Особливості заміни масла АКПП в авто марки Ніссан Альмера Нью

Добрий день! Мене звуть Аділь, цікавить інформація по заміні масла АКПП в авто марки Nissan Almera New 2013 року випуску з автоматичною коробкою передач. Хотілося б отримати покрокову інструкцію або відео за проведення даної процедури, заздалегідь спасибі!

Привіт, Аділь. Ми вивчили ваш питання і готові допомогти. Заміна трансмісійної рідини в автомобілях Ніссан Альмера може бути частковою або повною. Ми розглянемо обидва процесу.

Як замінити масла в АКПП?

Оригинальное масло для АКПП Ниссан
Оригінальне масло для АКПП Ніссан

В цілому процес не дуже складний, але якщо ви ніколи з цим не стикалися, то краще довірити цю процедуру фахівцям. Відразу ж врахуйте, що для повної заміни трансмісійної рідини вам буде потрібно близько 10 літрів, а для часткової — близько 5 л. Заздалегідь підготуйте безпосередньо масло, гумові рукавички, а також ємність для збору «відпрацювання». Врахуйте також, що автомобіль повинен бути прогрітий до робочої температури.

 1. Заженете свою Альмерію на яму або естакаду. На землі міняти трансмісійне рідина буде дуже важко, практично неможливо.
 2. У відповідності з інструкцією до вашого авто необхідно знайти зливний отвір. Воно знаходиться під днищем автомобіля. Тут же розташований піддон, який кріпиться на болтах і який пізніше потрібно буде зняти.

  Сливное отверстие, отмеченное красной стрелкой
  Зливний отвір, зазначене червоною стрілкою
 3. Тепер одягніть гумові рукавички і візьміть ємність для збору відпрацьованого масла, для цього підійде звичайна пластмасова пляшка. Підставте ємність під зливний отвір.
 4. Далі, за допомогою гайкового ключа викрутіть пробку зливного отвору. Врахуйте, що при викручування пробки трансмісійне масло почне витікати відразу, тому будьте обережні, щоб не забруднитися і не обпектися.
 5. Коли витратний матеріал вийде з коробки передач, вам необхідно буде точно заміряти кількість мастила. Як ви це зробіть — без різниці, але ви повинні знати про те, скільки масла вийшло з системи.
 6. На жаль, ми не можемо точно сказати, чи є в вашому автомобілі Ніссан Альмера Нью 2013 отвір для затоки, у більш старих моделях залив масла здійснювався через отвір щупа для перевірки рідини. У будь-якому випадку, вам потрібно або відкрити заливну горловину, або витягнути щуп. Використовуйте лійку, щоб залити нове мастило, кількість якої не повинна перевищувати кількість «відпрацювання».
 7. Запустить двигун і почекайте декілька хвилин. За цей час вам необхідно по черзі включити всі передачі КПП з інтервалом у дві-три секунди. Потім здійсніть перевірку рідини ще раз. На цьому етапі закінчується часткова заміна. Для повної заміни витратного матеріалу процес потрібно повторити ще раз, до того моменту, як ви не побачите, що з системи виходить вже свіже масло.

Відео «Як поміняти масло в АКПП Ніссан Альмера»

Детальніше про цю процедуру дивіться на відео.


Коментарі та відгуки