Об'єктивні дані про сучасний радар-детекторі Street Storm STR-9350EX та інших моделях

Радар-детектор Street Storm STR-9350EX являє собою гаджет, основне призначення якого полягає у визначенні радарів та камер ДПС на дорозі. Завдяки цьому девайсу водій може уникнути штрафів за перевищення швидкості та інші порушення. Асортимент детекторів сьогодні досить великий, у цій статті ми хочемо розповісти про пристрої Street Storm.

Особливості

Розглянемо основні особливості на прикладі моделі 9540ЕХ. Цей девайс являє собою детектор з навігатором, розроблений на основі потужного процесора ESP. Гаджет обладнується посиленим антенним адаптером, що дозволяє значно збільшити дальність його детектування. В даному випадку кут огляду датчика складає 360 градусів, тобто пристрій фіксує камери і радари як попереду, як і позаду авто. Одна з особливостей — дана модель оснащена спеціальним модернізованим фільтруючим елементом, що дозволяє захистити девайс від різних перешкод.

Про наявність поліцейського обладнання на шляху водій може бути сповіщений звуковим сигналом або за допомогою текстового повідомлення — і те, і інше буде російською мовою. Якщо вірити офіційним даним, то девайс без проблем фіксує обладнання Робот, Стрілка-СТ, Візир, Сокіл і т. д. У цій моделі реалізована функція вибіркового відключення діапазонів сканування, що дозволяє в чому оптимізувати роботу девайса. Це дає можливість збільшити швидкодію процесора і знизити кількість імовірних помилкових спрацьовувань до мінімуму.

При необхідності автовласник може відрегулювати яскравість дисплея. Дана модель має режим індикації частот, а також оснащений USB-виходом, що дозволяє оновити прошивку гаджета в тому випадку, якщо на дорогих з'явилися нові точки встановлення радарів та камер. Також водій може і відрегулювати гучність звукових сигналів, якщо потрібно, можна налаштувати режим автоматичного зниження рівня гучності. Якщо детектор буде відключений від мережі, всі налаштування користувача зберігаються в енергонезалежній пам'яті.

Основні технічні характеристики:

 • гаджет обладнаний приймачем супергетеродинного типу з подвійним перетворенням частоти;
 • антенний адаптер відноситься до типу лінійно поляризованих, сама рупорна антена;
 • температурний діапазон функціонування пристрою становить від -20 до +70 градусів;
 • гаджет живиться від бортової мережі автомобіля потужністю 12 вольт;
 • параметр споживаного струму в даному випадку становить 250 мА;
 • пристрій оснащується фотодиодным елементом з опуклою лінзою — цей девайс використовується в якості оптичного сенсора.

Різновиди і модельний ряд

Які моделі Street Storm ви можете знайти у продажу:

 • STR-9750BT;
 • 9540EX;
 • 9540EX BT One kit;
 • 9750EX;
 • 6030EX GL BT One kit;
 • 6030EX GL;
 • 7030EX GL;
 • STR-9550EX;
 • 8040EX GL BT One kit;
 • 7040EX GL;
 • 8040EX GL;
 • STR-7100EXT GP Two kit;
 • 6000BT;
 • STR-9550BT;
 • 7010BT;
 • 5210EX;
 • 7030EX GL BT One kit;
 • 7100EXT GP Two BT kit;
 • 9040EX GL BT One kit;
 • 7040EX GL BT One Kit;
 • 9530EX;
 • 9900EX GL і т. д.

Фотогалерея «найпопулярніші моделі»

Плюси і мінуси девайсів

Спочатку плюси:

 1. Великий вибір моделей. Виробник пропонує користувачам детектори в широкому ціновому діапазоні, так що можна знайти як дешевші, так і більш дорогі варіанти.
 2. Приємний дизайн пристроїв.
 3. Інформаційний дисплей на більшості моделей. Завдяки цьому водій може знати про основні параметри роботи гаджета. Крім того, багато моделей оснащуються антивідблисків екранами, що дозволяють без проблем використовувати пристрій навіть у сонячну погоду.
 4. Можливість оновлення пристрою своїми руками. Це дозволить завжди працювати девайсу правильно й фіксувати навіть недавно встановлені радари і камери.
 5. В цілому гаджет оснащується зручним і простим для установки та експлуатації меню.

