Лого av-to.info

Поради относительно Вибори масла для Форд Мондео

Привіт! Мій автомобіль - Форд Мондео 1998р. 1.8 бензин. Взявши Із пробігом 165 000, заливали Кастрол 10w40. У дилера промо двигун, залили фордовскую формулу 5w30. Витрати за 10 000 км - 3 літри. Перейшов на ельф 900SXR 5W30 A5 - витрати - 2 літри за 10 000 км. Зараз пробіг - 200 000 км. Хочу спробуваті Ликви 5W40 Optimal? Ваша порада? Дуже дякую! (Микола)

Привіт Микола. Дані питання є актуальним для багатьох власніків Форд. Ми постараємося помочь вам у цьом.

Яке ММ Підходить для Форд Мондео?

Ми не Хочемо Нічого Сказати в сторону вашого дилера, но практика показує, что співробітнікі таких компаний часто беруть гроші за ті, чого НЕ роблять. Ми не сумніваємося в правдівості ваших слів, но тім НЕ менше, порекомендуємо самостійно здійсніті Промивка мотора.

Це робиться легко:

  1. После зливу відпрацьованої моторної Рідини злівна пробка закручується, а через заливну горловину в мотор залівається Певний ОБСЯГИ промівного Речовини (див. вказівки на етікетці).
  2. Автомобіль заводитися, бажано здійсніті контрольно поїздку, щоб промивка гарантовано попала в усі компоненти и Вузли ДВС.
  3. После цього «промівання» злівається и залівається нове масло.
Что ожидает автовладельцев, не меняющих масло
Ч про очікує АвтоВей асніків, Які НЕ змінюють масло

Пояснюю, навіщо це нужно. На практике ми дуже много разів стікаліся з недобросовісністю долларов, тому дані рекомендації НЕ Варто пропускаті Повз. Тільки коли ви на 100% будете впевнені в тому, что ваш мотор чистий, можна заліваті нове ММ. Що стосується безпосередно витратності матеріалу, то относительно Ликви Моли 5W40 Optimal ми Нічого точно Сказати не можемо. Альо ми з упевненістю заявляємо, что если ви вірішілі вібрато лінійку Ликви, то Рекомендуємо вам використовуват Special Tec SAE 5W-30. Ця змазує рідина получила допуск до использование в двигун Форд. Більш того, на практике таке ММ практично НЕ уходит в двигун.

кроме того, спеціально для транспортного засоби Форд Мондео БУВ розроблення ще один якісний зарубіжній аналог - Motul 8100 Eco-nergy від французького виробника. Подумайте над тим, щоб використовуват цею витратності материал, що не дарма ж ВІН БУВ Створений спеціально для такого авто, як у вас? Ще один момент - витрати ММ мотор не всегда є наслідком неякісної Рідини. Наскільки нам відомо, и Кастрол, и Ельф є Досить якіснімі маслами. Можливо, у вас певні проблеми з ДВС - Рекомендуємо пройти діагностику.

Відео «Что будет, если Довгий не міняті масло»

Про ті, Які Наслідки чекають автомобілістів при несвоєчасній заміні моторної Рідини , ви можете дізнатіся з відео.