Радар-детектори Neoline X-COP 4300 і інші моделі нового покоління

В даний час ринок автомобільної електроніки фактично кишить всілякими пристроями і девайсами, що дозволяють водієві полегшити керування автомобілем. Одним з таких девайсів є радар-детектори. Що являє собою радар-детектор Neoline X-COP 4300, які недоліки для нього характерні і що потрібно знати про його використання — читайте в цій статті.

Особливості

Пропонуємо ознайомитися з основними технічними характеристиками і особливостями на прикладі моделі 5500. Почнемо з комплектації.

В комплектацію даної моделі входять:

 • безпосередньо сам детектор;
 • провід для підключення до комп'ютера;
 • фіксатор для установки на вітрове скло;
 • спеціальний антиковзаючий килимок на клейкій основі;
 • зарядний пристрій з адаптером для підключення до прикурювача;
 • інструкція по експлуатації;
 • гарантійний талон — на дані моделі гарантія складає 2 роки.

Тепер перейдемо до основним технічним характеристикам і особливостям:

 1. Девай дозволяє фіксувати всі типи сучасних радарів, які використовуються в поліції. Зокрема, мова йде і про мобільні радари Радіс, Іскра, Візир, Беркут, Бінар, які дана модель може зафіксувати на відстані 800-1000 метрів.
 2. Робота в різних діапазонах частот, зокрема — Х, К, Ка, Laser.
 3. Можливість виявлення поліцейських камер Автодория і радарів Стрілка.
 4. Ще одна особливість — режим Х-СОР. Це — автоматичний режим, який дозволяє змінити чутливість виявлення обладнання у відповідності зі швидкістю пересування авто. При швидкості від 1 до 40 км/год водій буде сповіщений тільки з допомогою індикації на екрані, при швидкості від 41 до 70 км/год автоматично активується ражим Місто. А при русі зі швидкістю вище 71 км/ч активується режим Траса.
 5. Наявність GPS-модуля, що дозволяє своєчасно виявити точки координат радарів ДПС, які заздалегідь були встановлені в наявну базу. Слід відзначити, що база в детекторі також є. При необхідності автовласник зможе самостійно додати необхідні координати в базу.
 6. Функції холодного і теплого старту. У першому випадку GPS-модуль здійснює пошук супутників протягом 40-90 секунд, у другому — від 5 до 10 секунд.
 7. Дана модель оснащені інформативним і контрастним LED-екраном. На дисплей виводиться інформація про тип використовуваного сигналу, його потужності, а також відстані до наступної точки у відповідності з GPS-базою. Також на екрані зазначається час і швидкість їзди.
 8. При необхідності водій завжди буде попереджений про можливі перешкоди на шляху допомогою голосового оповіщення. Причому підказки — російською мовою.
 9. Можливість регулювання гучності звукових сигналів.
 10. В середньому дальність виявлення поліцейського обладнання складає близько 1-2 км.
 11. Пристрій живиться від бортової мережі на 12 або 24 вольта (автор відео про налаштуванні і експлуатації моделі 5500 — канал NeolineRussia).

Різновиди і модельний ряд

Які моделі антирадарів можна сьогодні знайти у продажу:

 • Neoline X-COP 4000;
 • X-COP 3700;
 • 3000;
 • 3100;
 • 3200;
 • X-COP 4500;
 • 4300;
 • 5500;
 • 5600;
 • 5700;
 • 7500;
 • 8500.

Фотогалерея «Моделі Neoline X-COP»

Плюси і мінуси девайсів

Тепер пропонуємо ознайомитися з перевагами та недоліками пристроїв. Наведена нижче інформація заснована на численних тестах, а також відгуках споживачів.

Переваги:

 • точне визначення швидкості по GPS-модулем;
 • відмінно працює на території РФ, фіксуючи всі радари і камери;
 • при виявленні поліцейського обладнання на дорозі, після першого оповіщення гаджет самостійно скидає гучність, що, в свою чергу, не приносить незручностей водієві;
 • елегантний дизайн, ергономічний детектор в цілому;
 • можливість додавання нових координат GPS-базу;
 • наявність в комплекті (у багатьох моделях) зручного килимка на клеїться основі;
 • при правильній експлуатації в цілому працює нормально;
 • великий функціонал, який дозволить налаштувати роботу девайса під свої потреби;
 • корпус виконаний з якісного пластику, що дозволяє забезпечити захист пристрою при падіннях.

