Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Технологія відновлення насос -форсункі

в роботі спецтехніки, а також великих вантажівок, як і в будь-яких легкових авто, рано чи пізно виникають проблеми, пов'язані з функціонуванням двигуна та інших допоміжних елементів. Зокрема, в цій статті мова піде про відновлення насос-форсунки. Купити нові форсунки сьогодні - не проблема, їх можна замовити в спбпартс або в будь-якому іншому магазині. Але якщо немає бажання витрачати гроші, завжди можна спробувати відновити працездатність вийшли з ладу,.

Регулювання насос-форсунки

Конструктивное устройство НФ
Конструктивне пристрій НФ

Процедура регулювання НФ на двигунах tdi і аналогічних агрегатах виконується наступним чином:

 1. Спочатку демонтується клапанна кришка.
 2. Колінчастий вал потрібно провернути до того моменту, поки розподільний вал не натисне на одну НФ. При цьому коромисло піднімається вгору.
 3. Потім фіксуючу гайку слід трохи відкрутити, на кілька оборотів.
 4. Болт для регулювання закручується до упору, поки він не упреться і не натисне на НФ. || | 214
 5. Далее, регулировочный болт следует провернуть на 180 градусов против ЧС, таким образом, снижая давление на НФ.
 6. Після цього, притримуючи болт, слід затягнути фіксуючу гайку. Тепер залишається тільки провернути колінчастий вал, поки розподільний не натисне на НФ (автор відео інструкції про покрокової регулюванню насос-форсунок в автомобілі Фолькваген - канал BIGMAN-garage).

Як відновити НФ?

Сразу же отметим — процедура восстановления этих деталей возможна только на специальном стенде.

Тому, як правило, автовласники звертаються за допомогою на спеціалізовані СТО:

 1. Спочатку виконуємо діагностику, для цього демонтовану НФ слід протестувати на стенді. На пристрій монтується новий розпилювальний елемент, а потім стенд перевіряє роботу НФ на різних режимах. У тому випадку, якщо з новим розпилювальним елементів НФ «недоливати» близько 10% пального, але не більше, це свідчить про те, що проблему можна вирішити шляхом заміни компонента.
 2. Якщо ж «недоливу» більше 10% , це говорить про великий знос клапана, тобто потрібно виконати капремонт НФ. В даному випадку втулку слід расшліфовать до необхідного ремонтного розміру. Як правило, діаметр необхідно збільшити на 50 мкм, це дозволить позбутися від виробітку.
 3. Безпосередньо клапан слід покрити хромом, а потім відшліфувати до встановлених стандартом розмірів.
 4. Також слід провести шліфовку і втулки , те ж саме стосується і плунжера. Однак цю деталь не потрібно покривати хромом - на неї наноситься нітрит титану, для цього використовується метод вакуумного напилення.
 5. При необхідності нітритом можна обробити і сам клапан.

Фотогалерея «Розбір і ремонт НФ »

Багато фахівців вважають, що промивки не допомагають, і рекомендують не витрачати гроші, а при виникненні проблеми звертатися в дизель-сервіси.

Голосування

Чи є у Вас досвід самостійної промивки форсунок?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Все про насос-форсунках»

Детальна інформація про застосування, становленні та конструкції насос-форсунок наведена на відео нижче (автор ролика - канал Autoscience MSIU).