Правила заміни і регулювання фар на автомобілях Ніссан Альмера

Оптика — це життєво важливий елемент будь-якого транспортного засобу, адже саме вона забезпечує безпеку водія при русі. Щоб фари освітлювали дорогу в нормальному режимі, вони повинні бути правильно відрегульовані. Докладніше про те, як здійснюється регулювання фар на автомобілі Ніссан Альмера H16 і їх заміна, читайте в цій статті.

Особливості заміни

Конструкция альмеровской оптики
Конструкція альмеровской оптики

Процедура заміни оптики на автомобілі Ніссан Альмера G15 або будь-якої іншої моделі, будь то протитуманні фари або головний освітлення — в цілому завдання не складна. Для його виконання вам знадобиться не більше 30 хвилин.

Щоб замінити на Альмера фари, виконайте наступні дії:

 1. Щоб в бортовій мережі Ніссан Альмера Класик не сталося замикання під час процесу заміни, для початку слід відключити акумулятор. Його не обов'язково демонтувати, можна просто скинути клему«-».
 2. Далі, на фарах слід від'єднати чотири кліпси.
 3. Після цього можна відключити з оптики три штекера, а також викрутити гвинти фіксації бампера. В принципі, бампер можна і не знімати, але тоді є велика ймовірність пошкодження нової оптики при монтажі.
 4. Далі, ліхтарі демонтуються і змінюються на нові. Подальші дії по збірці виробляються в зворотній послідовності. Після демонтажу бампера, якщо стан противотуманок сумне, їх також можна замінити. Туманки слід підбирати відповідно з моделлю авто.

Інструкція по регулюванню своїми силами

Щоб відрегулювати освітлення ламп ближнього світла , перед регулюванням необхідно забезпечити наступні умови:

 1. Заправте бензобак пальним до повного.
 2. Перевірте рівень тиску в гумі — необхідно, щоб цей параметр повністю відповідав тому, який вказаний в сервісному мануалі.
 3. Місце, де буде проводитися регулювання, повинно бути рівним.
 4. Виберіть оптимальне місце — підійдуть стіни або вороти гаражів, будинків або великих супермаркетів. Важливо, щоб поверхня була розташована вертикально, якщо інших варіантів у вас немає, то можна використовувати фанеру.

Отже, як відрегулювати світло лампочок:

 1. Спочатку на стіну або фанеру слід нанести дві паралельні прямі, відстань між ними повинна відповідати між ліхтарями.
 2. Далі, по одній висоті з центрами ліхтарів, на стіні необхідно розкреслити ще одну лінію. Після цього, на відстані 5 см нижче від лінії центру оптики, чертится ще один відрізок. 5 см необхідно вибрати тому, що машина знаходиться на відстані 5 метрів від стіни. Там, де лінії перетинаються, потрібно розкреслити ще одну пряму з нахилом приблизно в 15 градусів, вона повинна бути спрямована вправо і вгору. На цьому етапі ви закінчили розкреслювати стіну.
 3. Після цих дій увімкніть ліхтарі і, використовуючи регулювальні болти, які розташовані на звороті, добийтеся найбільш оптимального світіння. Зробіть так, щоб світловий потік проходив по горизонтальній лінії, розташованої знизу.
 4. Окремо слід виділити момент по зламу світлового потоку — ці моменти повинні починатися в точці, де перетинається расчерченная раніше лінія нахилу, а також вертикальна лінія центру ліхтарів.
 5. Врахуйте, що при викручування або відкручування гвинтів для регулювання може зміщуватися корпус, який фіксує лінзу. Необхідно простежити за тим, щоб корпус ліхтаря був надійно зафіксований.

Відео «Особливості регулювання освітлення в автомобілі своїми руками»

Основні нюанси та особливості даного процесу детально викладені на відео нижче (автор ролика — канал Допитливий).

Голосування

Ви уметете самостійно регулювати фари?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки