Лого av-to.info

Що робити, если рульова колесо вібрує при їзді?

Доброго времени суток! Невелика коливання керма вліво и вправо до 40 км / ч. При швідкості понад 40 км / год становится менше. Що робити? (Олег)

Добрий день, Олег. Вібрація керма - це серйозний момент, рішенням которого необходимо пріділіті увагу. Тому ви правильно Зроби, что вірішілі проконсультуватіся з цього приводу.

Чому вібрує рульова колесо?

Бітті и вібрація может відбуватіся як на вісокій швідкості, так и на порівняно невеликий. Іноді коливання, як у Вашому випадки, закінчується на швідкості 40 км / год, а іноді воно только почінається после Розгон від 100-120 км / ч. Альо відразу ж слід Зазначити, что Незалежності від швідкісного бар'єру, вібрація рульова колеса - це проблема, якові необходимо вірішуваті. Отже, з чим же це может буті пов'язано?

Рулевая тяга транспортного средства
Рульова тяга транспортного засоби
  1. Вініклі дефекти колісного диска або ж ушкоділася его геометрія. Це может случиться внаслідок Заводська шлюбу, регулярної їзді по бездоріжжю и Величезне ямах. Кроме того, причиною может служити и звичайна шишка на покрішці, іноді це проявляється в результате «кувалдового ремонту». Віявіті причини и ліквідуваті їх ви зможете только на шіномонтажі. Для цього буде нужно использование спеціалізованого обладнання.
  2. На практике ми часто стікаємося з тім, что коливання рульова колеса на невелікій швідкості відбувається в результате з'явилися несправностей в работе підвіски або рульової системи. Тяга может буті зіпсована з різніх причин. Коли ви будете ремонтувати підвіску, та патенти, пам'ятати про ті, что періодічно слід міняті и рульової наконечник.
  3. Можливо, необходимо провести балансування коліс, або ж вона булу Зроблено непрофесіоналом. Краще скористати послуги шиномонтажу зі спеціалізованім обладнанням (стендом).
  4. Если до внутрішньої сторони диска прилипла бруд або сміття, це может відбітіся на вібруванні керма. Як правило, Такі проблеми вінікають у Автолюбителів в міжсезонній период. Если бруд замерзну, то це Цілком мож відбітіся на Русі.
  5. Іноді вітчізняні автовласнікі, тюнінгуем свой транспортний засіб, ставлять диски, Які по факту не відповідають стандартними характеристиками Маточин. Такий ремонт теж может привести до коливання.

При відсутності досвіду у вірішенні таких несправностей Рекомендуємо звернути до майстрів, Щоб не погіршіті сітуацію.

Відео «Ремонт рульової рейки автомобіля Фольксваген»

Про ті, як сделать ремонт рульової рейки в Домашніх условиях на прікладі автомобіля Фольксваген Пассат, Дивіться на відео нижчих.