Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

заміна масла в варіаторі Тойота РАВ4

Привіт! Придбав Toyota RAV4 2010, пробіг 69000т. Чи потрібно міняти масло в варіаторі, і з якою періодичністю і яке спец.масло заливається? Дякуємо. (Олександр)

Добрий день, Олександр. Спеціаліст нашого ресурсу підготував відповідь на ваше запитання і готовий його надати вам.

Коли потрібно міняти трансмісійну рідина?

Александр, производитель Тойота утверждает, что трансмиссионное масло залито на весь срок эксплуатации вашего транспортного средства. Производитель не предусматривает замена этого расходного материала. Однако, на практике она является необходимой, поскольку только таким образом можно избежать возможных поломок, характерных для АКПП.

Тойота Рав 4 2014 года
Toyota RAV 4 2014 року

Перший раз міняти расходник слід при пробігу 100 тисяч кілометрів. Далі в ідеалі заміна трансмісійної рідини повинна здійснюватися кожні 40-50 тисяч кілометрів пробігу. В цьому випадку витратний матеріал в агрегаті завжди буде чистим і свіжим. Відповідно, він без проблем буде виконувати всі покладені на нього функції.

Однак, на практиці заміна речовини може здійснюватися і кожні 90 тисяч км пробігу, при дотриманні деяких умов:

  • правильної експлуатації коробки автомат;
  • використанні якісної продукції, яка не втратить свій властивості через кілька років;
  • правильному підході до заміни, тобто зміні фільтра і промиванні системи в разі потреби.

Тому ми рекомендуємо вам робити все правильно, але здійснювати заміну витратного материа а набагато рідше. Це все ж краще, ніж часто заливати дешеву ATF і потім мати проблеми від цього.

Голосування

Чи можете ви самостійно демонтувати КПП?

Загрузка ... Завантаження ...

Що стосується самого речовини, то його слід купувати у дилера або в спеціальних магазинах. Тойота займається випуском власної трансмісійної рідини, яка називається Toyota CVT Fluid TC. Використання іншої продукції не допускається, оскільки це може завдати шкоди транспортному засобу. І пам'ятайте - не маючи досвіду, краще не лізьте в цій справу. Завжди вигідніше заплатити фахівцем і бути впевненим в результаті, ніж витратити свої сили на результат, який вас потім може не порадувати.

Відео «Заміна ТМ на прикладі Рено»

Як здійснюється зміна ТМ на прикладі автомобіля Рено - дивіться на відео.