Лого av-to.info

Самостійне перемикань склопідіймача в положенні АСС

Я - інвалід, їжджу на автомобілі Nissan Note 2013 року. Часто тривалий час не виходжу з машини на стоянці. Чи можу я самостійно перемкнути (як?) Стеклопод'емник в положення АСС, т.к він працює в положенні запалювання і вмикати-вимикати запалення для провітрювання не завжди виправдовується? (Григорій)

Привіт Григорій. Ваша проблема нам зрозуміла. Сподіваємося, наша відповідь вам поможет.

Nissan Note 1.4 MT Comfort

Як це зробити?

Електричні склопідйомнікі в Вашому автомобілі підключені у блоку запобіжників. Если ви хочете, щоб смороду функціонувалі даже тоді, коли вімкнене запалювання, їх необходимо перепідключіті безпосередно до акумулятора. Альо майте на увазі - если автомобіль довгий час стоит на місці и ві часто вікорістовуєте пристрої, це может з часом посадити акумулятор.

Чи можете ви самостійно перепідключіті склопідйомнікі?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...
  1. Джгут з проводами підйомніків підключеній в блоку з запобіжнікамі.
  2. Вам необходимо демонтуваті ваш БП и відключіті від него харчування прістроїв.
  3. Потім кабелю необходимо підключіті до плюсової клеми акумулятора, що не забувші під'єднаті до них реле, Пожалуйста защи щало б прилади від перенапругі мережі.
  4. Такоже ширше практика Приєднання ціх кабелів до прікурювача. Це сделать такоже НЕ складно - ту ж колодку слід прієднаті до плюсового проводу пристрою. Це дозволити експлуатуваті їх без включення запаленою. Альо в цьом випадка вам буде нужно більш потужній Запобіжник.

Если ві Ніколи НЕ займаюсь подібною роботів, ми порадімо вам звернути с помощью до грамотного електрик, щоб ВІН все Зробив правильно и не довелося потім переробляті. Если ж ви все вірішілі сделать самостійно, то слід буті гранично уважний. Всі ланки електричного кола повінні буті надійно заізольовані. Чи не винне буті обрівів и других нюансів, Які могли б віклікаті коротке замикання.

Відео від Артема Лебедєва «Самостійній монтаж склопідйомніків на ВАЗ 2109»

Як відбувається процедура Самостійної установки прістроїв на «дев 'ятку »- Дивіться нижчих.