Проблеми системи запалювання Деу Матіз та способи їх вирішення

Привіт! Мій автомобіль Daewoo Matiz 0.8 2007 р. з ранку заводиться з півоберта. Після поїздки теж заводиться. Після стоянки 1-1.5 години не заводиться, немає іскри. При більш тривалій стоянці знову заводиться з півоберта. Враження,що при певній температурі двигуна або салону пропадає іскра.

Привіт. Наш фахівець у цій галузі підготував відповідь. Сподіваємося, це допоможе вам вирішити проблему.

Daewoo Matiz (Дэу Матиз) зелёный автомобиль кузнечик
Daewoo Matiz

Чому Матіз не заводиться на гарячу?

  1. Багато автомобілістів при такій проблемі шукають несправність в свічках запалювання. Почасти це вірно, але якщо авто заводиться на холодну (при чому без проблем), то свічки, скоріше всього, справні. Але подумайте — навіть якщо при старті двигуна вранці іноді виникають проблеми із запуском, то зверніть увагу на свічки. Їх потрібно демонтувати і візуально оглянути, можливо, допоможе прочищення. Далі розглянемо найпоширеніші, так і менш зустрічаються причини такої несправності.
  2. Якщо при цьому високий витрата бензину, та ще й двигун троїть, то слід приділити увагу працездатності високовольтних проводів . Мова йде про проводах, які підключають свічки запалювання. В даному випадку двигун також може троїти. Врахуйте, що проблема може виникнути і на відносно нових авто. На практиці ми зустрічали Матизы, пробіг яких становив 50 тис. км, але ці транспортні засоби мали потребу в заміні високовольтних проводів.
  3. Приділіть увагу повітряного фільтру. Якщо проблема полягає в ньому, то неможливість старту двигуна має місце бути. Правда, така несправність виявляється у рівній мірі як на гарячому, так і холодному ДВС.
  4. Найбільш поширеною причиною є забитий інжектор. Часто власники Матизов не можуть завести ДВС з-за забитого інжектора, діагностика і прочищення дозволить повністю вирішити цю поломку.
  5. Крім того, не зайвим буде прочищення регулятора холостого ходу разом з блоком дросельної заслінки.
  6. Якщо на вимкненому двигуні не тримається належний рівень тиск у паливній магістралі, то несправність може полягати в несправності паливного клапана або форсунок. Для початку слід промити форсунки і оцінити результат.
  7. Цілком можливо, що причиною такої несправності є бензонасос або грифель трамблера. Бензонасос слід прочистити, якщо цей елемент працює нестабільно, то моторчик насоса слід замінити. Також несправності зі стартом можуть бути в результаті неробочого (або некоректно працюючого) грифеля трамблера.

Тут наведено список найбільш поширених причин, пов'язаних з труднощами в запуску ДВЗ. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам вирішити цю поломку.

Відео «Процес діагностики автомобіля Daewoo Matiz»

Про те, як здійснюється процедура діагностики транспортного засобу Matiz, дивіться на відео.


Коментарі та відгуки