Лого av-to.info

трійнят двигуна: чому, як допомогти «залізному коню»?

Здравствуйте! А підкажіть, будь ласка, машина дев'ятка, троит дико, особливо при їзді в гору, я в ціх харчування нуль, может треба масло поміняти? Купивши два роки тому авто, масло Ще не міняв, чому двигун троїть? (Василь)

Привіт Василь. Мотор может троить з багатьох причин, всі смороду вікладені нижчих.

Чому троит двигун?

У Першу Черга , вам необходимо поміняти моторне рідина. Навряд чи двигун працює з перебоями через це, но масло та патенти міняті КОЖЕН 10 тисяч км пробігу або раз на рік. Ві від'їзділі Вже два роки, если пробіг більше 10 тис. Або Наближення до цього сертифіката №, то мастило слід міняті, щоб избежать можливий проблем в Майбутнього. Для ВАЗ 2109 оптимально використовуват ТНК, Лукойл або Кастрол, не забудьте замініті масляний фільтр.

Проверка при помощи компрессометра
Перевірка с помощью компрессометра

Що стосується причин троение ДВС:

  1. По- Перше, та патенти, провести перевірку працездатності свічок запалювання. Демонтуваті одну свічку и огляньте ее. У тому випадка, если наконечник елемента світлий з невеликим коричневим відтінком, то все нормально. Альо если на ізоляторі и бічному електроді є чорний нагар, то з агрегатом Щось не в порядку. Це означає, что ВІН перезбагачуваті паливом або мастілом.
    Освіта нагару может буті обумовлено Довгий робот ДВС и перегрівом на холостому Оберт, зниженя рівнем компресії в ціліндрах, некоректно Настроювання фаз газорозподілу. Кроме того, це может стать наслідком неправільної роботи регулятора кисня або форсунок, если у вас інжекторній ДВС. Слід перевіріті наявність Іскри. Для цього на свічку надаватіся високовольтний провід, а сама деталь кладеться на головку блоку. Вам Знадоби помічник, Який буде крутити стартером: если проскакує іскра, то все в порядку, тоді свічки та патенти зачістіті від нагару и віявіті проблему, через якові ВІН утворівся.
  2. По-друге, зробіть діагностику високовольтна проводів, Які підключаються до свічок. Наконечник кабелю повинен буті однотонні, без нальоту. У тому випадка, если наконечник почав міняті колір, з часом провід может зовсім зіпсуватіся. Діагностика проводів здійснюється за помощью мультиметра, отрімані Параметри повінні буті НЕ більше 20 км. Если при вімірі ви помітілі, что один або кілька показніків значний нижчих, то дроту та патенти замініті.
  3. По-Третє, проблема может буті віклікана некоректно робот інжектора або форсунок. На практике таке часто відбувається через експлуатацію нізькоякісного бензину, а такоже использование так званні очіщувачів, Які зазвічай завдають только Шкоди палівній системе. Форсунки могут буті засмічені, а ланцюг харчування обірвана.

Відео «Як вірішіті проблему троение мотора»

Про ті, як віявіті несправність в Домашніх условиях, Дивіться на відео (автор - Наіль Порошин ).