В яких випадках і як виробляти заміну датчика швидкості в автомобілі?

Перестав працювати спідометр, датчика на місці немає, стоїть заглушка, ABC вже давно не працює, комп'ютер показує — несправний датчик швидкості, Що робити, де подивитися і куди залізти? Заздалегідь спасибі за відповідь (Володимир)

Здрастуйте, Володимир. Ми розповімо, як вирішити вашу проблему. Але якщо у вас з'являться труднощі в цьому процесі, то згадайте про те, що ви не вказали марку свого транспортного засобу. Відповідно, наші рекомендації можуть незначно відрізнятися від процесу зміни елемента у вашому авто.

Як замінити датчик швидкості?

Зрозуміло, якщо спідометр не показує швидкість, то проблема полягає в датчику. Цей регулятор може знаходитись в підкапотному просторі або десь на коробці передач. У будь-якому випадку для початку ми порекомендуємо вам ознайомитися з технічною документацією до вашого транспортного засобу. Можливо, це допоможе вирішити проблему пошуку. У деяких випадках датчик швидкості може знаходитися неподалік від щупа перевірки рівня рідини.

Так выглядит ДС в демонтированном виде
Так виглядає ДС в демонтированном вигляді

Для заміни елемента підготуйте викрутку та набір гайкових ключів. Відповідно, вам знадобиться і новий датчик.

  1. Коли елемент знайде, вам слід відключити провід живлення, які підводять до пристрою. Як правило, ці дроти триматися на спеціальному фіксаторі. Його потрібно вимкнути і потягнути. Зазвичай це допомагає від'єднати проводки. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити ні шнур, ні сам фіксатор.
  2. Після цього ви отримуєте доступ безпосередньо до самого пристрою, який потрібно замінити. Як правило, воно кріпиться за допомогою гайки, тому скористайтеся тріскачкою або звичайним гайковим ключем, якщо тріскачки у вас немає, для демонтажу пристрою.
  3. Якщо регулятор ніколи не змінювався, то він може сидіти досить щільно в посадковому місці. Щоб витягти його з місця установки, можете підчепити викруткою, для цього бажано використовувати тонку отверточку з плоским лезом.
  4. Після цього регулятор можна демонтувати. Власне, процедура демонтажу на цьому завершена. Візьміть старе пристрій і здійсните його заміну на нове. Зрозуміло, перед цим ми порекомендуємо вам прочистити посадочне місце, щоб коробку не потрапила бруд. Встановивши регулятор на місце, закрутіть гайку якомога щільніше.

На цьому процес зміни компонента завершений. Процедура в цілому загальна для всіх моделей транспортних засобів, єдине, що може відрізнятися — це місце монтажу елемента. А так, сам процес є в більшості випадків ідентичним.

Відео «Як замінити регулятор на прикладі авто ВАЗ»

ПРО те, як здійснюється заміна датчика швидкості на прикладі інжекторних авто сімейства ВАЗ 2110, 2111 і 21112, дивіться на відео.


Коментарі та відгуки