Лого av-to.info
Renault Fluence

Як замінити фільтр салону на Рено флюенсу?

Салонний повітряний бар'єр необхідний, щоб створити в салоні авто комфортний мікроклімат як для керує транспортним засобом, так і для пасажирів. Головне його призначення - це уловлювання частинок пилу і всіляких шкідливих елементів, які надходять в автомобіль з навколишнього середовища. У зв'язку з цим заміна салонного фільтра Рено флюенсу - дуже важливий момент в сервісі автомобіля.

Якщо ви почали відчувати сторонні запахи в салоні Рено флюенсу, піч почала погано працювати і на передній частині панелі накопичення пилу, швидше за все салонний фільтр вашого авто засмічений і є необхідність в його заміні або ж на худий кінець чистки.

Салонні очищувачі повітря різні за якістю, і якщо ви дбаєте про власне здоров'я і здоров'я ваших пасажирів, не економте, а зупиняйте свій вибір на більш дорогих моделях, тому що вони мають у своєму розпорядженні спеціальними просоченнями, а деякі навіть антибактеріальними.

Угольный фильтрующий барьер
Вугільний фільтруючий бар'єр

Найкраще проводити заміну фільтруючого матеріалу в міру його забруднення. Тому, якщо ви не впевнені точно: необхідно міняти або ж немає, то краще просто провести його перевірку. Якщо фільтр, на вашу думку, ще може справлятися зі своїми функціями ще якийсь час, то його можна просто витрусити і повернути на місце.

Хороший салонний повітряний бар'єр робиться за спеціальною технологією. У таких фільтрах передбачено кілька шарів, що виконують особливі функції. Кращими можна вважати фільтри, які мають у своєму розпорядженні в власної конструкції шаром з активованим вугіллям, який вважається одним з кращих поглинаючих матеріалів.

Так як виробники авто радять проводити заміну салонного бар'єру після досягнення певного кілометражу, то недосвідчені власники автомобілів дотримуються цього приписи. Але в реальності все трохи по-іншому і на наших запилених і загазованих дорогах рекомендується проводити заміну приблизно в два рази частіше, у міру їх реального зносу.

Розташування салонного фільтра

Щоб встановити, забруднений салонний філь трующій елемент чи ні, то, природно, його в першу чергу необхідно дістати. Салонний бар'єр Рено флюенсу розташовується в салоні авто за рукавички відділенням. Для того, щоб отримати доступ до фільтру, необхідно демонтувати бардачок, але можна і просто підібратися до салонному фільтру Рено флюенсу знизу. Одним словом, є два варіанти і вони обидва будуть розглянуті в даній статті, а ви зможете самі визначити, який з них вам більше підходить. Під час роботи дуже допоможе ліхтарик, так як фільтр знаходиться в затемненому місці.

Інструкція по заміні своїми руками

Згідно з анотацією, що йде разом з автомобілем, зміна фільтра салону рекомендована після досягнення 15- 20 тисяч кілометрів пробігу. Цей проміжок вважається найоптимальнішим для зміни, але тільки для європейських доріг, умови їзди на яких, як усім відомо, набагато краще, ніж на наших. Тому вітчизняному автолюбителю цей кілометраж краще скоротити вдвічі і після досягнення 7-10 тисяч кілометрів потрібно провести хоча б огляд.

Інструменти

Заміна фільтруючого бар'єру на автомобілі Рено флюенсу дуже проста і не буде потрібно практично якихось особливих інструментів:

 • рукавички;

  Рабочие перчатки
  Робочі рукавички | || 223
 • ветошь;
 • ліхтарик.

Етапи

Як не дивно, але є два способи заміни фільтруючого бар'єру салону на Рено флюенсу, і у кожного є свої плюси і мінуси, і в даній статті ми розберемо їх. Перший - той, який рекомендований самим виробником і швидший, який практикує більшість водіїв.

Заміна по інструкції

Перший спосіб, який описаний в інструкції.

Для заміни фільтра салону на Рено флюенсу потрібно виконайте наступне:

 1. Відкриваємо для рукавичок.

  Открываем отделение для перчаток
  Відкриваємо відділення для рукавичок
 2. Демонтуємо праву частину пластикової накладки з торпеди.

  Демонтаж накладки
  Демонтаж накладки
 3. Відкручуємо 3 самореза, розташовані у верхній частині і закріплюють бардачок.

  Откручиваем саморезы
  Відкручуємо саморізи || | 238
 4. Далее нужно снять заглушку с бока торпеды.

  Снятие заглушки
  Зняття заглушки
 5. Відкручуємо гвинти, на яких кріпиться панель.

  Откручивание винтов
  відкручування гвинтів
 6. Тянем и вытаскиваем перчаточное отделение.

  Снимаем бардачок
  Знімаємо бардачок
 7. Отримуємо доступ до фільтруючому елементу в салоні Рено флюенсу.

  Расположение фильтрующего элемента
  Розташування фільтруючого елемента
 8. знімаємо проводку підсвічування бардачка.

  Убираем проводку
  Прибираємо проводку
 9. Відкручуємо саморізи, що закріплюють кришку корпусу фільтра.

  Откручивание саморезов на крышке
  відкручування шурупів на кришці
 10. Виймаємо старий фільтруючий елемент.

  Вытаскиваем старый барьер
  Витягуємо з арий бар'єр
 11. Роботи по установці нового салонного фільтра на Рено флюенсу виконуємо в зворотному порядку.

Спрощений варіант

Другий варіант, що практикується більшістю автолюбителів.

Так як салонний фільтр на автомобілі Рено флюенсу розміщений прямо за рукавички відділенням, то можна не знімати численні деталі і відкручувати безліч саморізів. Можна піти трохи іншим шляхом, одним лише незручністю якого буде не дуже комфортна поза під час роботи.

 1. Прямо під рукавички відділенням є пластина з пластику, за якої і розташована камера салонного фільтрує. Закріплена вона лише двома кліпсами та її потрібно зняти.

  Красным треугольникам отмечена пластина, которую нужно снять
  Червоним трикутниках відзначена пластина, яку потрібно зняти
 2. В сторону відводимо шланг, зафіксований одним болтиком.

  Трубка, которую нужно отвести в сторону
  Трубка, яку потрібно відвести в сторону
 3. Далі потрібно зняти кришку камери і витягнути старий фільтруючий елемент.

  Ручка крышки камеры
  Ручка кришки камери
 4. фільтруючий елемент для Рено флюенсу не передбачає жорсткого корпусу, внаслідок цього його можна м'яти для зручності вилучення.

  Фильтрующий элемент без корпуса
  Фільтруючий елемент без корпусу
 5. Після вилучення старого фільтра гарненько почистіть камеру від скопилася там бруду і пилу.
 6. Установка нового відбувається в зворотній послідовності.

як бачите, другий спосіб хоч і менш зручний, ніж перший, але набагато простіше і швидше, але вибирати яким шляхом йти тільки вам. Якщо вам ще щось незрозуміло, то подивіться пропоноване нами відео і у вас, безумовно, відпадуть всі питання.

Голосування

Ви змінюєте салонний фільтр

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ... | || 278

Видео «Замена салонного очистительного элемента»

У цьому невеликому відео дуже докладно і дохідливо показано, як правильно проводиться заміна салонного фільтруючого елемента на автомобілі Рено флюенсу.