Як замінити фільтр салону на Рено Флюенс?

Салонний повітряний бар'єр необхідний, щоб створити в салоні авто комфортний мікроклімат як для керує транспортним засобом, так і для пасажирів. Головне його призначення — це уловлювання частинок пилу і всіляких шкідливих елементів, які надходять в автомобіль з навколишнього середовища. У зв'язку з цим заміна салонного фільтра Рено Флюенс — дуже важливий момент в сервісі автомобіля.

Якщо ви почали відчувати сторонні запахи в салоні Рено Флюенс, піч почала погано працювати і на передній частині панелі накопичилася пил, швидше за все салонний фільтр вашого авто засмічений і є потреба в його заміні або ж на худий кінець чищення.

Салонні очищувачі повітря різні за якістю, і якщо ви дбаєте про власне здоров'я і здоров'я ваших пасажирів, не економте, а зупиняйте свій вибір на більш дорогих моделях, тому що вони володіють спеціальними просоченнями, а деякі навіть антибактеріальними.

Угольный фильтрующий барьер
Вугільний фільтруючий бар'єр

Краще всього проводити заміну фільтруючого матеріалу по мірі його забруднення. Тому, якщо ви не впевнені точно: необхідно міняти або ж ні, то краще просто провести його перевірку. Якщо фільтр, на вашу думку, ще може справлятися зі своїми функціями ще якийсь час, то його можна просто витрусити і повернути на місце.

Хороший салонний повітряний бар'єр робиться за спеціальною технологією. В таких фільтрах передбачено декілька шарів, що виконують особливі функції. Найкращими можна вважати фільтри, які розташовують у власній конструкції шаром з активованим вугіллям, який вважається одним з кращих поглинаючих матеріалів.

Так як виробники авто радять проводити заміну салонного бар'єру після досягнення певного кілометражу, то недосвідчені власники автомобілів дотримуються цього розпорядження. Але в реальності все трохи по-іншому і на наших запилених і загазованих дорогах рекомендується проводити заміну приблизно в два рази частіше, у міру їх реального зносу.

Розташування салонного фільтра

Щоб встановити, забруднений салонний фільтруючий елемент чи ні, то, природно, його в першу чергу необхідно дістати. Салонний бар'єр Рено Флюенс розташовується в салоні авто за перчаточным відділенням. Для того, щоб отримати доступ до фільтру, необхідно демонтувати бардачок, але можна і просто підібратися до салонного фільтру Рено Флюенс знизу. Одним словом, є два варіанта і вони обидва будуть розглянуті в цій статті, а ви зможете самі визначити, який з них вам більше підходить. Під час роботи дуже допоможе ліхтарик, так як фільтр знаходиться у затемненому місці.

Інструкція по заміні своїми руками

Згідно анотації, що йде разом з автомобілем, заміна фільтра салону рекомендована по досягненні 15-20 тисяч кілометрів пробігу. Цей проміжок вважається найбільш оптимальним для зміни, але тільки для європейських доріг, умови їзди на яких, як всім відомо, набагато краще, ніж на наших. Тому вітчизняному автолюбителю цей кілометраж краще скоротити вдвічі і по досягненні 7-10 тисяч кілометрів потрібно провести хоча б огляд.

Інструменти

Заміна фільтруючого бар'єру на автомобілі Рено Флюенс дуже проста і не потрібно практично якихось особливих інструментів:

 • рукавички;

  Рабочие перчатки
  Робочі рукавички
 • ганчір'я;
 • ліхтарик.

Етапи

Як не дивно, але є два способи заміни фільтруючого бар'єру салону на Рено Флюенс, і у кожного є свої плюси і мінуси, і в даній статті ми розберемо їх. Перший — той, який рекомендований самим виробником і більш швидкий, який практикує більшість водіїв.

Заміна по інструкції

Перший спосіб, який описаний в інструкції.

Для заміни фільтра салону на Рено Флюенс потрібно виконайте наступне:

 1. Відкриваємо перчаточное відділення.

  Открываем отделение для перчаток
  Відкриваємо відділення для рукавичок
 2. Демонтуємо праву частину пластикової накладки з торпеди.

  Демонтаж накладки
  Демонтаж накладки
 3. Відкручуємо 3 саморіза, розташовані у верхній частині і закріплюють бардачок.

  Откручиваем саморезы
  Відкручуємо саморізи
 4. Далі потрібно зняти заглушку з боку торпеди.

  Снятие заглушки
  Зняття заглушки
 5. Відкручуємо гвинти, на яких кріпиться панель.

  Откручивание винтов
  Відкручування гвинтів
 6. Тягнемо і витягуємо перчаточное відділення.

  Снимаем бардачок
  Знімаємо бардачок
 7. Отримуємо доступ до фільтруючому елементу в салоні Рено Флюенс.

  Расположение фильтрующего элемента
  Розташування фільтруючого елемента
 8. Знімаємо проводку підсвічування бардачка.

  Убираем проводку
  Прибираємо проводку
 9. Відкручуємо саморізи, закріплюють кришку корпуса фільтра.

  Откручивание саморезов на крышке
  Відкручування шурупів на кришці
 10. Виймаємо старий фільтруючий елемент.

  Вытаскиваем старый барьер
  Витягуємо старий бар'єр
 11. Роботи по встановленню нового салонного фільтра на Рено Флюенс виконуємо в зворотному порядку.

Спрощений варіант

Другий варіант, що практикується більшістю автолюбителів.

Так як салонний фільтр на автомобілі Рено Флюенс розміщений прямо за перчаточным відділенням, то можна не знімати численні деталі і відкручувати безліч саморізів. Можна піти дещо іншим шляхом, одним лише незручністю якого буде не дуже комфортна поза під час роботи.

 1. Прямо під перчаточным відділенням є пластина з пластику, за якої і розташована камера салонного фільтруючого елемента. Закріплена вона лише двома кліпсами і її потрібно зняти.

  Красным треугольникам отмечена пластина, которую нужно снять
  Червоним трикутниках відзначена пластина, яку потрібно зняти
 2. відводимо В сторону шланг, зафіксований одним болтиком.

  Трубка, которую нужно отвести в сторону
  Трубка, яку потрібно відвести в сторону
 3. Далі потрібно зняти кришку камери і витягнути старий фільтруючий елемент.

  Ручка крышки камеры
  Ручка кришки камери
 4. Фільтруючий елемент для Рено Флюенс не передбачає жорсткого корпусу, внаслідок цього його можна м'яти для зручності вилучення.

  Фильтрующий элемент без корпуса
  Фільтруючий елемент без корпусу
 5. Після вилучення старого фільтру добре почистіть камеру від скопилася там бруду і пилу.
 6. Установка нового відбувається в зворотній послідовності.

Як бачите, другий спосіб хоч і менш зручний, ніж перший, але набагато простіше і швидше, але вибирати, яким шляхом йти тільки вам. Якщо вам щось незрозуміло, то подивитеся пропоноване нами відео і у вас, безумовно, відпадуть всі питання.

Голосування

Ви змінюєте салонний фільтр

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Заміна салонного очисного елемента»

В цьому невеликому відео дуже докладно і дохідливо показано, як правильно проводиться заміна салонного фільтруючого елемента на автомобілі Рено Флюенс.


Коментарі та відгуки