Лого av-to.info

Заміна сальника коленвала на Чері Амулет в условиях гаража

Добрий день, а підкажіть, будь ласка, чи можна самому поміняти сальник коленвала на Чері Амулет, и если можна, то як це сделать самому? (Станіслав)

Привіт Станіслав. Поміняти сальник коленвала можна в Домашніх условиях, но для цього нужно володіті Деяк знань и навички, оскількі сама процедура заміні Досить об'ємна. Нижчих представлені рекомендації относительно цього процесса.

Замена заднего сальника коленвала

Міняємо деталь самостійно

  1. Спочатку відкрийте капот і відключіть акумуляторну клему, мінус.
  2. Після вам буде потрібно встановити поршень першого циліндра таким чином, щоб він виявився у верхній мертвій точці такту стиснення. Якщо ви ніколи не робили цього раніше, ознайомтеся з інформацією в Мережі або проконсультуйтеся у майстра.
  3. Тепер необхідно демонтувати ремінець ГРМ, тут також слід враховувати специфіку вашого транспортного засобу.
  4. Далі, зробіть демонтаж зубчастого шківа вашого клонували разом з дистанційним кільцем.
  5. Використовуючи звичайну викрутку з плоским наконечником, вам буде потрібно зняти сальник з місця установки на масляному насосі.
  6. Перед тим, як здійснити установку нової деталі , зробіть діагностику її робітничо й крайки. Ця частина повинна бути рівною, на ній мають бути відсутні надриви, вм'ятини та інші дефекти. Що стосується пружини, то ця деталь також повинна бути цілою. Перед монтажем кромка елемента повинна бути змазана, можна використовувати моторну рідина. Оскільки масло для двигуна і КПП по-різному пахне, по запаху можна виявити, яка деталь вийшла з ладу. Проведіть монтаж елемента і обережно заправте його кромку на сам вал, для цього можна використовувати звичайну дерев'яну палицю. Також компонент потрібно запресувати до упору із застосуванням оправлення.
  7. Наступним етапом буде встановлення всіх демонтованих раніше компонентів в зворотній послідовності.
  8. Не забудьте провести регулювання натягу ремінців приводу генератора, а також компресора кондиціонера. Також слід відрегулювати натяг насоса гідропідсилювача керма. У всіх цих моментах слід враховувати специфіку обладнання на вашому авто. Як правило, диски зчеплення замасліваются саме через сальників первинного шківа трансмісії.

Відео «Самостійна заміна пристрою»

На прикладі автомобіля Рено ознайомтеся з самостійної заміною деталі (автор відео - Ремонт Рено).