Усунення несправності покажчика палива

Датчик палива показує завжди повний бак. Поміняв поплавок, все одно показує повний бак. Продзвонив проводку — безрезультатно. Що робити? (Сергій)

Привіт, Сергій. Спеціаліст нашого ресурсу вивчив ваше питання і готовий дати вичерпну відповідь на нього.

Що робити в таких випадках?

Якщо датчик рівня палива показує невірне значення, є кілька способів вирішення проблеми.

Необхідно провести регулювання самого пристрої:

  1. Перший спосіб. Спицю поплавця, який ви замінили, необхідно вивести з одного крайнього положення в інше. Як ви розумієте, в цьому випадку показання стрілки на панелі приладів також повинні змінюватись з одного положення в інше. У цьому випадку вам може знадобиться допомога ще однієї людини. Якщо ви помітили, що при переміщенні спиці стрілочка на приладовій панелі демонструє неправильне значення, то необхідно буде трохи підігнути один з регулювальних язичків.

    Стрелка показывает полный бак
    Стрілка показує повний бак
  2. Другий спосіб. Вам потрібно відрегулювати рівень бензину на приладовій панелі. Щоб зробити це, треба буде розібрати приладову панель. Відповідно, для початку слід вимкнути запалювання. Стрілка датчика бензину слід демонтувати, після чого всі колодки проводів потрібно знову підключити до «приборку», при цьому не встановлюючи її на місце. Зробивши це, провернути ключ у замку запалювання, але не запускайте двигун. Почекайте близько 10 хвилин. Після цього спицю самого регулятора слід перевести у положення, що відповідає порожньому баку (якщо в ньому немає бензину) або повної (якщо бак повністю заправлений). Зафіксуйте стрілку, виберіть «панель приладів», після чого вимкніть запалювання і знову увімкніть його.
  3. Ще можна протестувати панель приладів, якщо ви думаєте, що де-то перебитий контакт. Затисніть клавішу скидання добового пробігу, одночасно провернувши ключ запалювання, а потім відпустіть кнопку. В даному випадку всі стрілки на «приборку» повинні переміщатися по своїм шкалами. Якщо цього не сталося, то справа в самій панелі.
  4. Ще один варіант — відключіть колодку, яка йде на датчик палива і поспостерігайте за стрілкою. Якщо вона лягла в положення, позначає відсутність палива, то датчик без сумніву закоротило.

Якщо ваш автомобіль оснащений бортовим комп'ютером, то не зайвим буде і зробити його діагностику.

Відео «Як відремонтувати регулятор рівня бензину»

Про те, як самостійно зробити ремонт елемента, дивіться нижче.


Коментарі та відгуки