Лого av-to.info

Течь антифризу между двигун и КПП, троение мотора - з'ясовуємо причини

Здравствуйте! Нива 2123, тече ОЖ між двигуном і КПП шланги, грубки цілі, з-під головки течі немає, стікає ОЖ тільки з картера КПП. (Андрій)

Течь антифризу между мотором и коробкою

У чому может полягаті причина:

  1. Вітік з помпи. Если машина стояла довгий час, то могла потекті помпа. Зокрема, мова идет про прогумованому сальнику, встановленому на самій помпі. Его конструкція Досить доладна, а гума в цілому схільна до старіння, так что перевірте цею сальник.
  2. Проблема з заглушками. На ГБЦ мотора розташовані отвори, в Які Встановлені залізні заглушки, їх товщина может варіюватіся. Самі заглушки схільні до корозії, а іржа Згідно прізведе до патьокі. Під кожухом КПП розташована водяна заглушка - Якраз на стику Зіткнення коробки передач и мотора, перевірте ее стан. Зазвічай если вона протікає, патрубки системи будут сухі. Однако просто так ви, швідше за все, що не зможете Побачити патьок, вам буде нужно зніматі КПП.
  3. Пробита прокладка между ГБЦ и блоком. такий варіант є одним зі складних, зазвічай проблема проявляється после перегріву транспортного средства. Ві зможете Побачити краплі антифризу между самою голівкою и блоком.
  4. Вітік радіатора Цілком можлива, зазвічай відбувається в результате вібрацій (порушується пайка). Про всяк випадок перевірте.
Утечка антифриза из-под стыка ДВС и КПП
Вітік антифризу з-під стику ДВС и КПП

Добрий день! При рушанні машину смікає, двигун троїть, при Русі швідкості перемікаються Рівке. Що це может бути? (Олексій)

Чому двигун троїть?

Причин такоже Досить:

  1. забитих паливний фільтр - сама банальна причина. Симптоматика Підходить під вашу проблему, авто їде Рівке, в гору идет дуже погано, потужності мотора практично немає. Перевірте фільтр и замініть его при необхідності.
  2. регулярно использование поганого паливо может стать причиною некоректної роботи бензонасоса. Перевірте сітку на всякий випадок. Такоже пріділіть годину діагностіці інжектора. Проблема может проявітіся после использование неякісніх очіщувачів.
  3. Проблема зі свічкамі запалювання. Перевірте працездатність свічок запалювання, вітягніть одну з них, огляньте ее. Если на електроді відніється нагар, це может свідчіті про ті, что мотор перезбагачуваті паливом або маслом. З'явилися нагару может буті пов'язано з перегрівом агрегату, неправильно Вибравши параметр фаз газорозподілу, а такоже зниженя компресією в агрегаті. Перевірте свічку на наявність Іскри.
  4. Вихід з ладу високовольтних дротів. Такоже перевірте працездатність високовольтна дротів, маються на увазі ті, Які підходять до свічок. Если на наконечнику відніється Наліт або его колір зміненій, то це свідчіть про ті, что з проводом Щось не ті. Використову мультиметр для більш точної діагностики або зверніться до електрика, отрімані показатели НЕ повінні перевіщуваті 20 мк.

Відео «З яких причин троит мотор?»

Детальніше про Цю проблему дізнайтеся з відео (автор відео - Наіль Порошин).