Тепер мінуси:

 1. Висока вартість. Більш-менш якісні варіанти у будь-якому випадку будуть коштувати дорожче. Зрозуміло, функціональність в таких девайсах також краще.
 2. Судячи з відгуків, деякі моделі Street Storm занадто пізно визначають наявність радарів та камер на шляху, іноді оповіщення приходить тільки за 200-300 метрів. Зрозуміло, цього занадто мало для того, щоб скинути швидкість, тим більше, що в такому випадку автомобіль вже буде перебувати в зоні дії поліцейського обладнання.
 3. На деяких моделях, як правило, більш дешевих, використовується занадто слабкий фільтр перешкод, що сприяє тому, що девайс часто спрацьовує помилково. Але знову ж таки, в даному випадку все залежить від конкретної моделі.
 4. В залежності від моделі девайса, його кріплення може бути не особливо зручним (автор відео — канал Відеореєстратори).

Посібник з експлуатації

Як встановити гаджет в свій автомобіль:

 1. В першу чергу потрібно визначитися з місцем розташування. Краще всього поставити радар-детектор на лобовому склі, посередині або з боку водія. Пристрій повинне бути направлене строго прямо, не вгору і не вниз. Встановіть присоску і перевірте якість установки гаджета. Зверніть увагу на те, що поруч з девайсом не повинно бути металевих пристроїв і частин кузова, оскільки це може вплинути на якість сигналу.
 2. Після того, як буде вибрано місце установки, необхідно прокласти кабель живлення пристрою. У комплекті, як правило, йде адаптер для підключення до прикурювача. Тому девайс можна підключити або в гніздо прикурювача, або обрізати цей адаптер, і підключити безпосередньо до замку запалювання або акумулятора. Якщо він буде з'єднаний з АКБ, то його включення і відключення повинно здійснюватися від кнопки управління. В такому випадку є ризик того, що водій забуде вимкнути девайс перед тим, як поставити авто на стоянку, що призведе до розряду акумуляторної батареї. Якщо підключити до замку запалювання, то його активація буде здійснюватися з поворотом ключа в замку. Відповідно, так само він буде і відключатися.
 3. Коли провід буде покладений, пристрій підключається до мережі живлення. Перевіряється його працездатність. Що стосується безпосередньо налаштування, то вона здійснюється у відповідності з книжкою по експлуатації (автор відео — канал Super Street Storm).

Як самостійно оновити гаджет?

Як оновити пристрій? Процедура оновлення девайса здійснюється за допомогою персонального комп'ютера через офіційний веб-ресурс виробника. Адреса сайту повинна бути вказана на упаковці. Сам процес оновлення відбувається автоматично після підключення детектора до комп'ютера.

В залежності від моделі, користувачеві може знадобитися виконати деякі дії, але як правило, оновлення — це проста процедура, з якою впорається кожен. Крім програмного забезпечення, також необхідно оновлювати і базу даних, оскільки в ній містяться координати точок оповіщення (для детекторів з GPS).

Ціна питання

Ціна на девайс формується у відповідності з його моделлю і функціональністю. На сьогоднішній день найбільш дешеві детектори Street Storm коштують близько 4500-5000 рублів. Вартість найдорожчих моделей складає в районі 15-25 тисяч рублів.

Голосування

Дайте оцінку детекторам Street Storm

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Докладний огляд моделі 9930»

В ролику нижче представлений детальний огляд даної моделі з описом всіх особливостей і нюансів її експлуатації (автор відео — Artem Ivanov).


Коментарі та відгуки