Лого av-to.info
Honda

Як розшифрувати коди помилок на всі моделі Хонди?

Лампа Check Engine на панелі приладів повідомляє власнику автомобіля про те, що в роботі двигуна або іншого обладнання транспортного засобу виникли неполадки. Щоб з'ясувати, в чому саме полягає проблема, слід зробити діагностику бортового комп'ютера і розшифрувати код, який вказує на несправність. Сьогодні ви дізнаєтеся як розшифрувати помилки на своєму авто, що означає помилка p0135 Honda та інші часто зустрічаються коди.

Діагностика автомобіля

Провести діагностику автомобіля Honda можна в домашніх умовах своїми силами. Однак, далеко не кожен автовласник зможе правильно розшифрувати комбінації цифр, такі як p0135 або p1298. Тому ми пропонуємо нашим читачам розшифровку найбільш популярних кодів помилок, найчастіше зустрічаються при діагностиці Honda. Але перед цим слід правильно провести діагностику авто.

Автомобиль Honda Civic
Автомобіль Honda Civic

Діагностика авто і розшифровка кодів є універсальними для всіх моделей Honda, будь то Civic, CR-V або Accord - це неважливо . Все, що вам буде потрібно для перевірки вашого автомобіля на предмет несправностей, - це канцелярський ніж, шматочок дроту і ця стаття по розшифровці комбінацій помилок. Приступимо:

 1. Витягніть ключ із запалювання.
 2. Тепер необхідно знайти діагностичний роз'єм, який на більшості моделей авто Honda розташований з боку переднього пасажира, в нижній частині торпеди.
 3. Знайшовши роз'єм, візьміть заздалегідь підготовлену дріт або шматок кабелю і замкніть контакти 4 і 9.
 4. Після цього потрібно вставити ключ в замок запалювання і провернути його .
 5. Далі, спостерігаємо за панеллю приладів авто: на ній почнуть мигати лампочки. Візьміть листок з ручкою і записуйте туди комбінації цифр. Запам'ятайте, довгі миготіння означають десятки, а короткі - одиниці. Наприклад, лампа SRS блимнула 5 разів тривало і 7 разів - коротко. Значить, код помилки буде 57. Утворені коди можна розшифрувати за допомогою наданих нижче таблиць.

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком необхідних контактів діагностичного роз'єму, можна скористатися старим дідівським способом.Чтоби зробити це, вам буде потрібно такий пристрій, як «контролька». У ній повинна бути встановлена ​​немічна лампа.

 1. Один провід «контрольки» необхідно під'єднати до кузова вашого транспортного засобу.
 2. Інший кінець пристрою слід по черзі вставити в усі вільні роз'єми.
 3. Коли ви знайдете необхідний вам контакт, на приладовій панелі в районі спідометра підсвічування іконки Check Engine. Також в цьому випадку на панелі може заблимати лампа із зображенням мотора.

Зверніть увагу: цю операцію слід проводити при включеному запалюванні.

Розшифровка кодів

Далі ми розшифруємо більшу частину комбінацій, що з'являються на панелі приладів при діагностиці Honda. Для більшої зручності вони будуть розглянуті по групах.

Разъем для диагностики со вставленной перемычкой
Роз'єм для діагностики зі вставленої перемичкою

