Усунення несправності лямбда-зонда

Несправний лямбда-зонд, який не знаю. Стоять два хонда срв 2000р. американка, є кондиціонер, по вин пробити не виходить. Підкажіть, який дублікат можна встановити, марку, номер? Першого і другого? (Віктор)

Доброго Дня, Вікторе. Ми зрозуміли ваше запитання і зараз дамо на нього вичерпну відповідь.

Який поставити лямбда-зонд?

Якщо ви вже ознайомилися з ринковими цінами на ці пристрої, то напевно знаєте, що лямбда-зонд для Honda CRV коштує недешево, близько 200 доларів. Відповідно, питання встановлення дубліката є актуальним для багатьох власників іномарок.

Для тих автомобілістів, які не готові витрачатися на оригінальні запчастини для своїх транспортних засобів, компанія Bosch налагодила виробництво лямбда-зондів. Зрозуміло, це не оригінал, але в роботі пристрою цього бренду ви можете бути впевнені. Компанія Bosch вже довгий час присутня на міжнародному автомобільному ринку, відповідно, її продукція зарекомендувала себе як якісна серед споживачів. Зрозуміло, мова йде не про підробку (так-так, на вітчизняному ринку повно підробок цього бренду), а саме про німецькому виробництві.

Продукция от Bosch
Продукція від Bosch

На сьогоднішній день вартість лямбда-зонда Бош становить близько 50-60 доларів, в залежності від типу та обсягу вашого двигуна.

Номери:

  • 0 258 986 615;
  • 0 258 986 602.

Можна купити пристрій від компанії Denso. Це — японський виробник запчастин. DENSO DOX-0109 коштує трохи дешевше, близько 35-40 доларів, але про якість цього бренду ми судити не можемо, оскільки він не є настільки затребуваним, як Бош. Але це зовсім не означає, що продукції цього виробника можна довіряти. Японські автомобілі, як і запчастини, вважаються одними з самих надійних, тому судити про продукцію компанії тільки за її невідомому на вітчизняному авторинку назвою ми не будемо.

Можна придбати ще більш дешевий варіант — механізм від невідомого виробника Kavo parts. Його вартість становить близько 30 доларів, але про якість цієї продукції ми теж нічого сказати не можемо.

Є ще один вихід — замість лямбда-зонда встановити «обманку». На практиці багато автовласників роблять саме так — на продуктивність мотора це практично не впливає, але потрібно буде трохи помучитися з установкою. В інтернеті придбати «обманку» можна без проблем — її вартість варіюється в районі 18-20 доларів.

Відео «Як здійснити перевірку пристрою»

Про те, як проводиться перевірка зонда, ви можете дізнатися з відео.


Коментарі та відгуки