Заміна ременя ГРМ на ВАЗ 2112

Привіт! Мене цікавить заміна ременя ГРМ на ВАЗ 2112. Скільки собівартість зі своїм ременем? Заздалегідь дякую! (Михайло)

Привіт, Михайло. Якщо ви вирішили зробити зміну ремінця газорозподільного механізму, то ця інформація буде корисною для вас.

Яка вартість робіт?

Якщо ви все робите самостійно, то, зрозуміло, це обійдеться вам дешевше, ніж подібні роботи будуть проведені фахівцями на СТО. Що стосується вартості, то компанії Continental і Gates пропонують споживачам свою продукцію приблизно за 10 доларів (близько 650-750 рублів або 200-250 гривень). Ремінці від виробника Dayco, про який більш детально розказано в цій статті, обходяться в середньому за 13 доларів (близько 850 рублів або 320 гривень). Більш посилений варіант продукції Gates буде коштувати в районі 18 доларів (1200 рублів або 400-420 гривень).

В залежності від регіону вашого проживання вартість запчастин може змінюватись, але в середньому вона буде такою, як описано вище. Також ми порекомендуємо вам здійснити заміну і натяжних роликів. На перший погляд може здатися, що вони робочі та відпрацюють ще не одну тисячу кілометрів. Але краще перестрахуватися і замінити їх. Деякі автовласники нехтують цим питанням, чого ми вкрай не рекомендуємо робити вам.

Продукция Дайко
Продукція Дайко

На всіх спеціалізованих СТО, де працюють грамотні співробітники, заміна ременя газорозподільного механізму здійснюється разом з натяжними роликами, адже вони виконують важливу функцію. На практиці часто буває таке, що водій не приділяє уваги цього моменту, в результаті чого результат буде більш сумним. Якщо дані елементи знаходяться в жалюгідному стані, то новий ремінь може обірватися навіть через 100 км пробігу після заміни. Як ви розумієте, проблема вирішується черговою зміною ремінця разом з роликами. Посилений варіант ременя Gates разом з натяжними компонентами обійдеться вам приблизно в 3 тисячі рублів (близько 1 тис. гривень). Неусиленный варіант буде коштувати приблизно на 30% дешевше.

Також в процесі робіт зверніть увагу і на стан шківів колінчастого і розподільного валів. Якщо на них є дефекти, можливо, зубчики вже стерлися або відвалилися, то також необхідно буде поміняти і їх.

Відео «Як самостійно поміняти ремінь ГРМ»

ПРО те, як самостійно провести таку роботу на ВАЗ 2112, дивіться нижче.


Коментарі та відгуки