Вибираємо, змінюємо і тюнингуем оптику Ніссан Кашкай самостійно

Оптика на будь-якому автомобілі – одна з складових безпеки водія і пасажирів, тому важливо, щоб вона була якісною і справно працювала. У статті розглядаються критерії вибору лампочок на Ніссан Кашкай, як виконується заміна лампи ближнього світла, який тюнінг можливий для авто.

Критерії вибору оптики

Перед заміною лампочок на автомобілі слід визначитися, які лампи краще встановлювати, це стосується ціни і якості. Для дальнього і ближнього світла фар у Ніссан Кашкай використовуються лампи з цоколем Н7, протитуманки встановлюються або Н8, або Н11.

Противотуманки на Нисан Кашкай
Протитуманки на Нісан Кашкай

Отже, слід підбирати саме з таким цоколем. Найбільш якісними, на думку автолюбителів, вважаються лампочки японських і німецьких виробників, наприклад, Phillips, Hella і т. д.

Зняття і установка ламп

Для заміни ламп потрібно мінімум інструментів: ключ на «10», хрестова і плоска викрутка (автор відео — Саша Скоков).

При заміні ламп головного світла виконуються наступні дії:

 1. В першу чергу необхідно знеструмити автомобіль, знявши негативну клему з акумулятора.
 2. При заміні джерела світла на лівій фарі для доступу до оптики потрібно буде зняти патрубок воздухофильтра і воздуховод.
 3. Потім слід зняти заглушку.
 4. Далі акуратно викручується проти годинникової стрілки лампа з патроном.
 5. На місце старої лампочки вкручується нове джерело світла.
 6. Якщо необхідно, змінюється лампочка габариту.
 7. Збірка здійснюється в зворотному порядку.

не Можна торкатися до склу руками, це скоротить термін служби виробу.

Заміна протитуманної фари Ніссан Кашкай передбачає зняття передніх бризковиків двигуна. Потім від'єднується колодка зі джгутом проводів від ВТФ. Далі потрібно викрутити кріпильні болти і зняти противотуманную фару. Замінивши лампочку, протитуманна фара встановлюється на колишнє місце.

Снятие заднего фонаря
Зняття заднього ліхтаря

При заміні ламп на задніх ліхтарях виконуються наступні кроки:

 1. Знеструмлюється машина.
 2. Відкривається задня двері, і вивертаються болти кріплення ліхтаря.
 3. Далі витягується задній ліхтар з кузова автомобіля.
 4. Якщо розгорнути ліхтар, стає доступна плата заднього ліхтаря. Від'єднується колодка з джгутом проводів.
 5. Далі можна знімати тримач разом з лампочками.
 6. На наступному етапі змінюються необхідні лампи.
 7. Збірка здійснюється згідно зняття в зворотному порядку.

Можливості тюнінга

Більше можливостей надає зовнішній тюнінг автомобіля: накладки на фари, бампер, пороги.

Тюнингованный Нисан Кашкай
Тюнінгований Нісан Кашкай

Тюнінг оптики надає безліч можливостей. Важливо правильно обрати альтернативну оптику, щоб не погіршити якість освітлення і не зіпсувати зовнішній вигляд авто. Популярним тюнінгом є встановлення денних ходових вогнів. Особливу увагу слід звернути увагу на протитуманні фари. Вони, насамперед, повинні якісно виконувати свої функції: освітлювати дорогу при поганих погодних умовах.

Для покращення освітлення в негоду встановлюється омивач фар. В комплект входить бачок з рідиною, насос, форсунки, шланги, блок управління. Форсунка омивача фар може бути стаціонарного і телескопічного типу. Крім того, вона може бути одиночної і подвійної. Важливо при виборі омивача фар врахувати конструкцію автомобіля. Наприклад, форсунка омивача фар може бути для сферичної або для рівної поверхні бампера.

Висновок

Щоб поїздка була безпечною та комфортною, необхідна якісна робота всіх вузлів і механізмів автомобіля. Безпеку пасажирів і водія багато в чому залежить від освітлення. Якісний світ добре освітлює дорогу в будь-який час доби і незалежно від погодних умов. Багато водіїв самостійно змінюють штатну оптику на альтернативну, щоб підвищити інтенсивність світла.

Як і будь-яка деталь, лампочка має свій термін служби. Важливо, вміти її замінити. Заміна будь лампочки може бути виконана своїми руками. Це дасть можливість заощадити час і гроші на відвідування СТО.

Відео «Заміна лампочки ксенону на Нісан Кашкай»

В цьому відео показано, як змінюються лампочки ближнього світла ксенон на автомобілі Нісан Кашкай (автор ролика – Андрій Бас).

Голосування

Ви ремонтуєте оптику самостійно?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки