Лого av-to.info

Пам'ятка для власників Рено Сімбол, як самостійно поміняти габаритні лампи

Здравствуйте! У мене питання: перестали працювати габаритні вогні на Рено Сімбол, причому обидвоє. Запобіжнікі робочі, які не можу розібратіся, як поміняти лампочки, можете помочь? (Ілля)

Добрий день. Інструкція по заміні лампочок габаритних вогнів представлена ​​нижчих.

міняємо габаритні лампи на Рено Сімбол

подібна проблема может буті віклікана НЕ только виходом з ладу ламп, но и пошкодженням проводки, а такоже непрацюючий підрульовімі перемикач. Іноді контакти перемикач окіслюються, в результате чого сигнал про включення вогнів НЕ может надходіті на фари. Перед тім, як змінюваті елементи, Переконайся в тому, что перемикач працює належно чином.

кроме того, не зайве буде здійсніті перевірку проводки. Если десь на ділянці ланцюга ставить обрів, что найімовірніше, если у вас не Працюють обидвоє вогню, то его необходимо буде ліквідуваті, дере чем приступити до ремонту. В ІНШОМУ випадки покупка Нових деталей буде зайве и ві даремно витрати гроші.

Отже, процес заміні своїми руками уявлень нижчих:

  1. Відкрійте капот автомобіля. Від лампочок, Які необходимо замініті, вімкніть колодку проводів.
  2. Корпус елемента слід провернути проти годіннікової стрілки, после чего его можна буде вільно демонтуваті. Безцокольне компоненти просто вставляються в патрон. Рекомендуємо перевіріті стан гумка ущільнювача.
  3. Вітягніть обідві лампочки и зробіть їх заміну на Нові. Рекомендуємо утріматіся від покупки китайських неорігінальніх прістроїв - зазвічай смороду мало трімають и Частіше Виходять з ладу.
Извлечение провода от лампы габаритного огня
Витяг дроту від лампи габаритного вогню

Если відмовляються працювати «поворотники», что такоже періодічно відбувається, то процедура заміні Даних ламп буде аналогічною. При необхідності провести діагностику проводки використову спеціальну прозвонку, если у вас ее немає, зверніться за помощью до кваліфікованого електрика.

Відео «Як правильно здійснюється прозвон електропроводки в авто»

Детальніше про ті, як своїми руками продзвоніті електрик в транспортному засобі, дізнайтеся з відео (автор - Раміль Абдуллін).