Збої в роботі двигуна автомобіля Opel Astra

У мене автомобіль — OPEL Astra 1,6 1992 рік. Машина стала глухнути на ходу, через якийсь час заводиться, проїжджає метрів 100 і глухне. На холодну працює стійко, після прогріву на 3000 оборотах починає смикатися, стріляє. Загалом при навантаженні знову глохне. Замінив бензонасос — не допомогло. При перевірці виявилося, що немає іскри після того, як затихне. Що робити, не знаю. Прошу допомоги! (Расим)

Привіт, Расим. Ваше питання досить складне, але ми постараємося дати вам повний відповідь на нього.

Чому відбуваються збої?

Якщо ви поміняли бензонасос і впевнені в тому, що він працює справно, то перевірте працездатність реле, що відповідає за його роботу. Оскільки це реле також відповідає за «+» бортового комп'ютера.

Значок CheckEngine загорается на приборной панели в случае возникновения тех или иных проблем в работе бортового компьютера
Значок CheckEngine загоряється на приладовій панелі в разі виникнення тих чи інших проблем у роботі бортового комп'ютера

Якщо немає іскри, то, можливо, проблема полягає в обриві або якому-небудь дефект високовольтних проводів. Можливо, є сенс перевірити їх працездатність і, при необхідності, здійснити їх заміну.

Крім того, є сенс перевірити, як функціонує котушка запалювання. Цілком можливо, що вона частково справна, але функціонує некоректно. Є ймовірність, що вам доведеться її змінити.

Без детального огляду вашого транспортного засобу сам діагноз буде поставити досить складно. Але ми сподіваємося, що наші поради вам допоможуть. Порекомендуємо вам здійснити більш ретельну перевірку регулятора положення колінчастого валу. Іноді схожі проблеми полягають саме непрацездатності цього пристрою. Зробіть його діагностику і, якщо потрібно, змініть датчик.

Голосування

ви Можете самостійно здійснити діагностику свого авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Якщо горить лампочка «Чек Инджин», то також є сенс провести повну діагностику транспортного засобу на предмет наявності помилок. Перевірте бортовий комп'ютер за допомогою спеціального тестеру або відвезіть своє авто до фахівців. Отримані коди помилок необхідно буде розшифрувати згідно з документацією виробника, після чого зробити висновки щодо необхідного ремонту.

Відео «Діагностика машини скріпкою»

Про те, як здійснити перевірку вашого авто за допомогою звичайної канцелярської скріпки своїми силами, ви дізнаєтеся нижче.


Коментарі та відгуки