Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Как спасти «железного коня» от коррозии?

Скажіть ще, будь ласка, як мені після фарбування захистити кузов від іржі, щоб не довелося знову підфарбовувати машинку через пару років? Технологій, як я знаю, є кілька, але хотілося б докладно дізнатися думку фахівців .. Спасибо заранее! (Дем'ян)

Добрий день, Дем'ян. Ми не спеціалізуємося на фарбуванні, але готові дати вам кілька рекомендацій щодо вашого питання.

Захист кузова від корозії

Катодный способ защиты кузова
катодний спосіб захисту кузова

Ви правильно підмітили, варіантом і технологій захисту існує кілька, ми коротко розповімо про кожного з них. Який ефективний і який використовувати - вирішувати тільки вам.

  1. Використання антикорозійних засобів. Кузов авто ретельно вимивається, на ньому видаляються всі корозійні місця. Потім по всьому периметру наноситься склад антикорозійного речовини, яке утворює захисну плівку на металевих елементах, таким чином перетворюючи окислений шар в сам грунт. Отриманий грунт не вступатиме в реакцію з вологою та іншими елементами, тобто він буде захищати авто від іржі. Такий метод, як свідчать відгуки, є найбільш ефективним і дієвим. Для днища краще використовувати мастику - вона захистить метал товстим шаром ізолюючого матеріалу, але перед її нанесенням всі щілини і важкодоступні місця також слід обробити вищевказаним засобом.
  2. Катодний метод являє собою електрохімічний спосіб захисту, який грунтується на використанні катодного електрода . Суть полягає в установці на кузов автомобіля так званого протектора, який буде захищати його від попадання води. Пристрій можна придбати в спеціалізованих магазинах.
  3. Метод грунтовки. Даний метод можна назвати одним з найдавніших, так як він практикувався ще в 60-х роках минулого століття радянськими водіями. Як з'ясувалося пізніше, його ефективність досить сумнівна. А ось катафорезного спосіб використання грунтовки є найпрогресивнішим і надійним, тому на нього також варто звернути увагу.
  4. Оцинковка - це стандартний заводський спосіб боротьби з корозією. Товщина оцинковки, як правило, становить від 6 до 9 мкм, але як показує практика, навіть після оцинковки іржа може виявитися через рік. Такий результат можливий в тому випадку, якщо в покритті з'являться мікропори, через які вода буде попадати на кузов і вступати в реакцію з металом. Якщо іржа вже утворилася на машині, то, найімовірніше, позбутися від неї вже не вийде. Тому подбати про це слід відразу ж після покупки авто або його фарбування.
  5. Рідке скло. Один з найсучасніших і недешевих способів. Машина обробляється рідким склом на спеціалізованих станціях, де є відповідне обладнання.

Відео «Як боротися з корозією?»

Як боротися з корозією докладно сказано на відео (автор відео - За кермом) .