. Перед тим як монтувати її на корпус, гумку слід змастити невеликою кількістю моторної рідини.
 7. Далі, вам слід залити моторну рідина в фільтр. Зверніть увагу: витратний матеріал відразу ж почне вбиратися в пористу поверхню. Відповідно, коли масло вбереться, необхідно буде додати ще рідини, щоб ковпак був наполовину повний. Це необхідно зробити для того, щоб в перші секунди після того, як буде включений мотор, видатковий матеріал без затримок надійшов на все клапана.
 8. Потім встановіть фільтруючий елемент в корпусі на місце монтажу і затягніть його. При цьому момент затягування повинен становити не менше 25 Нм.
 9. Тепер приступимо безпосередньо до затоки моторної рідини в систему. Закрутіть зливну пробку, яка знаходиться під днищем, коли з неї перестала витікати відпрацьована рідина. Перед цим перевірте стан пробки, і, якщо необхідно, замініть її кільце ущільнювача, щоб уникнути можливих витоків витратного матеріалу.
 10. Згадайте, в якому положенні знаходився захисний корпус з фільтром до демонтажу. Він повинен бути встановлений таким же чином.
 11. Тепер потрібно залити нового масла. Налийте рідини в систему рівно стільки, скільки з неї вийшло. Перелив і недолив виключаються. Після затоки закрийте кришку і перевірте рівень рідини по мітках вимірювального щупа. Вона повинна перебувати на рівні між позначками MIN і МАХ. Увімкніть мотор і дайте йому прогрітися до нормальної робочої температури. Після цього ще раз здійсните перевірку рівня витратного матеріалу, якщо потрібно - додайте.

Власне, на це процес завершено. Використовуйте тільки якісне ММ, щоб уникнути можливих проблем з двигуном в майбутньому. Не купуйте занадто дешевий витратний матеріал невідомого виробництва, це може бути небезпечно. Сподіваємося, представлений матеріал допоможе вам впоратися з цією справою.

Відео від В'ячеслава Вітера «Як здійснити заміну моторної рідини в домашніх умовах»

Про те, як поміняти витратний матеріал двигуна своїми руками, ви зможете дізнатися з відео.