Секрети вибору масла для двигуна Пежо 307

Доброго дня. Я є користувачем Пежо 307 2007 р. в., 2.0 л турбодизель з сажовим фільтром. Не знаю, яке масло краще: 1. Liqui Moly 3741, Top Tec 4300, Motoröl 5W-30; 2. Liqui Moly 3707 Top Tec 4200 Motoröl 5 W-30. Але виробники Пежо рекомендують Total Quartz ineo 5w-30. Але мене бентежить те, що Тотал дешевше майже в 2 рази. Підкажіть, будь ласка, яке масло застосовувати, щоб максимально захищало двигун і не нашкодило сажевому фільтра? Велике спасибі! (Олег)

Привіт, Олег. Вибір витратного матеріалу для двигуна — це насправді важливий нюанс, який впливає на ресурс експлуатації автомобіля в цілому. Ми постараємося дати вам необхідні рекомендації для вибору рідини.

Яке масло лити в Пежо 307?

Перед тим, як обрати виробника моторної рідини, потрібно врахувати кілька аспектів.

зокрема йдеться про:

  1. Пори року, коли буде експлуатуватися видаткове речовина. В даному випадку все залежить від того, перед зимою або перед літом ви заливаєте мастило. Від цього слід підбирати ступінь в'язкості ММ.
  2. Складі речовини. На сьогоднішній день на вітчизняному ринку присутня безліч різних ММ, які відрізняються між собою не тільки виробником, але і складом мастила, а також доданих пакетом присадок. В залежності від ваших уподобань ви можете купити «напівсинтетику», «мінералку» або гидрокрекинговую рідина.
  3. Виробника — він може бути або європейським або американським. Часто саме від виробника залежать характеристики мастила.
Отработанное и свежее моторное масло
Відпрацьований і свіже моторне масло

Однак, незважаючи на різноманіття різновидів і виробників, важливо також враховувати і рекомендації виробника Пежо 307. Ви вже знаєте, що в комплекті з транспортним засобом поставляється і певну олію, зокрема Тотал Квартц . Оскільки в мануалі по експлуатації авто вказані всі рекомендації по вибору рідини, то в принципі не обов'язково орієнтуватися на певного виробника. Головне в даному випадку — це облік технічних характеристик і всіх допусків, які зазначені в мануалі.

Також не зайвим буде і враховувати в цілому технічний стан двигуна, а також його ресурс роботи. Вам зовсім не обов'язково використовувати Тотал Квартц, але від себе ми хочемо сказати, що це масло в принципі нічим не гірше того ж Мобіла або Лікві Молі. На практиці власники Пежо 307 часто використовують Тотал Квартц, доцільність його використання залежить виключно від манери їзди. Якщо ви, як кажуть, любіть «топити газ в підлогу» і віддаєте перевагу агресивний стиль їзди, то у вашому випадку доцільніше буде використання Лікві Молі. Але якщо ви їздите спокійно, то вам цілком підійде Тотал Квартц — врахуйте, що в даному випадку ви будуть переплачувати тільки за бренд.

Відео «Заміна моторного масла в Пежо 307»

Як своїми руками поміняти мастило в двигуні — дивіться на відео.


Коментарі та відгуки