Заміна масляного фільтра

Чі можна встановити на двигун турбо дизель v 1,8 масляний фільтр, який використовується на Жигулях (марка фільтра MAN)? Дякую. (Руслана)

Привіт, Руслана. Ми проаналізували ваше питання і готові дати на нього відповідь.

Можна встановити Mann?

Встановити масляний фільтр можна спробувати, тут є кілька нюансів. Якщо кріплення підходить, то монтаж фільтруючого елемента не займе багато часу і сил. Якщо ж немає, то доведеться подумати над тим, як правильно встановити його. Але тут питання полягає зовсім не в цьому, а в тому — чи доцільно це?

Як ви самі вважаєте, якщо б це було корисно, хіба водії не вдавалися б вже давно до цієї процедури? Адже масляні фільтри дизельних двигунів хоч і виконують схожі функції з звичайним фільтруючим елементом Mann, різниця в їх експлуатації все-таки є. По-перше, мова йде безпосередньо про сам фільтруючому елементі. Масло для дизельного палива містить у собі більше різних елементів і хімічних речовин, з якими можуть впоратися певні фільтруючі компоненти. А це означає, що використання Mann далеко не завжди є актуальним у випадку з дизельними двигунами.

Как отличить оригинальный МФ от подделки
Як відрізнити оригінальний МФ від підробки

На практиці ж використання традиційних МФ на дизельних моторах з часом призводить до погіршення якості роботи двигуна.

Даний МФ не станом впоратися з повною фільтрацією всіх шкідливих речовин, що з часом призводить до таких проблем, як:

  • дуже швидка втрата своїх властивостей моторної рідиною, в результаті чого витратний матеріал вимагає більш швидкої заміни;
  • некоректної роботи двигуна в цілому, маються на відео втрата динамічних властивостей машини;
  • в роботі ДВС можуть проявитися проблеми, такі як поява сторонніх звуків, втрата потужності, періодичне мимовільне відключення мотора.

Ну і, зрозуміло, всі ці проблеми можна буде вирішити заміною моторної рідини та фільтруючого компонента. Так що ми рекомендуємо вам не експериментувати, а використовувати тільки оригінальні запчастини для свого транспортного засобу.

Але це актуально тільки для тих авто, конструкція яких не дозволяє встановити МФ Mann без її зміни. У продажу ви зможете знайти масляні фільтри від цього виробника, виготовлені спеціально для дизельних моторів. Відповідно, їх експлуатація не викличе будь-яких проблем.

Увага! Фахівці не радять крутити, що підійде, тому що різні виробники авто проектують двигуни по-різному і фільтра бувають різні: в одних немає внутрішнього клапана, у інших він один, а у третіх стоять два клапана в фільтрі, так що це може плачевно закінчиться!

Відео «Заміна МФ на автомобілі Фольксваген»

Про те, як здійснюється процедура заміни масляного фільтруючого елемента, можна дізнатися з відео.


Коментарі та відгуки