Недоліки у таких детекторів наступні:

 • як показали відгуки, оптимально пристрою Neoline працюють тільки на території РФ, Україні і Казахстані вони практично неефективні, спрацьовують занадто пізно;
 • занадто висока яскравість дисплея, цей недолік відзначають практично всі споживачі, особливо для їзди в темний час доби, а при необхідності екран завжди можна відключити;
 • якщо в автомобілі встановлено атермальне скло, то детектор не зможе виявляти радари, цей недолік потрібно обов'язково врахувати при покупці ;
 • час від часу окремі моделі детекторів можуть зависати, спрацьовувати без причини (автор відео про тестуванні моделі 4500 — Едуард Синаков).

Посібник з експлуатації

Які особливості експлуатації слід враховувати:

 1. Монтаж детектора здійснюється згідно з сервісною книжкою. Завжди слідуйте правилам, зазначеним у сервісному мануалі.
 2. Завжди повинен використовуватися виключно той провід живлення, який йде в комплекті. Суть в тому, що багато дроти, які продаються у магазинах з мобільними телефонами, не підходять під радар-детектори з-за того, що мають різні роз'єми живлення. Навіть якщо з вигляду вони будуть однакові, їх розпаювання, найімовірніше, різна. Тому використання сторонніх зарядних пристроїв може призвести до порушення працездатності детектора.
 3. При експлуатації завжди важливо дотримувати температурні умови. Залежно від моделі, вони можуть відрізнятися, детальна інформація щодо цього питання наведено в сервісній книжці. Якщо в ній зазначено, що температурний діапазон роботи становить від -20 до +85 градусів, то це означає, що у холодну пору року детектор краще не залишати в салоні, коли авто ставиться на стоянку. Температурні перепади призведуть до утворення конденсату усередині гаджета, а це може вплинути на його працездатність. Також бажано не допускати тривалого перебування детектора на сонці.
 4. Перед тим, як залишити авто на стоянці, переконатися в тому, що девайс відключений. Якщо ви випадково залишите його включеним, це призведе до розрядки акумуляторної батареї авто, а також зниження ресурсу експлуатації детектора.
 5. При використанні девайса потрібно бути обережним. Незважаючи на те, що більшість моделей оснащуються міцними корпусами, краще не допускати падіння або здавлювання гаджета.
 6. Під час їзди мінімально відволікайтеся на екран пристрою. Налаштуванням радар-детектора займайтеся тільки тоді, коли автомобіль стоїть. Якщо в темний час доби вам заважає прилад з-за високої яскравості дисплея, то краще вимкніть екран.
 7. Під час миття машини гаджет краще знімати, щоб не допустити потрапляння миючих засобів на нього, оскільки це може вплинути на функціональність девайса, а також зіпсувати його зовнішній вигляд.
 8. При монтажі детектора переконайтеся, що ви його не ставите в місці, звідки у разі аварії вилетять подушки безпеки.
 9. Для нормальної роботи девайс повинен бути підключений до бортової мережі 12 вольт. Щоб якість прийому сигналу було найбільш оптимальним, прилад не можна закривати. Крім того, його краще не використовувати поза автомобіля.
 10. Пам'ятайте про те, що свідчення, які видає гаджет, можуть бути неточними, особливо, якщо ви його використовуєте в умовах міста. Причиною тому є перешкоди і випромінювання. Занадто потужні джерела перешкод можуть стати причиною нестабільної роботи девайса.
 11. Також слід враховувати, що показання радар-детекторів можуть відрізнятися в залежності від особливостей ландшафту місцевості.

Ціна питання

Вартість радар-детектора Neoline X-COP буде залежати від моделі, а також магазину, в якому пристрій купується. Одна з самих ходових моделей — 5500 — на сьогоднішній день коштує приблизно 6 тисяч рублів. Модель радар-детектора Neoline X-COP 4500 коштує в районі 4800 рублів. А за гаджети моделі 8500 виробник просить близько 7 тисяч рублів.

Голосування

Як ви оціните радар-детектори Neoline?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Як правильно оновити ЗА радар-детектора Neoline?»

На прикладі моделі 5500 пропонуємо ознайомитися з процесом оновлення програмного забезпечення своїми руками (автор ролика — Дмитро Старворс).


Коментарі та відгуки