Варто купувати і встановлювати на автомобіль Хендай Соляріс круїз-контроль?

Якщо у вас виникло бажання встановити круїз-контроль на Соляріс автомат, тоді ця стаття буде як не можна до речі. Нижче наведені докладні характеристики цього девайса, а також деякі рекомендації по експлуатації і ціни.

Характеристика круїз-контролю

Круїз-контроль — це дуже зручний девайс для автомобіля, який бере на себе відповідальність за контроль швидкості. Він підтримує оптимальну швидкість на дорозі і звільняє від необхідності постійно тиснути на газ. Його джойстик знаходиться на кермі, і при роботі включає червону лампочку. Якщо він неактивний, в такому випадку горить зелена лампочка.

Педаль бустер дозволяє за власним бажанням змінювати налаштування чутливості педалі газу. Робиться це за допомогою відповідних фіксованих значень, заздалегідь передбачених.

Девайс на автомобиль
Девайс на автомобіль

Параметри вибору

Вибирати на свій автомобіль круїз-контроль потрібно виходячи з параметрів автомобіля, в тому числі і того, яке стоїть коробка передач: механічна або автоматична (автор — Andrei Krutsko).

Характеристика круїз-контролю на Хендай Соляріс:

  • можливість налаштовувати, а також включати і відключати педаль бустера;
  • автоматичне відключення педалі бустера при натисканні на газ або зчеплення;
  • здатність включення на задану або поточну швидкість, а також автоматична підтримка заданої швидкості;
  • є можливість підтримки заданих оборотів холостого ходу;
  • збільшення швидкості за допомогою відповідних кнопок або за допомогою педалі газу з кроком в 1 км/год;
  • можливість оновлення програмного забезпечення при підключенні до комп'ютера з виходом в інтернет;
  • при підключенні живлення продовжить роботу з тими заданими параметрами, з якими він працював до відключення.

Популярні виробники

На автомобільному ринку для Хендай Соляріс з автоматичною коробкою передач користується популярністю компанія El-cruise. Моделі цього виробника так популярні тому, що відрізняються доступною ціною і хорошою якістю, порівняно з аналогами.

Можливості пристосування, втім, не особливо відрізняються, тому що тут функції такі ж, як і у інших виробників: девайс встановлює обмеження по швидкості, має систему самодіагностики. В комплект входить блок управління, важіль управління, а також дроти для підключення до штатної проводки.

Салон автомобиля Хендай
Салон автомобіля Хендай

Доцільність покупки

У великих містах, де часто виникає необхідність загальмувати на пішохідних переходах, світлофорах і в цілому колесити по місту то знижуючи швидкість, то додаючи, толку від покупки круїз-контролю не буде. Цей пристрій діє автоматично і чудово підходить для тривалих поїздок по трасах, де можна дотримуватися однієї і тієї ж швидкості. Крім цього, потрібно враховувати один факт: часто девайс відключається, якщо швидкість автомобіля падає до 40 км/ч.

Звичайно, шкоди від девайса не буде. Його можна спокійно відключити, а потім знову включити, якщо виникла необхідність у тривалій дорозі. Також безсумнівним плюсом можна вважати те, що пристрій контролює витрату палива і значно допомагає заощадити за рахунок того, що відпадає необхідність тиснути на газ.

Рычаг круиз-контроля на руле
Важіль круїз-контролю на кермі

Висновок

Якщо робити висновок, можна сказати, що сенс в покупці є. Адже перебуваючи у величезному місті, де є розумне обмеження швидкості, можна скористатися цим девайсом, щоб не порушувати правил дорожнього руху. Якщо орієнтуватися на невеликі міста, то можна, мабуть, і не купувати це пристрій, так як необхідність в ньому, швидше за все, не буде.

Ціна питання

Відео «Установка круїз-контролю»

В даному відео від автора Alex Calisto можна побачити не тільки огляд девайсу, але і дізнатися про те, як встановити його в свою машину.

Голосування

У вашому автомобілі є круїз-контроль?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки