Лого av-to.info

Способи розблокування Ременів безпеки після ДТП

Привіт , допоможіть будь ласка, у мене наступна питання! Нещодавно дружина попала в ДТП. Нічого серйозно, но спрацювалі подушки безпеки и заблокували ремені. Що тепер робити? Як розблокуваті ремені безпеки после аварії - відео, может буті, якась є? Валерій.

Как разблокировать ремень безопасности после аварии Привіт Валерій. Іноді после аварії ремені безпеки могут заклініті. Конструкція Деяк транспортних ЗАСОБІВ іноді НЕ дозволяє Виконати демонтаж Ременів. Тому в Деяк випадка после аварії доводитися їх просто зрізаті и міняті на Нові. Альо в більшості віпадків ремені безпеки можна розблокуваті. Ми розповімо вам про декілька способів. Для більшої наочності в кінці статті буде Надано відео, щоб ви могли зрозуміті, як відбуваються Дії з розблокування в живу.

Чи стікаліся ви коли-небудь з необхідністю розблокування Ременів безпеки?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

способ 1

 1. Для начала следует выполнить демонтаж самого устройства ремня безопасности. Как правило, такая процедура не вызывает особых проблем. Но иногда для этого нужно демонтировать сидения. Итак, сделав это, можно извлечь сам ремешок с механизмом.
 2. На фото показань Механізм елемента. Вам нужно дістатіся до пристрою пиропатрона. Саме цею Механізм виконан Блокування, тому працювати нужно буде безпосередно з ним.
 3. Тепер ви бачите поворотним пружину на самому механізмі. На ее корпусі ви можете Побачити Невеликий розріз. У цею розріз необходимо Вставити відповідну платівку. Зроби це, Пристрій пружинки можна демонтуваті, відкрутівші гвинти, на якіх вона кріпіться. У Деяк випадка пружина может вілітаті, тому відкручуйте гвинти акуратно. Обережно зніміть пружинку и покладіть ее окремо, Щоб не втратіті. Зверніть увагу, в цею момент ремінь демонтуваті або скручуваті ні в якому разі нельзя. Так ви можете порушіті его положення, в результате чего ремінець можна буде просто вікінуті.
 4. Далі ви побачим оболонки пиропатрона, яка прікріплена до ремінця с помощью декількох болтиков. Як правило, їх НЕ более трех, но в залежності від моделі транспортного засоби їх Кількість может відрізнятіся. Відкрутіть болтики с помощью ключа-зірочки и зніміть пиропатрон.
 5. Далі, кришку механізму, Який спрацював во время аварії, та патенти, розкрутіті. Даних Механізм кріпіться до корпусу пиропатрона с помощью декількох десятків гвинтів. У Середньому їх Кількість ставити 21. зверніть увагу: кроме того, что кришка трімається на Гвинт, вона такоже прікріплена с помощью кулі герметика. Тому для ее демонтажу можна такоже використовуват викрутки.
 6. Знявші кришку, ви зможете Побачити капронову втулку, в Якій встановлен Шість мідніх обрізків. Саме ЦІ шматочкі дроту и заклинило ту саму вісь, яка заблокували ремінець. ЦІ мідні шматочкі слід демонтуваті. Як ви можете Побачити, сама капронова втулка теж деформована. Однако, вона вам ще нужно для ПІДТРИМКИ и центрування елемента, тому ее залішімо.
 7. Далі пластинку пиропатрона можна Встановити на місце. Всі болтики годі й прікручуваті: Досить буде декількох в центрі в з боків, щоб пластина Тримай.
 8. После цього сам Механізм пиропатрона можна прікрутіті назад до корпусу ремінця. Тут же пам'ятайте про ті, что перед установкою пристрою з пружинки ремінець слід немного подмотать руками. Три-чотири Оберт буде Цілком достаточно, оскількі пружина немного ослаблена. Саме для того, щоб ее зусилля Було великим, Механізм слід подмотать.
 9. После цього необходимо Обережно Встановити пружинку на місце. Потім слід прікрутіті и демонтуваті пластину, Які Тримай пружинку. На цьом процес розблокування Ременів безпеки после аварії можна вважаті закінченім. Спробуйте, як працює Пристрій. У Деяк випадка воно буде працювати только в вертикальному положенні, тому перевіряйте працездатність после установки.

способ 2

Наступний способ з розблокування ремінцем безпеки после аварії актуальний для багатьох легкових авто. ВІН НЕ особливо відрізняється від первого способу, но є прінціпові Відмінності, про Які треба Сказати. На прікладі буде розглядатіся легковий автомобіль Mitsubishi Lancer. Отже, почнемо:

 1. Для качана слід демонтуваті и акуратно розібраті натяжітель ремінця. Пружину необходимо зафіксуваті, щоб вона НЕ розмоталася.
 2. После цього слід розібраті Механізм пиропатрона. Зроби це, ви побачим зубчасті рейку, яка Вже Вийшла з ладу. Ее можна вікінуті. Если у вас в наявності є нова зубчасті реечки, то ее можна замініті на ту, яка Зламал во время Блокування Ременів. Бажано заздалегідь прідбаті ее в автомобільному магазині.
 3. Демонтувавші шестерню пристрої, ві побачим немного сміття від пластикових деталей. Все це можна вікінуті, в подалі ЦІ елементи НЕ знадобляться.
 4. Всю подалі збірку нужно віробляті в зворотній послідовності. Если пружина механізму булу розмотаті, то сам ремінець нужно буде намотаті своїми руками. Потім пружинний Механізм можна Встановити на місце.

Як ви бачите, сама процедура практично НЕ відрізняється. У іншому випадка Розглянуто процес розблокування механізму більш легкої конструкції. Більш докладніше про процес розблокування ви можете подивитись на відео, НАДАННЯ нижчих. Врахуй такоже, что комплектація НЕ ВСІХ транспортних ЗАСОБІВ дозволяє сделать розблокування пристрою ремінців.

Все тому, что деякі Виробники категорично проти повторного использование заблокованості елементів після ремонту. І в цьом є сенс: Аджея Сейчас компонент служити для безпеки, тому експеріментуваті в таких випадка деякі Виробники авто не рекомендуються. Саме тому іноді на самих ремінцях можна Побачити Невеликий компактний ножик. ВІН призначення для розрізу ремінців безпеки после аварії.

Такоже майте на увазі, что если после розбор и збору прістроїв залиша много "Зайвий» деталей, то подумайте Тричі - а Чи варто повторно використовуват Сейчас ремінь? Аджея у вас Вже немає гарантії, что ВІН буде функціонуваті належно чином. Безпека - всегда понад усе, тому краще НЕ скупітіся, а прідбаті Нові ремінці безпеки в разі спожи. Ну або довіріті Цю дело фахівцям, Які за гроші гарантовано зможуть сделать все правильно.

Відео від Іллі Капранова «Розблокування Ременів безпеки»

На відео наочно показана процедура розблокування пристрою ремінців безпеки. | || 251