Код магнітоли на автомобілях Дастер та інших моделях Рено: що це таке і навіщо він застосовується?

автомобільна Штатна магнітола являє собою пристрій, яким оснащується транспортний засіб ще при виробництві. Зокрема, в цій статті мова піде про автомобілі Рено. Для чого використовується код магнітоли Рено Дастер, як його можна дізнатися — основні нюанси цього питання описані нижче.

Призначення кодування в автомобілі

Отже, для чого штатна магнітола Рено Дастер або будь-якої іншої моделі оснащується кодуванням? Деякі автолюбителі довгий час не стикаються з необхідністю введення коду, поки не доводиться відключати автомобільний акумулятор. Коли відбувається відключення клем від АКБ, всі налаштування системи скидаються, а коли водій в подальшому включає запалювання, штатна аудіосистема вимагає введення комбінації. В іншому випадку магнітола не включиться.

Панель, через которую вводится шифр
Панель, через яку вводиться шифр

Так навіщо це потрібно? Необхідність введення коду обумовлена тим, що автомобільний виробник зробив все можливе, щоб не допустити крадіжки аудіосистеми з авто. Якщо зловмисник знає про те, що пристрій оснащений кодуванням, причому індивідуальної, то скоріше за все, у нього не буде спокуси вкрасти девайс. Якщо комбінація блокування не буде введена, то пристрій просто не зможе виконувати свої функції, відповідно, сенсу від нього не буде. Якщо ж автовласник буде знати код, то процес розблокування займе всього кілька секунд.

Як дізнатися код?

Якщо автовласник Рено Логан або будь-якої іншої моделі авто зіткнувся з необхідністю розблокування головного пристрою, то цілком логічно, що для початку йому потрібно сам код. Де ж його можна знайти? Згідно з офіційними даними, ця комбінація вказується в технічній книжці до машини. Як правило, вона зазначається на останній сторінці мануала. Практично на всіх Рено Логан і інших моделях авто ця комбінація складається з чотирьох цифр, тому знайти такий код у книжці буде неважко.

Що стосується безпосередньо введення комбінації, то в цьому питанні також немає нічого складного. В першу чергу, потрібно натиснути на кнопку «1» на головному пристрої, поки на екрані не з'явиться відповідна цифра. Таким же чином здійснюється натискання на кнопки 2-4. Після цього слід натиснути і утримувати якийсь час клавішу 6, поки введена інформація не буде підтверджена, про це вам повідомити відповідний звуковий сигнал (автор відео — Олександр Маленкин).

Що робити, якщо в сервісній книжці Рено немає коду розблокування?

Але як бути, якщо в сервісній книжці автомобіля Рено Флюенс або будь-якої іншої моделі відсутні дані щодо розблокування системи?

В цьому випадку у нас є кілька рекомендацій, які можуть дозволити вам вирішити проблему:

  1. Можна спробувати знайти цю комбінацію не в сервісній книжці, і саме в комплектації транспортного засобу. Наприклад, виробники часто дублюють дані за допомогою наклейки, у деяких випадках — це трафаретний напис. Самі ці написи, як правило, знаходяться в бардачку автомобіля або ж у багажному відділенні, під оббивкою або килимком.
  2. Ще один варіант — комбінація може бути нанесена на задню панель безпосередньо самої аудіосистеми. Для цього вам доведеться її зняти, щоб знайти цифри — потрібно враховувати, що вони можуть бути нанесені дрібним шрифтом.
  3. Як варіант, можна спробувати дізнатися цю інформацію самостійно, але не факт, що цей спосіб допоможе, оскільки він актуальний не для всіх типів головних пристроїв. Щоб самому дізнатися комбінацію, необхідно одночасно натиснути на аудіосистемі дві кнопки — 1 і 6. Ці клавіші затискаються на певний час, а потім, якщо пристрій обладнаний дисплеєм, на ньому повинна з'явитися комбінація, яку потрібно буде ввести.

Фотогалерея «Варіанти розміщення коду для магнітоли»

Цілком можливо, що при натисканні двох зазначених вище кнопок на кілька секунд, на екрані магнітоли не з'явиться код розблокування, а так званий pre-code. Причому він може складатися з однієї літери і трьох цифр. Pre-code необхідний для того, щоб у відповідності з ним водій міг дізнатися саму комбінацію для зняття шифру. Відразу ж відзначимо, для того, щоб по pre-code розгадати шифр, вам потрібно буде скористатися спеціальним інтернет-сервісом, яких сьогодні достатньо багато в Мережі. Просто підберіть той, який спеціалізується саме на вашій моделі авто, але якщо таких немає, то цілком можна користуватися і універсальними сайтами.

Отже, коли pre-code буде у вас на руках, вам залишається всього лише:

  1. Ввести ці цифри у вікно генератора, тобто сайту, який ви будете використовувати.
  2. Натиснути кнопку «Знайти» або «Згенерувати».
  3. Переписати код та ввести його в свою магнітолу. Іноді буває таке, що сайт видає не чотири, а тільки три або дві цифри. Якщо це так, то у відповідності з кількістю відсутніх цифр спочатку ставиться нуль.

Голосування

Стикалися ви з необхідністю розблокування магнітоли?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Інструкція щодо зняття блокування з автомобільної магнітоли»

На відео нижче представлена покрокова інструкція щодо зняття блокування з головного пристрою — процес описаний на прикладі автомобіля Рено (автор ролика — канал Ремонт авто без гаража).


Коментарі та відгуки