Лого av-to.info

Відновлення и заміна номера на авто

Здравствуйте! Мій автономер в результате надзвічайної події пошкоджено. Чим це грозит? Які є варіанти вирішенню проблеми? (Кирило В.)

Коли необхідна заміна номерного знака?

багата автовласніків не звертають Рамус на Зовнішній вигляд номерного знака, закріпленого на своєму автомобілі, а даремно. Аджея на чістій ​​и гарній машині, пом'ятій або подряпаній знак Виглядає крайней недоречно, псуючі загальне враження. Альо НЕ только естетична сторона питання служити причиною для дубліката або Відновлення державного автомобільного номера. Куди більшу «Небезпека» представляет наказание за це з боку ОРГАНІВ дорожнього правопорядку. Адже згідно зі статтею 12.2 КоАП, покаранням за неналежний вигляд номерного знака є попередження або штраф у розмірі 500 рублів.

Співробітник ГИБДД має право скласти протокол, якщо хоча б один із символів номерного знака стає невиразний з відстані в 20 метрів. І все це для темного часу доби. Крім цього, автовласники «проблемних» номерів можуть бути оштрафовані і на більш істотні суми:

  • Штраф в 2.5 тисячі рублів (фізичній особі), півмільйона рублів (юридичній особі) - стягується в разі використання підроблених знаків на державному номері .
  • Штраф в 5 тисяч рублів або позбавлення посвідчення водія на термін до трьох місяців - стягується за керування автомобілем, у якого відсутня один або два номерних знаки. Також це відноситься до номерів, знаки яких неможливо ідентифікувати в силу різних перешкод.

А якщо автовласник і зовсім керує транспортним засобом з підставними номерами, то його мають право позбавити прав строком до 1 року.

Стоимость работ по изготовлению

залежно від типу номерів, вартість їх відновлення буде відрізнятися. Актуальний на середину 2017 прайс, зібраний за даними багатьох компаній, виглядає таким чином:

  1. Звичайний російський номер: від 700 рублів за один (1000 рублів за комплект з 2 штук).
  2. Іноземний номерний знак: від 1 тисячі рублів за один (1.6 тис. рублів за комплект з 2 штук).
  3. Сувенірний номер: від 1 тисячі рублів за один (1.3 тис. рублів за комплект з 2 штук). | || 217
  4. Изготовление номерного знака на мотоцикл — от 1.1 тысячи рублей.
Технологічний процес створення номерів

Звичайно ж, ціни за подібну послугу потрібно уточнювати у виробника. Більшість компаній, наприклад, https: //auto-dublikat.ru/, виробляють номерні знаки з алюмінієвої стрічки стандартної товщини. При цьому на них обов'язково наноситься спеціальне покриття, голограма. Це гарантує відповідність державним стандартам і економить ваш час і гроші.

Відео «Відновлення державних номерних знаків»

З відео ви дізнаєтеся, як можна відновити читаність державних номерних знаків на автомобілі