Лого av-to.info

Шум ременя авто Санг Енг Кайрон: розбіраємося в причинах

Добрий день! На машінці Санг Енг Кайрон 2009 р.в. дизель 2,0, механіка з'явився шум в районі ременя (спочатку Було посвист и невелика постукування як про пластмас, Щось на зразок якогось деренчання). Замінілі ремінь - через годину ремінь зірвало з ролика и порвало, змінілі ролик з натяжителем в зборі и поставили новий ремінь. Сейчас шум ременя пропав, но на маленьких оборотах залиша: Якийсь незрозумілій скрегіт, сегодня виявило, что при включенні кондиціонера шум немного сільніше. Що це может бути? (Саша)

Привіт, Сашко. На жаль, подібна несправність характерна для багатьох позашляховиків китайського виробництва. Дуже часто ВЛАСНИКИ Ссанг Йонг стікаються з подібнімі проблемами. Зараз ми Допоможемо розібратіся вам в цьом.

з яких причин з'являється шум?

Однією з найпошіренішіх проблем в таких кросовер, пов'язаних з з'явилася шуму, є несправність компресора кондиціонера. Іноді несправностей компресор может функціонуваті без сторонніх звуків. Більш того, ВІН может працювати коректно, но при цьом фреон гойдатіся в системе НЕ буде. Бувають випадки, коли компресор в цілому працює на належно Рівні, но герметічності в системе просто немає, періодічно могут відбуватіся проблеми в работе перепускного клапана.

Так выглядит компрессор кондиционера
Так виглядає компресор кондиціонера

Зазвічай в підкапотному пространстве дуже мало місце для вільного доступу, щоб власник авто МІГ без проблем дістатіся до кондиціонера з інструментарієм. Такоже слід Зазначити, что кроме шліцьовіх з'єднань вала пристрою з платівкою фіксації є такоже шпонкові з'єднання. У таких випадка автомобілісту нужно гідравлічний прес. Если ви мінялі сальник або ВІН Вже відпрацював свой ресурс ЕКСПЛУАТАЦІЇ, то после заміні слід відрегулюваті зазор между самим шківом и пластини. Не секрет, что часто Джерелом шуму є самє сальник.

Однако, таку операцію провести прямо на машині буде дуже складно, практично Неможливо. Відповідно, фахівці СТО часто вже не беруться за Цю дело, если нельзя здійсніті демонтаж компресора з місця установки. Подівіться на свой сальник - можливо, для его демонтажу деталь необходимо просто відавіті всередину, тоді вам буде нужно только зняти передню часть. Деякі пристрої обладнані сальниками, что складаються з двох або трьох частин.

У будь-якому випадка, если ви хочете самостійно розібратіся в Цій проблемі, то необходимо, так би мовити, «Відкрити и подивитись». Може буті, проблема пов'язана НЕ з компресорів, а з тім, что в систему Щось попал. Аджея наявність сторонніх предметів в системе кондиціонування так чи інакше позначіться на функціонуванні системи в цілому. Кроме того, кондиціонер может почату шуміті в тому випадка, если его Довгий не чістіті. Для цього використову Спеціальний засіб - пінній очисник. Все сміття з патрубків та патенти ВИДАЛИТИ.

Відео «Все про ремонт компресора автомобіля»

Основна інформація про ремонт пристрою представлена ​​на відео.