Можна довіряти китайським радар-детектора серії V7, V8 і V9?

Китайський радар-детектор V7, а також моделі V8, 16 Band V9 досить широко продаються в інтернеті. Найпростіше знайти їх на Алі-Експресі, відомому онлайн-магазині. Продаж здійснюється під різними брендами, але по суті це одні і ті ж моделі. Про їх особливості і піде мова в даній статті.

Особливості

Комплект поставки
Комплект поставки

Ці моделі відносяться до нижнього цінового діапазону. Під однією назвою свої моделі представляють різні виробники. Вони використовують загальний чіп та іншу начинку. Найбільш поширена назва Car radar detector V7. На Алі-Експрес продавців цих товарів кілька сотень.

Вартість виробів різнитися. По різним акціям його можна придбати всього за 500 рублів. У деяких випадках вартість досягає навіть 2000 рублів. Вартість V8 і V9 трохи вище, хоча їх технічні характеристики не надто відрізняються.

Різновиди і модельний ряд

V8 c комплектом поставки
V8 з комплектом поставки

У даній статті розглядаються три основні модельні серії V7 і V8, V9.

  1. V7. Має підтримку російської голосового оповіщення. DC порт зарядки, USB 2.0. Має 360 градусне отримання сигналу. Має два режими, міської та швидкісний (високий).
  2. V8. Має екран у 1,5 дюйма, повний діапазон сканування. В комплект входить автомобільний зарядний пристрій і анти-килимок. Підтримує англійську і російську мови.
  3. V9. Має вбудований GPS-приймач. Оснащений системою виявлення радарного комплексу «Стрілка». Має захист від виявлення VG2, а також голосовий супровід.

У відео нижче ви знайдете огляд однієї з моделей (автор ролика — Посилки з Китаю для CergeyNchina.)

Плюси і мінуси девайсів

Детектор V9
Детектор V9

Дані пристрої мають нечисленними плюсами, основним з яких є невисока ціна . Але за умови тих мінусів, про які піде мова нижче, вартість повинна бути не вище 500-700 рублів. Одні з найдешевших моделей компанії Sho-Me та інших відомих виробників коштують приблизно стільки ж, але набагато якісніше. Дорожче 1 тисячі за V7 віддавати не варто, інші моделі теж варто брати тільки, якщо вони найдешевші.

Мінуси:

  1. Дуже багато перешкод. Пристрій спрацьовує постійно, навіть на порожніх трасах, де немає нічого. Відгуки говорять про те, що, на жаль, зміна режиму або налаштувань не дуже допомагає розібратися з цією проблемою.
  2. Моделі V7 і V8 не визначають «Стрілку» і деякі інші стаціонарні радари.
  3. В комплект більшості моделей не входить кріплення на скло, хоча на них самих отвір для присоски присутній.

Фотогалерея «Основні моделі»

Посібник з експлуатації

До деяких варіантів даних пристроїв інструкція є тільки китайською мовою. При придбанні краще додатково дізнатися, чи воно є хоча б російською мовою.

На пристрої ви знайдете кілька кнопок. Одна з них призначена для регулювання яскравості, інша – включення і відключення пристрою, третя – перемикання режимів роботи. Налаштування досить проста і це скоріше мінус, так як пристрої не володіють великим функціоналом.

Ціна питання

Як вже сказано вище, вартість найдешевших моделей від 700 рублів. Найдорожчі ж, v9, досягають в ціні 5-6 тисяч.

Відео «Огляд радар-детектора V7»

В цьому відео огляд купленої через китайський інтернет-магазин моделі детектора, комплект поставки та ефективності пристрою (автор ролика — Оля Коліна).

Голосування

Використовували ви радари V7, V8 або V9?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки