Лого av-to.info

запалювання Вольво С80 : причини Вихід з ладу та методи вирішенню проблеми

Привіт! У мене Volvo S80 2.8 л Т6 1999р Заводитися з 3-8 рази. Зняла паливно рампу, при работе стартера впорскування паливо з форсунок відбувається перерівчасто, одночасно всі форсунки є не Працюють, одна и та ж форсунка то подає паливо, то немає. У чому причина? (Олександр)

Добрий лінь, Олександр. Если віріті всім сімптомів, то, швідше за все, проблема Полягає у віході з ладу або забрудненні деталей. Що ж служити цьом причиною - розберемося нижчих.

Які причини поломки?

На сьогоднішній день для виробництва форсунок вікорістовується допуск 1 мкм, в результате чего ЦІ елементи могут вітримати до мільярда робочих ціклів. Мабуть, основною причиною, по Якій форсунки Виходять з ладу, є їх забруднення. Даже незважаючі на ті, Що Всередині конструкції Встановлені фільтри, сміття все ж потрапляє всередину, оскількі в паливі в будь-якому випадка Присутні важкі хімічні компоненти.

Найбільше система забруднюється тоді, коли двигун глушиться. В цей час форсунка гріється від мотора, что провокує Підвищення температури ее корпусу. В результате Легкі хімічні елементи паливо почінають віпаровуватіся, а більш важкі - осідаті, что становится причиною зниженя уровня перетин в каналі Калібрування. Оскількі компоненти Досить брудні, смороду перешкоджають появі палівної суміші, відповідно, значний зніжується продуктивність роботи бензонасоса.

Загрязненные форсунки двигателя
Забруднені форсунки двигуна

Як очистити форсунки?

Є два методи :

  • очищення без зняття з ДВС;
  • очищення с помощью спеціалізованого устаткування зі зніманням деталей.

при Першому способі можна буде очистити НЕ только Самі деталі, но и рампу, а такоже впускні и запірній клапана и т.д. Технологія Досить проста - залівається Спеціальний засіб, Який в ході ЕКСПЛУАТАЦІЇ автомобіля очіщає форсунки. Як стверджують професіонали, це актуально тоді, коли деталі Досить Нові.

Що стосується іншого способу, то ВІН є більш ефективна в порівнянні з дере. Однако цею метод обійдеться дорожча автовласнікові. Проти, Вже давно доведено, что при постійному вікорістанні якісніх ЗАСОБІВ для промівання ви зможете значний збільшити ресурс роботи деталей. Альо це актуально только в тому випадка, если ваш автомобіль НЕ особливо старий, тобто промивка краще використовуват як профілактику. Альо если форсунки Вже начали віходити з ладу, то вам не залішається делать Нічого Іншого, як міняті їх.

Відео «Промівання розпілювачів в Домашніх условиях»

Детальніше про ті, як вдома сделать стенд для промівання елементів, Дивіться на відео.