Лого av-to.info

Змішування антифризу з водою и зливання антифризу на Гаряча ходу: так чи ні?

Здравствуйте. На просторах інтернету не можу знайти чіткої відповіді на питання: чим загрожує часткове википання води з розчину охолоджуючої рідини? Які ризики виникають знаходження в системі охолодження практично чистого антифризу, який в потрібній пропорції НЕ розбавлений водою?
Дякую!

Ще раз - доброго дня!
Чим (окрім опіків) Небезпечна зливання антифризу «на гарячу»? Маю на увазі Умова, что від температури двигуна термостат Ще не встіг закрити велике коло охолодження, и охолоджуюча рідина з усієї системи залиша только в грубці.
Дякую!

Ситуація: антифриз з системи злитися Повністю (даже з печі), злитися БУВ «на гарячу», после чего термостат успешно «закрити» мале коло. Двигун охолов, мале коло як и Ранее закритий. Антифриз залівається через радіатор, що не потрапляючі в мале коло (все з тієї ж причини закритого термостата) и двигун запускається - чим грозит подібний запуск, чи можна так делать, від чого відкріється термостат и відкріється Взагалі? Як правильно залиті термостат за умови того, что в системе его НЕ Було в прінціпі, зовсім?
Дякую. (В'ячеслав)

Привіт В'ячеслав. Ми підготувалі ВІДПОВІДІ на Ваші питання.

чи нужно розбавляті концентрат?

Як Ви самі можете помітіті, деякі марки хладагентов продаються Виключно у виде концентратів. Склад таких антіфрізів Включає в себе пропіленгліколь або етиленгліколь и Всілякі присадки. Як відомо, чистий холодоагент в Середньому має температуру замерзання около 13-15 градусів. А коли Такі Рідини розбавляються дистиляти, температура, при Якій ОЖ Почни замерзаті, значний зніжується. Зазвічай на етикетки антіфрізів виробник вказує інформацію з цього приводу.

кроме того, ще однією важлівою причиною є необходимость ПІДТРИМКИ потрібного уровня ОЖ в радіаторі. У літню спеку вода, яка містіться в концентраті, швидко віпаровується, а в радіаторі залішається только чистий концентрат. У даного випадка розведення Рідини водою та патенти, оскількі еітленгліколь в чистому відео может зруйнуватися структуру комплектуючих компонентів всієї системи.

Як правильно змішаті розчин:

  1. ОЖ, розбавлена ​​в співвідношенні один до одного , зазвічай замерзає при температурі 35-40 градусів морозу.
  2. Если ві розбавляєте розчин в пропорціях 2: 3, де 2 літри - це Кількість ОР, то температура, при Якій Речовини замерзну, складі около 30 градусів нижчих нуля . | || 217
  3. Якщо ОЖ буде в два рази менше, ніж води, то поріг замерзання знизиться до 20 градусів морозу.
Так выглядит вышедший из строя термостат
Так виглядає, что Вийшов з ладу термостат

чи небезпечний слив холодоагенту на гарячу?

В'ячеслав, слив охолоджуючого Речовини небезпечний НЕ только для Вашої кожи. Це может нашкодіті двигун, при чому дуже сильно. Ві ж Самі розумієте, что призначення антифризу Полягає безпосередно в охолодженні двигуна. А если при робочій температурі мотора годину зливання весь холодоагент з системи, то виходом, что ДВС НЕ буде охолоджуватіся належно чином. Відповідно, нехай и не надовго, но це вікліче перегрів двигуна.

В результате цього может плавітіся поверхню поршнів. Зрозуміло, це буде не критично, но при постійному перегрів це значний погіршіть роботу мотора. Згідно, підплавлення поршні будут працювати з великим опором, что такоже спричинило перегрів. Вихід, замкнутість коло.

Що стосується вашого термостата, то, на жаль, віддалено Цю проблему вірішіті Неможливо. Вам необходимо перевіріті працездатність пристрою и при необхідності провести его заміну. Нам Чомусь здається, что ваша проблема Полягає самє в термостаті.

Відео «Що робити, если ви не знаєте, Який у вас антифриз?»

Про це ви дізнаєтесь з відео нижчих.