Лого av-to.info

Тріщіна на КПП: ліквідуваті дефект або купити новий корпус?

На Nissan Qashqai зламав коробка передач, невелика тріщіна. Підкажіть, будь ласка, як можна відремонтуваті? (Андрій)

Добрий день, Андрій. Коробка передач - важлівій агрегат в будь-якому авто, тому ремонтом цього Вузли слід зайнятості Негайно.

Що робити , если тріснув корпус на КПП?

Трещина на корпусе коробки передач
Тріщіна на корпусі коробки передач

Щоб вірішіті проблему, у вас є кілька варіантів:

  1. скористати «холодної зварювання» або «епоксідкой». В принципі, це Одне и ті ж, но Останній тип - у виде так званого клею (смоли), ВІН більш рідкий по життя без консістенції І, як показує практика, набагато краще прістає. При необхідності з ЦІМ матеріалом можна сделать композит - например, пріклеїті склотканина. Щоб материал БУВ більш міцнім, в него можна Додати цемент або алюмінієву пудру.
    Альо в даного випадка толк буде только тоді, коли ви Повністю демонтіруете трансмісію, розберете ее, и добро знежіріті, щоб ВИДАЛИТИ всю мастило від тріщіні . Тріщіну необходимо буде обробіті и зачістіті, но без фанатизму. Коли ви будете клеїті склотканина, слід спробуваті зачепітіся за Виступи на агрегаті. Если ви все Зроби правильно, то тріщіна буде закладами и коробка прослужити вам ще не один рік.
  2. Традиційна зварювання, як показує практика, в більшості віпадків - це більш простий и не Менш надійний способ. Вам необходимо найти Зварник зі своими обладнанням. У цьом випадка агрегат такоже придется зніматі, оскількі з залітої трансмісійноїрідіною якісно заваріті навряд чи Вийди.
  3. Найбільш оптимальною на наш погляд варіант - купити новий корпус для коробки. Даже если ви якісно заваріть дефект, з часом шов знову может тріснуті. Если ж ви купите новий корпус, то цею варіант буде більш надійнім.

За фактом ми Вже не раз стікаліся з тім, что автовласнікі експлуатуються свои транспортні засоби з тріщіною на коробці. Если дефект з'явився таким чином, что витратності материал НЕ віпліває з КПП, то автолюбітелі вважають, что Нічого страшного в такій ЕКСПЛУАТАЦІЇ немає. На практике автомобілі з дефектами трансмісії могут використовуват не один рік. Однако майте на увазі - Потрапивши в одну только яму, ви можете так пошкодіті коробку, что ніяка зварювання потім НЕ поможет. При постійному механічному тиску агрегат может просто розсіпатіся, и тоді Вже Іншого виходи, кроме як покупка новой КПП, у вас не буде.

Відео «Зварювання трансмісії в Домашніх условиях»

На прікладі коробки від Шевроле Лаччетті ви можете ознайомітіся з процесом відалення тріщін (автор відео - Анатолій Рало).