Що робити, якщо автомобіль ВАЗ 2107 заглохла і не заводиться?

Машина заглохла і не запускається. Іскра є, бензин надходить, безконтактне запалювання. Стартер крутить , ну навіть не схоплює. Поміняв стартер, почав карбюратор чхати і дим валити з нього, але все одно не схоплює. Підкажіть, будь ласка, в чому причина, і як усунути проблему. (Володимир)

Здрастуйте, Володимир. Ваше питання нам зрозумілий, ми постараємося більш детально відповісти на нього.

Автомобиль ВАЗ 2107
Автомобіль ВАЗ 2107

Чому машина не заводиться?

Як ви розумієте, причин, за якими ваш ВАЗ 2107 не заводиться, може бути дуже багато. Починаючи від акумулятора і закінчуючи пробитою прокладкою ГБЦ. Але всіх їх ми розглянемо по черзі:

  1. Вихід з ладу акумулятора. Ми розуміємо, що це дурість, і раз ви самі можете полагодити або замінити старті, то напевно в першу чергу перевірили АКБ. Тим не менш, рекомендуємо вам ще раз перевірити заряд.
  2. Забитий карбюратор. Можливо, сопло пристрою просто забито, оскільки часто це є причиною того, що ваш транспортний засіб «чхає». Вам необхідно демонтувати пристрій і грунтовно продути його компресором. Якщо проблема полягає саме в ньому, то після прочищення вона пропаде.
  3. Забитий паливний фільтр. Подивіться на фільтр — чи є в ньому бензин? Якщо ні, то, швидше за все, він просто забився і не може виконувати покладені на нього функції. Спробуйте стиснути патрубки, які підводять до фільтру і одночасно покачати бензонасос. Якщо трубки забитий, то при їх стисненні буде надходити невелика кількість бензину в фільтр.
  4. Причина в бензонасосі. Іноді причиною такої поведінки машинки є бензонасос. При регулярній заправці авто неякісним паливом є велика ймовірність того, що в бензонасосі з'явиться конденсат. У цьому випадку старт двигуна буде неможливим. Бензонасос слід зняти і промити або замінити прокладку.
  5. найстрашніший результат — пробита прокладка ГБЦ. Якщо ви бачите, що з вихлопної труби йде білий дим, при цьому авто сильно троїть, пропадає потужність, а в розширювальному бачку може закипати антифриз, то знайте, то скоріше за все причина в цьому. Це можна перевірити по свічках запалювання. Якщо антифриз потрапляє в масло, свічки завжди будуть залиті.

Відео «Все про карбюраторах»

Про те, чому авто не заводиться, можна дізнатися з відео.


Коментарі та відгуки

  • Володимир

    Проблема як у всіх…….в русі заглох….тепер не можу завести…все працює( запалювання . дошка приладів , бензонасос , релюшки клацають ) ваз 21074 інжектор …..немає іскри -поставив новий модуль -нуль…