Як самостійно замінити запобіжники на автомобілі Ніссан Кашкай?

Будь-який сучасний і не дуже автомобіль обладнаний блоком запобіжників, який відповідає за функціонування всіх електричних пристроїв. У старих авто такий блок запобіжників тільки один, нові машини обладнуються декількома пристроями. Зараз ви дізнаєтеся, де знаходиться блок запобіжників Ніссан Кашкай, за що відповідають компоненти і як їх змінити у разі потреби.

Розташування

Практично всі електрично ланцюга живлення машини захищаються запобіжниками, які знаходяться в спеціальному блоці. Все спожите обладнання, таке як магнітола, бензонасос, лампочки в салоні, стоп-сигнали та інші підключається до монтажного блоку запобіжників (далі — БП).

Що стосується транспортних засобів Ніссан Кашкай, то ці підлозі кросовери обладнані трьома БЖ. Один з блоків, в яких встановлені реле, так і звичайні плавкі деталі, знаходиться в салоні транспортного засобу, а саме в самій торпеді зліва від рульового колеса. Загалом, В районі водійського сидіння. Він схований за пластикової облицюванням.

Що стосується другого і третього БЖ, то їх можна знайти в моторному відсіку. Якщо ви відкриєте капот, то зможете побачити обидва механізму з боку лівої фари, навпаки водійського сидіння. Вони знаходиться за акумуляторною батареєю в районі патрубка повітрозабірника.

Схема

На звороті лицювальної кришки БЖ виробник спеціально вказав схему розташування елементів. Крім того, на ній ви зможете побачити і таблицю призначення деталей. Кожна з них виконує особливу функцію. Що ж, розглянемо схему компонентів нижче.

БП в салоні

БП транспортного средства Ниссан Кашкай, расположенный в левой части торпеды
БП транспортного засобу Ніссан Кашкай, розташований в лівій частині торпеди

Приблизно так виглядають деталі пристрою. Більш докладний їх опис представлено далі.

Описание элементов узла в салоне
Опис елементів вузла в салоні

Передній БЖ під капотом

Переднее устройство, которое расположено под капотом
Переднє пристрій, яке розташоване під капотом
Таблица описания переднего устройства в моторном отсеке
Таблиця опису переднього пристрою в моторному відсіку

Задній БЖ під капотом

Задний БП моторного отсека
Задній БЖ моторного відсіку
Таблица 1. За что отвечают элементы прибора сзади
Таблиця 1. За що відповідають елементи приладу ззаду
Таблица 2. За что отвечают компоненты заднего прибора
Таблиця 2. За що відповідають компоненти заднього приладу

Як зняти і замінити?

Питання з приводу демонтажу і заміни ланок БЖ актуальна для всіх власників Ніссан Кашкай. У разі виходу з ладу, наприклад, деталі прикурювача або лампи світло в салоні необхідно не тільки знати їх місце розташування. Потрібно ще правильно замінити вигорілий елемент. Робиться це не так складно:

  1. Спочатку потрібно визначитися з тим, в якому саме БП потрібно міняти деталі. Потім слід зняти мінусову клему з акумулятора. Після цього відкрийте захисну облицювання БП і візьміть щипці, призначені для демонтажу.
  2. За допомогою цих щипчики зачепите вигорілий компонент і витягніть його. Огляньте контактне гніздо на всяк випадок: воно повинно бути максимально чистим. Якщо потрібно — прочистіть його за допомогою щітки.
  3. Візьміть нову деталь і змонтуйте її на місце вийшла з ладу. Врахуйте той факт, що номінал на них повинен збігатися.

Як бачите, нічого особливо складного в цьому немає. Головне, що потрібно пам'ятати — це щоб кожна ланка електричної ланцюга відповідало номіналом, визначеним виробником. І порушити його ні в якому разі не можна. Адже якщо номінал ланок ланцюга не дотримується, це веде до більш частого їх виходу з ладу. Крім того, в деяких випадках це стає причиною короткого замикання.

Відео «Заміна компонента прикурювача»

Ви можете побачити, як своїми руками поміняти елемент прикурювача на прикладі моделі Прем'єра.


Коментарі та відгуки