Заміна масла в варіаторі Тойота РАВ4

Привіт! Придбав Toyota RAV4 2010 р., пробіг 69000т. Потрібно міняти масло в варіаторі , і з якою періодичністю і яке спец.масло заливається? Спасибі. (Олександр)

Добрий день, Олександр. Спеціаліст нашого ресурсу підготував відповідь на ваше питання і готовий його надати.

Коли потрібно міняти трансмісійне рідина?

Олександр, виробник Тойота стверджує, що трансмісійне масло залито на весь термін експлуатації вашого транспортного засобу. Виробник не передбачає заміна цього витратного матеріалу. Однак, на практиці вона є необхідною, оскільки тільки таким чином можна уникнути можливих поломок, характерних для АКПП.

Тойота Рав 4 2014 года
Toyota RAV 4 2014 року

Перший раз міняти картридж слід при пробігу 100 тисяч кілометрів. Далі в ідеалі заміна трансмісійної рідини повинна здійснюватися кожні 40-50 тисяч кілометрів пробігу. У цьому випадку витратний матеріал в агрегаті завжди буде чистим і свіжим. Відповідно, він без проблем буде виконувати всі покладені на нього функції.

Однак, на практиці заміна речовини може здійснюватися і кожні 90 тисяч км пробігу, при дотриманні кількох умов:

  • правильної експлуатації коробки-автомат;
  • використанні якісної продукції, яка не втратить свій властивості через кілька років;
  • правильному підході до заміни, тобто зміну фільтра і промиванні системи у разі потреби.

Тому ми рекомендуємо вам робити все правильно, але здійснювати заміну витратного матеріалу набагато рідше. Це все ж краще, ніж часто заливати дешеву ATF і потім відчувати проблеми від цього.

Голосування

чи Можете ви самостійно демонтувати КПП?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Що стосується самої речовини, то його слід купувати у дилера або в спеціальних магазинах. Тойота займається випуском власної трансмісійної рідини, яка називається Toyota CVT Fluid TC. Використання іншої продукції не допускається, оскільки це може завдати шкоди транспортному засобу. І пам'ятайте — не маючи досвіду, краще не лізьте в цьому справа. Завжди вигідніше заплатити фахівцем і бути впевненим в результаті, чим витратити свої сили на результат, який вас потім може не порадувати.

Відео «Заміна ТМ на прикладі Рено»

Як здійснюється зміна ТМ на прикладі автомобіля Рено — дивіться на відео.


Коментарі та відгуки