Лого av-to.info

Усунення несправності покажчика паливо

Датчик паливо показує всегда повний бак. Поміняв поплавок, все одно показує повний бак. Продзвонів проводку - безрезультатно. Що робити? (Сергій)

Доброго дня, Сергію. Спеціаліст нашого ресурсу Вівче ваше запитання и готов дати вічерпну відповідь на него.

Що робити в таких випадка?

Если датчик уровня топлива показывает неверное значение, есть несколько способов решения проблемы.

Необхідно провести регулювання самого пристрою:

  1. Перший спосіб. Спицю поплавка, який ви замінили, необхідно вивести з одного крайнього положення в інше. Як ви розумієте, в цьому випадку показання стрілки на панелі приладів також повинні змінюватись з одного положення в інше. В цьому випадку вам може знадобиться допомога ще однієї людини. Якщо ви помітили, що при переміщенні спиці стрілочка на приладовій панелі демонструє неправильне значення, то необхідно буде незначно підігнути один з регулювальних язичків.

    Стрелка показывает полный бак
    Стрілка показує повний бак
  2. Другий спосіб. Вам буде потрібно відрегулювати рівень бензину на приладовій панелі. Щоб зробити це, треба буде розібрати приладову панель. Відповідно, для початку слід вимкнути запалення. Стрілку датчика бензину слід демонтувати, після чого всі колодки проводів потрібно знову підключити до «приборке», при цьому не встановлюючи її на місце. Зробивши це, поверніть ключ у замку запалювання, але не запускайте мотор. Зачекайте близько 10 хвилин. Після цього спицю самого регулятора слід перевести в положення, яке відповідає порожньому баку (якщо в ньому немає бензину) або повного (якщо бак повністю заправлений). Зафіксуйте стрілку, встановіть «приборку», після чого вимкніть запалювання і знову увімкніть його.
  3. Ще можна протестувати панель приладів, якщо ви думаєте, що десь перебитий контакт. Затисніть клавішу скидання добового пробігу, одночасно провернув ключ запалювання, а потім відпустіть кнопку. В даному випадку все стрілки на «приборке» повинні переміщатися по своїм шкалами. Якщо цього не відбулося, то справа в самій панелі.
  4. Ще один варіант - вимкніть колодку, яка йде на датчик палива і поспостерігайте за стрілкою. Якщо вона лягла в положення, що позначає відсутність палива, то датчик без сумніву закоротити.

Якщо ваш автомобіль оснащений бортовим комп'ютером, то не зайвим буде і зробити його діагностику.

Відео «Як відремонтувати регулятор рівня бензину »

Про те, як самостійно зробити ремонт елемента, дивіться нижче.