Як врятувати «залізного коня» від корозії?

Скажіть ще, будь ласка, як мені після фарбування захистити кузов від іржі, щоб не довелося знову підфарбовувати машинку через пару років? Технологій, як я знаю, є кілька, але хотілося б детальніше дізнатися думку фахівців.. Спасибі заздалегідь! (Дем'ян)

Добрий день, Дем'ян. Ми не спеціалізуємося на фарбуванні, але готові дати вам декілька рекомендацій стосовно вашого питання.

Захист кузова від корозії

Катодный способ защиты кузова
Катодний спосіб захисту кузова

Ви правильно підмітили, варіантом і технологій захисту існує кілька, ми коротко розповімо про кожній з них. Який ефективний і якою використовувати — вирішувати тільки вам.

  1. Використання антикорозійних засобів. Кузов авто ретельно вимивається, на ньому видаляються всі корозійні місця. Потім по всьому периметру наноситься склад антикорозійного речовини, яка утворює захисну плівку на металевих елементах, таким чином перетворюючи окислений шар сам грунт. Отриманий грунт не буде вступати в реакцію з вологою та іншими елементами, тобто він буде захищати авто від іржі. Такий метод, як свідчать відгуки, є найбільш ефективним і дієвим. Для днища краще використовувати мастику — вона захистить метал товстим шаром ізолюючого матеріалу, але перед її нанесенням всі щілини і важкодоступні місця також слід обробити вищевказаним засобом.
  2. Катодний метод являє собою електрохімічний спосіб захисту, який грунтується на використанні катодного електрода. Суть полягає у встановленні на кузов автомобіля так званого протектора , який буде захищати його від попадання води. Пристрій можна придбати в спеціалізованих магазинах.
  3. Метод ґрунтовки. Даний метод можна назвати одним з самих древніх, так як він практикувався ще в 60-х роках минулого століття радянськими водіями. Як з'ясувалося пізніше, його ефективність досить сумнівна. А ось катафорезный спосіб використання грунтовки є самим прогресивним і надійним, тому на нього також варто звернути увагу.
  4. Оцинковка — це стандартний заводський спосіб боротьби з корозією. Товщина оцинковки, як правило, становить від 6 до 9 мкм, але як показує практика, навіть після оцинковки іржа може проявитися через рік. Такий результат можливий у тому випадку, якщо в покритті з'являться мікропори, за яким вода буде попадати на кузов і вступати в реакцію з металом. Якщо іржа вже утворилася на машині, то, найімовірніше, позбутися від неї вже не вийде. Тому подбати про це слід відразу ж після покупки авто або його фарбування.
  5. Рідке скло. Один з найсучасніших і недешевих способів. Машина обробляється рідким склом на спеціалізованих станціях, де є відповідне обладнання.

Відео «Як боротися з корозією?»

Як боротися з корозією докладно сказано на відео (автор відео — За кермом).


Коментарі та відгуки