Лого av-to.info

Рифки при розгоні и Русі автомобіля Тойота Рав 4

Здравствуйте! У мене Toyota RAV4 2010 р.в., повний привід. При рушанні авто начинает рух з невелика затримка часу, немає плавності старту. Автомобіль смікається, и во время їзди теж відбувається смікання. Що робити? (Сергій)

Доброго времени суток, Сергій. Така несправність знайомиться Багата власникам Тойота Рав 4. Ми постараємося помочь вам у цьом.

Чому відбуваються ривки при русі?

Транспортное средство Toyota Rav 4
Транспортний засіб Toyota Rav 4

Є кілька причин, за Якими відбувається ця проблема:

  1. можливо, в палівній системе дуже низька рівень тиску, це є однією з найпошіренішіх причин. Коли ви тиснеться сигнал, блок управління отрімує его, в результате чого ВІН подає команду про Збільшення подачі паливо, однак, Занадто маленьке Тиск НЕ дает возможности цього сделать.
  2. Если у вас автоматична трансмісія, то така поведінка авто может статі наслідком несправностей самой коробки або ж нестача трансмісійного масла. Останній варіант більш прийнятною, так як проблему можна вірішіті Додавання Рідини. Альо если проблема в поломці, то коробку нужно ремонтувати.
  3. Іноді транспортний засіб смікається после того, як булу відключена АКБ. Але, як правила, така проблема проходити сама после декількох прискореного при натісканні на газ.
  4. У тому випадка, если вчора все Працювало нормально, а сегодня Почаїв проблеми, то це может буті наслідком виходом з ладу котушки запалювання. Машина буде працювати, а один з ціліндрів буде пропускаті спалах палівної суміші, Якраз в цею момент будут проявлятіся Рифки.
  5. Іноді ж дана несправність кріється в неякісному паливі. Если в ньом присутности бруд або конденсат або ви купували бензин у торговців з узбіччя, щось не дівуйтеся цієї проблеми. З цієї ж причини часто забіваються паливні фільтруючі елементи. Потрібно розбіраті бензонасос и оцініті сітку, что фільтрує. Можливо, ее вдасть ПРОМІТЕЙ, щоб авто знову Працювало в нормальному режімі.
  6. Ще однією, малоймовірною причиною может стать обрів проводки в високовольтна проводах свічок запалювання. Така несправність зустрічається дуже Рідко, но, тім НЕ менше, вона має місце бути.

Если Жодна з наших рекомендацій вам не допомогла, то залішається Останній варіант - здійсніті комп'ютерну діагностику бортового комп'ютера. Часто комп'ютер сам показує причину несправності, что много в чому полегшує ремонт авто. Отрімані коди помилок та патенти буде Розшифрувати и на основе отріманої информации Вже делать якісь Дії по ремонту.

Відео «Що робити при Рівке?»

Основні рекомендації представлені на відео. || | 217