Лого av-to.info

збої в работе соленоїдів на автомобілі Volvo S80

Добрий день! У мене Volvo S80, АКПП в аварійному режімі. На все соленоїді Надходить Надто Слабкий сигнал, после їх заміні помилки залиша ті ж, проводку продзвонілі, там все в порядку. Підкажіть, будь ласка, в чому может буті проблема? (Musa)

Почему АКПП работает в аварийном режиме?

Селектор коробки «автомат»
Селектор коробки «автомат»

Причин, за Якими «автомат» может перейти працювати в аварійний режим, может буті кілька: || | 210

  1. В першу чергу, це може бути через нестачу або надлишку трансмісійного масла. Некоректний рівень стане причиною збоїв в роботі блоку управління, що буде змушувати його включити аварійку.
  2. Проблеми могут вінікнуті в результате несправностей механіки агрегату або гідравліки. Зокрема, це могут буті безпосередно дефекти самого корпусу КПП або неполадки в работе фрікційної групи. Необходимо демонтуваті піддон и озирнутися его - если на ньом видно сліді металевої стружки або вили, то вам придется перевіріті КОЖЕН компонент агрегату. При комп'ютерній діагностіці Такі проблеми не всегда сплівають.
  3. Ще одна причина - це неполадки у функціонуванні системи управління. Зокрема, датчик контролю уровня температури МІГ війта з ладу. Потрібно поміняти елемент. Кроме того, ми порекомендуємо вам сделать діагностику регуляторів розподільного шківа, дросельної заслінки, датчика витрати Повітря и ABS.
  4. Можливо, проблема кріється в прибудований Обертаном вхідного або віхідного шківів. Або ж несправність и зовсім кріється в работе блоку управління.

Якому типу КПП ви віддаєте предпочтение?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

чи впевнені ви в тому, что вам якісно Зроби діагностику? Можливо, є сенс звернути до других фахівців с помощью? Іноді ті, что НЕ могут сделать одні люди, з легкістю виходом у других майстрів. Если наші рекомендації вам не допомоглі, ми Радимо вам продіагностуваті свою машину самостійно с помощью тестера и ноутбука. Або ж довіріті Цю дело професіоналам.

Відео «Коробка-автомат в аварійному режімі»

Як працює «автомат» в аварійному режімі - Дивіться на відео.