Лого av-to.info

Заміна магнітолі на сучасний магнітофон в Рено Сімбол

Здравствуйте! У мене таке питання - машина Рено Сімбол, на ній є стандартна магнітола на касетах, хочу поміняти на нормальний магнітофон, но не знаю, як це сделать. Як вітягнуті стару магнітолу? І ще під кермом є перемикач, Який регулює гучність и змінює станції, чи буде ВІН працювати и что для цього потрібно? (Олена)

Привіт Олена. Свого часу я сам зіткнувся зі схожою проблемою, сподіваюся, наші рекомендації допоможуть вам.

Як поміняти магнітолу на Рено Сімбол ?

Дійсно, підрульовий перемикач - дуже Зручна річ. Завдяк Йому годі й відволікаючісь від дороги регулюваті гучність, перемікаті радіостанції и т.д.

Альо если ви хочете поміняти касетні магнітолу, то вам необходимо врахуваті кілька нюансів:

  1. Щоб Встановити хорошу медіа -систему, яка буде управляти перемикач без всяких проблем, Найкраще буде купити установку від Рено. Альо цею варіант є найдорожчих. На сьогоднішній день Такі системи коштують від 20 тисяч рублей и вищє (від 8 тисяч гривень). Більш точно ВАРТІСТЬ можна дізнатіся у дилера або в інтернеті. Такі системи зазвічай йдут з CD виходом для дисків, Наскільки нам відомо, МП3-магнітол від Рено на сегодня немає в продажу.
  2. Є варіант - купити дорогий перехідник, ВАРТІСТЬ таких девайсів варіюється в районі 100-150 долларов. После проведення консультацій з електрик, фахівець заявил, что только якісний перехідник дозволити сделать так, щоб перемикач віконував всі покладені на него Функції.
  3. Можна прідбаті дешевий адаптер, но ВІН буде працювати відповідно. Іноді перехідник дозволяє підрульовімі пристрою Виконувати всі Функції - регулювання гучності, зміна радіостанції и т.д. Альо в більшості віпадків ВІН НЕ функціонує належно чином. Тут вже все Залежить від того, Який адаптер ви купите и Наскільки Рівно руки електрика.

Що стосується самой заміні, то тут немає Нічого складного.

Процесс демонтажа магнитолы на Рено Симбол
Процес демонтажу магнітолі на Рено Сімбол || | 213
  1. На магнітофоні з боків розташовано чотири отвори. У них встановлюються спеціальні штирі. Можна використовувати звичайні спиці для в'язання або щільну дріт довжиною не менше 25 см.
  2. Спочатку спіці вставляються з одного боку (например, зліва) и переважна до упору. Зроби це, ви відчуєте, что магнітофон можна вітягті. Потім процедура повторюється з двома іншімі отворів.
  3. устаткування вілучається, відключається харчування и колодка проводів. Можна Встановити звичайний медіа-систему, тоді вам нужно просто підключіті дроту.

Відео «Як розблокуваті магнітолу на автомобілі Рено»

Про ті, як ввести код дляразблокировки магнитофона, Дивіться на відео (автор - ПетровскійТВ).