Лого av-to.info

Як НЕ купити кота в мішку: секрети покупки б / у автомобіля

Добрий день! У мене таке питання: хочу взяти собі авто, на даний момент вибираю між Лачетті і Меганом, 2007 і 2008 року відповідно. Друзів на СТО у мене немає, тому перед тим, як гнати на яму, хочу самостійно перевірити все, що можна, щодо кузова там все зрозуміло. У мене є гаджет для перевірки товщини покриття, а от з іншими моментами не все ясно. Прошу проконсультувати, на що звернути увагу при покупці б / у авто? Заранее спасибо!

Добрий день. Процес Вибори транспортного засоби - дуже відповідальний. Особливо, если ви купуєте б / у авто. Є кілька основних правил, Які нужно врахуваті при ПОКУПЦІ, ми Готові розповісті вам про них.

Що врахуваті при віборі б / у автомобіля?

Выбор б/у автомобиля
Вибір б / у автомобіля
 1. Сядьте за кермо машини, вам нужно немного проїхатіся. За рівній дорозі авто винне йти Рівно, прямо, без всяких рівків.
 2. Перевірте положення педалі зчеплення, чи не Занадто вона низька або висока. Педаль зчеплення винна ходити вільно, без заїдань.
 3. Заведіть двигун и відкрійте капот. Перевірте всі з'єднання патрубків, ніде не винних буті течі. Зазвічай если двигун «вілізаній», тобто ретельно вімітій, це может Говорити про ті, что з ним не все в порядку.
 4. Спробуйте різко руйнує. Если з гумою все в порядку, вона винна взвізгнуть.
 5. Щоб перевіріті, чи нормально працює ходова частина, слід продовжіті тест-драйв транспортного засоби по нерівній дорозі, бруківці. Для ціх цілей можна віїхаті на трамвайні колії. Магнітолу заглушите, так як ви повінні чути только машину. Если Щось стукає, треба запитати у господаря, что це может буті и коли підвіска ремонтувалася востаннє, что змінювалося. Если стукіт ззаді - то це может буті глушник, если спереду, в районі коліс, то на практике часто буває таке, что стукають пружинки в гальмівніх колодках або направляючі. Це, в прінціпі, не страшно.
 6. Розженетеся до 60-80 км / год и різко загальмуєте. Так ви зможете перевіріті гальма и почути, скріплять гальмівні диски.
 7. Розженетеся до 60 км / год, Переконайся в тому, что двигун НЕ стукає, немає сторонніх звуків, автомобіль їжі чітко прямо.
 8. Разгонитесь до 90-100 км/ч, убедитесь в том, что руль не вибрирует. Также разгоняясь до такой скорости, проверьте сразу, хорошо ли включаются передачи КПП, свободно ли проходит рычаг, не выкидывает ли его из положения.
 9. Щоб зрозуміті, чи все в порядку з рульова системою, на Великій швідкості Спробуйте різко смікнуті кермо, імітуючі об'їзд раптової ями або Іншої перешкоду. Автомобіль не винних піті в занесення. Будьте обережні - це нужно перевіряті только в тому випадка, если ви Повністю впевнені в Собі, як у водії.
 10. Поставте авто на ухілі, включіть гальма стоянки. Если машина стоит и не котитися, це, Звичайно, добре, но Спробуйте ее штовхнуті.
 11. Такоже перевірте днище, щоб воно Було замовілено и на ньом НЕ Було дірок. Підніміть килимок багажника, зазвічай в таких місцях іржа з'являється перша.

Відео «Як обманюють людей при ПОКУПЦІ б / у авто»

На що звернути нюанси при купівлі вживаних транспортного засоби (автор відео - Антон Маркелов)?