Лого av-to.info
Hyundai Solaris

чи варто купувати і встановлювати на автомобіль Хендай Соляріс круїз-контроль?

Если у вас возникло желание установить круиз-контроль на Солярис автомат, тогда данная статья будет как нельзя кстати. Ниже приведены подробные характеристики этого девайса, а также некоторые рекомендации по эксплуатации и цены.

Характеристика круїз-контролю

Круїз-контроль - це дуже зручний девайс для автомобіля, який бере на себе відповідальність за контроль швидкості. Він підтримує оптимальну швидкість на дорозі і звільняє від необхідності постійно тиснути на газ. Його джойстик знаходиться на кермі, і при роботі включає червону лампочку. Якщо він неактивний, в такому випадку горить зелена лампочка.

Педаль бустер дозволяє за власним бажанням змінювати налаштування чутливості педалі газу. Робиться це за допомогою відповідних фіксованих значень, заздалегідь передбачених.

Девайс на автомобиль
Девайс на автомобіль

Параметри вибору

Вибирати на свій автомобіль круїз-контроль потрібно виходячи з параметрів автомобіля, в тому числі і того, яка стоїть коробка передач: механічна або автоматична (автор - Andrei Krutsko).

Характеристика круїз-контролю на Хендай Соляріс:

  • можливість налаштовувати, а також включати і відключати педаль бустера;
  • автоматичне відключення педалі бустера при натисканні на газ або зчеплення;
  • способн ость включення на задану або поточну швидкість, а також автоматична підтримка заданої швидкості;
  • є можливість підтримки заданих оборотів холостого ходу;
  • збільшення швидкості за допомогою відповідних кнопок або за допомогою педалі газу з кроком в 1 км / год;
  • можливість оновлення програмного забезпечення при підключенні до комп'ютера з виходом в інтернет;
  • при підключенні живлення продовжить роботу з тими заданими параметрами, з якими він працював до відключення.

Популярні виробники

На автомобіль ом ринку для Хендай Соляріс з автоматичною коробкою передач користується популярністю компанія El-cruise. Моделі цього виробника так популярні тому, що відрізняються доступною ціною і гарною якістю, в порівнянні з аналогами.

Можливості пристосування, втім, не особливо відрізняються, тому що тут функції такі ж, як і у інших виробників: девайс встановлює обмеження по швидкості, має систему самодіагностики. У комплект входить блок управління, важіль управління, а також дроти для підключення до штатної проводки.

Салон автомобиля Хендай
Салон автомобіля Хендай

Доцільність покупки

У великих містах, де часто виникає необхідність загальмувати на пішохідних переходах, світлофорах і в цілому колесити по місту то знижуючи швидкість, то додаючи, толку від покупки круїз-контролю не буде. Це пристрій діє автоматично і прекрасно підходить для тривалих поїздок по трасах, де можна дотримуватися однієї і тієї ж швидкості. Крім цього, потрібно враховувати один факт: часто девайс відключається, якщо швидкість автомобіля падає до 40 км / ч.

Звичайно, шкоди від девайса не буде. Його спокійно можна відключити, а потім знову включити, якщо виникла необхідність в тривалій дорозі. Також безсумнівним плюсом можна вважати те, що пристрій контролює витрату палива, і значно допомагає заощадити за рахунок того, що відпадає необхідність тиснути на газ.

Рычаг круиз-контроля на руле
Важіль круїз-контролю на кермі

Висновок | || 237

Если делать вывод, можно сказать, что смысл в покупке есть. Ведь находясь в огромном городе, где есть разумное ограничение скорости, можно воспользоваться этим девайсом, чтобы не нарушать правил дорожного движения. Если ориентироваться на небольшие города, то можно, пожалуй, и не приобретать это устройство, так как необходимости в нем, скорее всего, не будет.

Ціна питання

Відео «Установка круїз-контролю»

В данном видео от автора Alex Calisto можно увидеть не только обзор девайса, но и узнать о том, как установить его в свою машину.

Голосування

у вашому автомобілі є круїз-контроль ?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...