Поштовхи в коробці як результат заміни масла

Привіт! Підкажіть, у мене Мерседес Е240, поміняв масло в коробці автомат , поміняв дешеве АТФ. Змінив просто масло, фільтр не міняв, просто програв, почистив і після цього став включати швидкість і коробка почала штовхатися, а раніше такого не було. Підкажіть, що робити? (Макс)

Доброго дня, Максим. Ваше хвилювання нам зрозуміло, адже коробка передач є одним з основних агрегатів авто.

Чому АКПП «штовхається»?

Так выглядит демонтированная с Мерседес Е240 коробка передач
Так виглядає демонтовану з Мерседес Е240 коробка передач

Отже, якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то ви один з тисяч власників Мерседес, які зіткнулися з цією проблемою, вибачте за тавтологію. На жаль, така несправність є хворобою для багатьох, не тільки «лупатых мерсів». Ми постараємося дати відповідь та допомогти вам вирішити її.

На що потрібно в першу чергу звернути увагу:

  1. Як не банально, але в першу чергу радимо вам перевірити рівень трансмісійної рідини. Буває таке, що при заміні масла виходить з ладу сальник коробки передач, в результаті чого витратний матеріал потроху виходить з системи, що загрожує поштовхами і ривками при русі. Якщо фільтруючий елемент не змінювався, то ми настійно рекомендуємо вам зробити це. Зрозуміло, ви могли його промити до нового стану, але ми цього не бачимо, тому повинні дати таку рекомендацію.
    Крім того, часто проблема проявляється при затоці неякісної рідини. Ви впевнені в тому, що мастило, яку ви залили, оригінальна і якісна? Подумайте над цим.
  2. Друге, що потрібно зробити, якщо проблема не пішла — це перевірити стан розподільних валів, зокрема, розтягування ланцюга. Можливо, несправність можна вирішити шляхом регулювання, а може бути, буде потрібно поміняти ланцюг повністю. Так-так, ланцюг може стати причиною поштовхів.
  3. Перевірте працездатність подушки автоматичної трансмісії, іноді причина полягає в неї.
  4. Сайлентблоки балки. Працездатність вузла повинна бути на вищому рівні, інакше це загрожує проблемами при їзді.
  5. Демпфуючі гумки. Цілком можливо, що вони зносилися і відпрацювали свій ресурс експлуатації, у цьому випадку буде потрібно їх заміна.
  6. Можливо, при демонтажі фільтра стався збій в роботі електроніки. Це також зустрічається досить часто і може бути причиною неполадок під час руху. У цьому випадку ми порекомендуємо вам здійснити оновлення програмного забезпечення як двигуна, так і коробки передач.
  7. В крайньому випадку ви можете провести примусову адаптацію муфти гідротрансформатора. Якщо і це не допомогло, то вихід залишається один — комп'ютерна діагностика коробки передач.

Відео «Рішення проблеми з роботою АКПП»

ПРО те, як вирішити проблему непрацездатною АКПП самостійно, дивіться на відео.


Коментарі та відгуки