Збої в роботі соленоїдів на автомобілі Volvo S80

Добрий день! У мене Volvo S80, АКПП в аварійному режимі. На всі соленоїди надходить дуже слабкий сигнал, після їх заміни помилки залишилися ті ж, проводку продзвонили, там все в порядку. Підкажіть, будь ласка, в чому може бути проблема? (Musa)

Чому АКПП працює в аварійному режимі?

Селектор коробки «автомат»
Селектор коробки «автомат»

Причин, за якими «автомат» може перейти працювати в аварійний режим, може бути кілька:

  1. В першу чергу, це може бути із-за нестачі або надлишку трансмісійного масла. Некоректний рівень стане причиною збоїв в роботі блоку управління, що буде змушувати його включити аварійку.
  2. Проблеми можуть виникнути внаслідок несправностей механіки агрегату або гідравліки. Зокрема, це можуть бути безпосередньо дефекти самого корпусу КПП або неполадки в роботі фрикційної групи. Необхідно демонтувати піддон і оглянути його — якщо на ньому видно сліди металевої стружки або вили, то вам доведеться перевірити кожен компонент агрегату. При комп'ютерній діагностиці такі проблеми не завжди спливають.
  3. Ще одна причина — це проблеми у функціонуванні системи управління. Зокрема, датчик контролю рівня температури міг вийти з ладу. Потрібно поміняти елемент. Крім того, ми порекомендуємо вам провести діагностику регуляторів розподільного шківа, дросельної заслінки, датчика витрати повітря і ABS.
  4. Можливо, проблема криється в пристроях обертання вхідного або вихідного шківів. Або ж несправність і зовсім криється в роботі блоку управління.

Голосування

Якого типу КПП ви віддаєте перевагу?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Впевнені ви в тому, що вам якісно зробили діагностику? Можливо, є сенс звернутися до інших фахівців за допомогою? Іноді те, що не можуть зробити одні люди, з легкістю виходить у інших майстрів. Якщо наші поради вам не допоможуть, ми радимо вам продіагностувати свою машину самостійно за допомогою тестера і ноутбука. Або ж довірити цю справу професіоналам.

Відео «Коробка-автомат в аварійному режимі»

Як працює «автомат» в аварійному режимі — дивіться на відео.


Коментарі та відгуки