Лого av-to.info

Усунення несправності лямбда-зонда

Несправний лямбда-зонд, який не знаю. Стоять два хонда СРВ 2000р. американка, є кондиціонер, по вин пробити не виходить. Підкажіть, який дублікат можна встановити, марку, номер? Першого і другого? (Віктор)

Привіт Віктор. Ми зрозумілі ваше запитання и зараз дамо на него вічерпну відповідь.

Який поставити лямбда-зонд?

Якщо ви вже ознайомилися з ринковими цінами на ці пристрої, то напевно знаєте, що лямбда-зонд для Honda CRV коштує недешево, близько 200 доларів. Відповідно, питання установки дубліката є актуальним для багатьох власників іномарок.

Для тих автомобілістів, які не готові витрачатися на оригінальні запчастини для своїх транспортних засобів, компанія Bosch налагодила виробництво лямбда-зондів. Зрозуміло, це не оригінал, але в роботі пристрою цього бренду ви можете бути впевнені. Компанія Bosch вже довгий час є присутнім на міжнародному автомобільному ринку, відповідно, її продукція зарекомендувала себе як якісна серед споживачів. Зрозуміло, мова йде не про підробку (так-так, на вітчизняному ринку повно підробок цього бренду), а саме про німецькому виробництві.

Продукция от Bosch
Продукція від Bosch

На сьогоднішній день вартість лямбда зонда Бош становить близько 50-60 доларів, в залежності від типу і обсягу вашого двигуна.

Номери:

  • 0 258 986 615;
  • 0 258 986 602 .

Можна купити пристрій від компанії Denso. Це - японський виробник запчастин. DENSO DOX-0109 коштує трохи дешевше, близько 35-40 доларів, але про якість цього бренду ми судити не можемо, оскільки він не є настільки затребуваним, як Бош. Але це зовсім не означає, що продукції цього виробника довіряти не можна. Японські автомобілі, як і запчастини, вважаються одними з найнадійніших, тому судити про продукцію компанії тільки по її невідомому на вітчизняному авторинку назвою ми не будемо.

Можна придбати ще більш дешевий варіант - механізм від невідомого виробника Kavo parts . Його вартість становить близько 30 доларів, але про якість цієї продукції ми теж нічого сказати не можемо.

Є ще один вихід - замість лямбда-зонда встановити «обманку». На практиці багато автовласників роблять саме так - на продуктивність мотора це практично не впливає, але потрібно буде трохи помучитися з установкою. В інтернеті придбати «обманку» можна без проблем - її вартість варіюється в районі 18-20 доларів.

Відео «Як здійснити перевірку пристрою»

Про те, як проводиться перевірка зонда, ви можете дізнатися з відео.