Помилки двигуна

Код Опис
1 Вийшло з ладу пристрій контролю показника кисню в системі ДВС. Також дана комбінація може свідчити про некоректну роботу елементів ланцюга датчика. Рекомендується провести ретельну діагностику електроланцюзі або замінити датчик на новий.
3 Виникли несправності в функціонуванні елемента контролю тиску у впускному колекторі (ВК) або зафіксовані неполадки в роботі ланцюга. Необхідно провести заміну деталі на нову.
4 Бортовий комп'ютер зафіксував обрив або замикання в електроланцюзі пристрої контролю положення колінчастого вала. Варто зазначити, що даний код може свідчити про несправності самого компонента. Слід провести заміну для коректної роботи датчика коленвала.
5 Помилка 5 повідомляє власнику автомобіля Honda про виявлення несправностей в роботі пристрою контролю тиску в ВК. Крім того, ця помилка може свідчити про витік в каналах управління датчика. Рекомендується ретельно перевірити канали управління і в разі потреби замінити деталь.
6 Відбулася поломка пристрою контролю рівня температури антифризу в системі охолодження двигуна.
7 Бортовий комп'ютер сповіщає про несправності в роботі пристрою контролю положення дросельної заслінки.
8 Бортовий комп'ютер дає знати автовласнику про виявлення поломок в пристрої контролю верхньої мертвої точки двигуна. || | 255
9 Відбулася поломка датчика кута повороту коленвала або зафіксовані несправне сти в його електроланцюзі.
10 Повідомляється про некоректну роботу або виході про непрацездатність елемента контролю температури всмоктуваного повітря. Також можуть бути зафіксовані несправності в його електроланцюзі. Рекомендується зробити огляд ланцюга і при необхідності замінити датчик.
12 Зафіксована некоректна робота системи EGR.
13 Бортовий комп'ютер повідомляє про виході з ладу елемента контролю атмосферного тиску. Також цей код помилки може свідчити про неполадки в роботі електричного кола датчика. Необхідно перевірити ланцюг і при потребі замінити датчик.
14 Повідомляється про вихід з ладу клапана управління повітрям. Або в його ланцюга зафіксовані неполадки.
15 Некоректна робота котушки запалювання. На бортовий комп'ютер надходить невірний сигнал. Цілком ймовірно, доведеться замінити котушку.
16 Повідомляється про несправності в функціонуванні форсунки.
17 Дана комбінація свідчить про те , що датчик швидкості подає некоректний сигнал на бортовий комп'ютер. Пристрій необхідно замінити.
20 Бортовий комп'ютер дає занть про некоректну роботу ланцюга запалювання. Якщо в ній будуть зафіксовані незворотні поломки, що вийшли з ладу елементи ланцюга необхідно буде замінити.
23 В системі ДВС зафіксована несправність шок-сенсора.
30, 31 Бортовий комп'ютер Honda повідомляє про зникнення сигналу зв'язку з блоком управління АКПП.
41 Бортовий комп'ютер зареєстрував некоректну роботу електричного кола підігріву датчика кисню. Ця помилка властива для моделей Honda, де є нейтралізатор.
43 Повідомляється про відсутність сигналу з пристрою управління подачі палива. Рекомендується провести заміну компонента.
59 Поява цього коду в процесі діагностики свідчить про вихід з ладу датчика вихлопних газів. Помилка притаманна для моделей Honda, з нейтралізатором TWC.
63 Повідомляється про некоректну роботу або виході з ладу вторинного нагрівального елементу датчика кисню. Ця комбінація також дієва для моделей Honda з нейтралізатором TWC.

Голосування

Чи можете ви самостійно провести діагностику Хонди?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Помилки в роботі АКПП

Ламочка Check Engine

Код Опис поломки
5 БК (бортовий комп'ютер) зареєстрував некоректну роботу селектора коробки передач (КП).
6 повідомляється про некоректну роботу селектора. Зокрема, може бути:

 • відключений роз'єм перемикача елемента;
 • може бути зафіксований обрив в електроланцюзі перемикача;
 • неисправность самого компонента.

У таких випадках рекомендується перевірити підключення роз'єму, працездатність ланцюга або замінити сам перемикач селектора агрегату.

30 У разі виникнення цієї помилки може бути:

 • відключений роз'єм джгута соленоїда;
 • коротке замикання або обрив в ланцюзі соленоїда управління агрегатом КПП;
 • поломка елемента соленоїда управління ПП;
 • обрив електричного кола VB SOL або ланцюга PG.

Про появу цього коду також водієві може повідомити погане прискорення при натисканні на педаль газу, тобто виникають так звані провали. Також при рушанні з місця на першій передачі в КПП можуть бути чутні гучні звуки.

