Лого av-to.info

Шум в коробці ВАЗ 2109: причини и методи вирішенню проблеми

Здравствуйте! У мене автомобіль ВАЗ 2109. Проблема на коробці передач - шум на 5. Що потрібно делать, як позбутіся від шуму? Сподіваюся, є варіанти. Спасибі заздалегідь! (Баястан)

Привіт Баястан. На жаль, ваша проблема є актуальною для багатьох власніків ВАЗ 2109, ми постараємося дати відповідь на ваше запитання.

Чому КПП шумить?

Так выглядит КПП ВАЗ 2109 в разобранном виде
Так виглядає КПП ВАЗ 2109 в розібраному виде

Відразу ж хочу Сказати, что в цьом немає Нічого страшного. У мене самого булу карбюраторних «дев'ятка» 1995 з такою проблемою.Більше. Я сумлінно з цього приводу з багатьма фахівцямі та водіямі и все як один говорили, что це - хвороба ВАЗ 2109, яка Трапляється на багатьох машинах, но на функціональність КПП вона Ніяк НЕ впліває. На життя без "дев'ятці" з шумом на п'ятій швідкості я проїздів без малого Чотири роки, одного разу даже довелося розібраті КПП, щоб поміняти сальник. Масло в коробці Було чисте, тому мене нічого НЕ Лякать.

Альо если ви хочете вірішіті проблему, то нижчих наведені причини, за Якими в агрегаті з'являється сторонній гул:

  1. У коробці передач Вийшов з ладу підшипник ведучого вала. Відразу ж скажемо - ця проблема є однією з найбільш Поширення, тому ми настійно Рекомендуємо в Першу Черга звернути Рамус самє на це. Цілком ймовірно, підшипник просто розмолоті в системе, чому на п'ятій швідкості и проявляється гул. При заміні елемента агрегат знову буде працювати в нормальному режімі.
  2. Ще одна ширше причина - нестача трансмісійної Рідини або ее відпрацював ресурс ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Коли в агрегаті закінчується масло, мастило всех компонентів системи не может здійснюватіся належно чином. Тому зверніть увагу в Першу Черга на стан уровня. Можливо, масло вітікає з системи через что Вийшов з ладу сальника. Таким чином, замінівші сальник и Дода рідина проблему можна буде вірішіті. Если з рівнем все нормально - оцініте стан мастила - если в ній є металева стружка або інші продукти знос, то ми Рекомендуємо замініті витратності материал.
  3. Пристрій Блокування відпрацювало свой срок служби, необхідна его заміна. При такій проблемі гул буде періодічно пропадаті и з'являтися ВІН может на будь-якіх швидкости.
  4. Стали непригодна муфти сінхронізаторів. Це кож можливо, но така проблема зустрічається Досить Рідко и в таких випадка звук буде з'являтися НЕ только на п'ятій швідкості.
  5. Неповне вімікання зчеплення. У даного випадка нужно его заміна або регулювання.
  6. Если кроме шуму швідкості в прінціпі включаються погано, то це может свідчіті про поломку конкретно п'ятої передачі. Вам буде нужно ремонт, что Включає в себе демонтаж и розбір агрегату.

Відео «Сторонні звуки в коробці»

Про ті, як вірішується така несправність - Дивіться на відео.