31 Симптоми виникнення цієї несправності ідентичні тим, що описані в помилку 30. У разі появи цього коду:

 • може бути зафіксовано коротке замикання або обриви в електроланцюзі соленоїда лінійного регулювання;
 • сам компонент лінійного регулювання може бути несправний.
32 Ця комбінація свідчить про відключення роз'єму джгута соленоїда управління пусковим компонентом або про коротке замикання, зафіксованому в електроланцюзі.
33 Вийшов з ладу механізм блокування або зареєстрований и обриви в електроланцюзі. Рекомендується провести заміну деталі.
34 БК зареєстрував відключення роз'єму компонента контролю кількості оборотів провідного вала. Крім того, цей код може свідчити про коротке замикання або обрив в електроланцюзі пристрою або про його безпосередньому виході з ладу.
35 Сталося відключення роз'єму компонента контролю кількості оборотів веденого вала. Може також статися коротке замикання або обрив в ланцюзі або вихід з ладу елементу.
36 Бортовий комп'ютер сповіщає про поломку датчика вторинного вала.
42 БК зареєстрував вихід з ладу системи перемикання швидкостей. Необхідна більш ретельна перевірка роботи КП.
43 Повідомляється про вихід з ладу системи управління пусковий муфтою. Слід провести більш ретельну діагностику системи або зробити її ремонт або заміну. ​​

Несправності блоку ABS

Панель приборов Хонда с включенной лампой и ABS

Для діагностики системи ABS необхідно:

 1. Поставити автомобіль на рівну поверхню. | || 336
 2. Замкнуть диагностический разъем, как сказано в начале статьи.
 3. Повернути ключ в запалюванні в положення II.

Ні в якому разі під час діагностики не можна натискати на гальма. Якщо ви щось зробите не так, система ABS переходить в робочий режим, в результаті чого діагностика автомобіля буде неможливою.

Код Опис
11,13 З нами обрив в електроланцюзі управління переднього лівого або правого колісного датчика. Також ці коди можуть свідчити про коротке замикання в проводці.
15,17 Бортовий комп'ютер повідомляє автовласникові про обрив в дроті лівого або правого колісного датчика. Тут мова йде про задніх пристроях. Крім того, поява цих комбінацій може говорити про коротке замикання в електроланцюзі.
12,14 Повідомляється про виникнення перешкод у електричного кола, що з'єднує передні праві і ліві колісні датчики з бортовим комп'ютером. Також це може свідчити про коротке замикання в проводці.
16,18 Ці помилки свідчать про виникнення перешкод або про коротке замикання в ланцюзі заднього лівого або правого датчика. Слід провести перевірку ланцюга на предмет обривів і при потребі замінити дефектні ділянки проводки. Ці коди також можуть позначати поломку безпосередньо самого пристрою.
31 - 38 Повідомляється про обрив в електроланцюзі або про виникнення короткого замикання соленоїда.
51 Ця помилка свідчить про вихід з ладу або про дефекти в роботі електродвигуна блоку ABS. Слід провести більш ретельну перевірку на предмет поломок і при потребі замінити пристрій.
52, 53 Пристрій електродвигуна блоку ABS залипнула в відключеному або включеному стані. Слід зробити перезавантаження системи, відключивши клеми акумулятора, або замінити механізм.
61 Напруга в котушці запалювання надмірно високу або занадто низька.
Диагностика авто Honda при помощи специального ПО
Діагностика авто Honda за допомогою спеціального ПО

Якщо ви виявили та ліквідували поломку, вам буде потрібно обнулити блок ABS. Для цього:

 1. Запалювання автомобіля Honda необхідно вимкнути.
 2. Далі, замкніть перемичкою ті ж роз'єми, які ви замикали для діагностики.
 3. Тепер слід затиснути педаль гальма і тримати ногу в такому положенні.
 4. Коли педаль гальма затиснута, вам буде потрібно прокрутити ключ в запалюванні на два оберти. У тому випадку, якщо ви все зробили правильно, значок ABS на панелі приладів згасне через кілька секунд.
 5. Коли лампа ABS згасла, гальма потрібно відпустити. Зверніть увагу, лампочка знову повинна спалахнути через 4 сек.
 6. Коли лампа запалилася, вам знову слід натиснути гальма і утримувати її якийсь час. Через 4 сек. лампа на панелі приладів повинна відключитися. Коли це сталося, можна відпустити педаль. Знову через 4 сек. лампа ABS моргне кілька разів - в цей момент коди помилок будуть стерті з пам'яті бортового комп'ютера.
 7. Після цього потрібно відключити запалювання і витягнути перемичку з діагностується роз'єму.

Врахуйте, якщо послідовність дій не буде дотримана, коди несправностей залишаться в пам'яті.

Відео «діагностика Honda Accord своїми силами»

у цьому відео показана діагностика Honda своїми руками.